Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ocarina


Ocarina
aktív tag

:DDD :W Szerintem fölösleges játék.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#2) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Sztem meg Vitára pont jó viccelödésre..

(#3) Gude


Gude
senior tag

Ez kb olyan mint a horgász szimulátor :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) intercooler válasza Gude (#3) üzenetére


intercooler
őstag

Hát kb, tessék menni és élőbe csinálni :W

(#5) aram01


aram01
nagyúr

a pihent agy,torz szüleménye

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) pckownz


pckownz
senior tag

Csocsó már alapból egy "szimulátor".
Abszolút nem tudom elképzelni, hogy gépen csocsózzak. Ennyi erővel mikor jön futópad, fekvenyomó meg távolugró játék?

(#7) Vico87 válasza pckownz (#6) üzenetére


Vico87
tag

Már vannak. Minden olimpiai játékok után megjelenik egy játék belőle, ami jellemzően billentyű püffölésből áll. Pl. Sydney 2000, Athens 2004, Beijing 2008, Vancouver 2010.

Szerintem vicces játék. Ami viszont nagyon tuti, hogy tudod folytatni Vitán azt, amit PS3-on elkezdtél.

(#8) Jeanne d'Arc

Ez csak élőbe jó. Gép hogy adja vissza azt a hangulatot? Sehogy!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) jookomak válasza Vico87 (#7) üzenetére


jookomak
őstag

A poén, hogy már c64-re is volt a winter/summer olympics, vagy valami hasonló nevű.

(#10) Vico87 válasza jookomak (#9) üzenetére


Vico87
tag

Igen, Winter Games és Summer Athletics néven. Én csak a PC-s változattal játszottam anno egy kicsit, de nem igazán tetszett. :)

(#11) motoflug


motoflug
őstag

Ehh. Ez komoly.Szerintem nagyobb élmény "élőben" csocsózni.Újabb indok,hogy ne mozduljunk ki :)

(#12) Zso2


Zso2
őstag

A nevében benne van a tudománya... foslabda 2012 :DDD

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#13) TESCO-Zsömle válasza Vico87 (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Általános iskolai gépeken anno rajta volt egy olimpia. Éves szinten 3 billentyűzetet evett meg /gép. Akár csak a Mortal Kombat. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) velizare


velizare
nagyúr

szerintem házibulikba, meg otthoni marhulásokhoz tökéletes hangulatfokozó.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Ringman


Ringman
nagyúr

hát elég halott ötlet szerintem.

tessék lemenni kocsmába, vagy haverokkal összedobni egy asztalra.

nem is tudom, hogy adhatná át, hogy szar az asztal, lejt a pálya, ragad a rúd, meg az összes bosszúságot :D

túl steril így ránézésre

[ Szerkesztve ]

(#16) MorphBCS válasza Ringman (#15) üzenetére


MorphBCS
tag

Meg honnan érzed, hogy mennyire fogtál rá a labdára? Hogy igazítgatsz millimétereket a pontos kivitelezés érdekében?
Meg egyáltalán, van vagy 6-8 "trükk" amit elképzelni sem tudok, hogy hogy tudnám megcsinálni rendes élő fizikai visszaigazolások, érzések nélkül...

Részemről ez halva született játék... loál...

A véleményt meg osztom, igenis tessék tisztességesen lejárni a kocsmába, és húsvér emberekkel kijelzők nélkül közösségi életet élni!

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#17) Sundesz válasza MorphBCS (#16) üzenetére


Sundesz
őstag

És akkor még a csocsózás mellett a magyar söripart is támogatjuk. :D

Hörcsög Powa'

(#18) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Hát.. megkel hagyni a név választás igen ötletes volt. :D

(#19) #56573440 válasza MorphBCS (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

amíg nincs benne hamu meg sörtartó addig ez olyan mint rallizásra az nfs ;]

de fogyni fog, mert az egyébként észnélkül pörgető többségnek mekkora érzés hogy olyan trükköket ad elő amit egyébként nem tud megcsinálni. mi a cimborákkal összedobtunk egy középkategóriás asztalra, rongyosra játszottuk azóta, bár kétlem hogy mi lennénk a célcsoport

(#20) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ahogy olvasom a kommenteket, azt hiszem nem csak én érzem úgy, hogy ennek semmi értelme. Azért szerintem sehol sem lehetetlen dolog találni egy csocsóasztalt a közelben. Én falun lakok, de nálunk is van mindegyik kocsmában legalább egy.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#21) MorphBCS válasza #56573440 (#19) üzenetére


MorphBCS
tag

Egy idióta ismerősöm nyert a borsodi nyerőkupakos-beküldős játékkal 2005-ben egy Garlando Olympic Outdoor kültéri, rendes, üveggel fedett minőségi nagyon komoly asztalt, minden kocsma megirigyelhetné!
Két hónapig nyüstöltük éjjel-nappal szinte, és mikor megszorult pénzügyileg, egyik nap mentünk hozzá, és nem volt az asztal sehol !!?!?
Bejelentette, hogy eladta egy kocsmárosnak 70-ért... MONDOM 70-ért!!!!
Azt hittük felakasztjuk a cimbikkel! 70-ért odaadott egy rongyos kocsmába egy 330.000.- Forintos asztalt a baromja. :W

(#17) Sundesz: +1 ! :K

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#22) Gude válasza MorphBCS (#21) üzenetére


Gude
senior tag

Komoly :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#23) intercooler válasza MorphBCS (#21) üzenetére


intercooler
őstag

:W :W :( Nyilván nem tudta hogy annyit ér ;]

[ Szerkesztve ]

(#24) MorphBCS válasza intercooler (#23) üzenetére


MorphBCS
tag

Nem sajnos, és mikor mondtam neki, már késő volt...
Tisztában sem volt vele, hisz Ő csak küldözgette be a borsodis kupakokat, aztán keresték fel, hogy nyert egy csocsóasztalt, és házhoz szállítják.
Volt nagy röhögés, mikor a kiérkező szállítókkal együtt megkaptuk az asztalt, vittük volna be a kiskapun, de bárhogy fordítgattuk, túl széles volt. Erre cimborám megszólal a borsodis egyenruhás csókák közt amolyan Arany Ászok-osan a fejét vakarva: "Hoppá! Nem fér be! Na, akkor gondolkodjunk!" :)

Pedig 70-et még én is adtam volna érte!

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.