Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hommeros


hommeros
őstag

Azt a mindenit, mintha egy filmet néznék. Amúgy a helikóper rotorja piros-fehér-zöld :D
Remélem ilyen lesz a játék is. Mondjuk az utolsó ugrás a helikopterre igen nagyra sikerült.

egy Teaser: [link]

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2) Eugene Roe válasza hommeros (#1) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Csak nem a magyar styleban :) a piros ugyanis inkább narancs :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#3) Gyusz


Gyusz
őstag

Tényleg tiszta Mirror's Edge más nézetből. Kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg a játékból van-e. E

(#4) For357y


For357y
aktív tag

Tényleg tiszta ME. :) Tetszik. Bár én az 1-el sem játszottam. :B Miről is szólnak ezek amúgy? :)

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#5) Exhodus válasza For357y (#4) üzenetére


Exhodus
tag

Hát a Mirrors Edge-nek nem sok köze van a Beyond Good & Evilhez, előbbi ugyebár FPR tehát belső nézetű futkorászás, bár jól kitalált történettel és élvezetes játékmenettel. Második meg egy kalandjáték, ami akkoriban igen szépnek számított, tele jó ötletekkel, és baromi élvezetes volt. Szerintem ha megtartják az első rész stílusát, és még belegyúrják ezt a ME-s mozgáskultúrát, akkor ez a game nagyon ütős lesz!

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#6) Silex


Silex
aktív tag

Hát ez valami eszméletlen, amúgy is a ME a kedvencem, ha ez ilyen lesz...
Én sem játszottam az 1-gyel, de erre lehet készítem a pénzem. :R

(#7) rudi


rudi
nagyúr

Fantasztikus atmoszférájú, zenéjű, játékmenetű, történetű volt az első rész! Érdemes youtube-on utánanézni a kicsit a zenéknek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez eszméletlen jól néz ki és talán a hangulattal se lesz gond. Viszont ez a Mirrors's Edge-s játékmenet nagyon távol áll tőlem szóval ha ilyen lesz nekem tuti kimarad, pedig az első rész az nagyon nagy kedvencem. :W

(#9) Nunder


Nunder
őstag

Na ez az ami a ME alkotóinak nem sikerült. Külső nézetben megvalósítani a játékot. Volt azt hiszem egy ügyetlen próbálkozás, de nem volt élvezhető a játék. A kamera tényleg nagyon jól mozog de azért néhány helyen (ha ez ingame) nem lehet látni a következő ugrás helyét. gondolok itt arra a tetőre amire átugrik a helikopter miatt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) For357y válasza Exhodus (#5) üzenetére


For357y
aktív tag

Köszi! :) Mondjuk a ME-t ismerem, végig is vittem, csak a BG&E volt az amiről nem tudtam micsoda, de így egy fokkal jobb! :)

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#11) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Hmm.. Most lehet, hogy rosszul emléxek, de az első rész egyáltalán nem ilyen stílusú game volt. Ott egy fényképezőgépes csajszit kellett irányítgatni, nem?Meg voltak körülötte különleges lények, fantázia szerűs világban, ez meg a videó alapján egy "Princess" of Persia, Tomb Rider-el keverve. :F

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez tényleg szép. :R

(#13) nrgia


nrgia
őstag

Tetszik, nagyon zsííír... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.