Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wody21


wody21
tag

Hát, ne haragudj, de valahogy én el sem tudom képzelni, hogy lehet ilyen taligákért "rajongani", imádni, családtagként szeretni.

Én is nagy autóbuzi vagyok, mindenféle autót vezetek - többek között ilyen talicskakat is, bár ebben a kategóriában mondjuk 806 ill 807 volt, amikkel sokat mentem; nyilván nem ugyanaz, de azoktól annyival nem másabb a képen szereplő két gépjármű sem... -, még gyakran javítok, szerelek is autókat (annak ellenére, hogy elvileg elég távol állna végzettségemtől), meg tényleg nulla éves korom óta autók közelében vagyok, de az ilyen mértékű rajongás valahogy nagyon nem jön át...

[ Szerkesztve ]

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez egy nagy busz... Még egy kabriónál vagy sportautónál megérteném (mondjuk a Kocsika elnevezést ott sem ;]), de ez tényleg egy A-ból B-be eljuttató batár. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) freeknight


freeknight
őstag

Én megértem a srácot, én a céges Transporterért rajongok, csak a hangtechnikát szállítjuk vele, úgyhogy általában én szoktam használni, magán célokra is rengetegszer :D . Hihetetlen kényelemben lehet benne utazni, elfér mindenki, a baráti kör utaztatása egy igazi élmény. Magamnak is csak ilyet vennék, egy baja van, hogy baromi drága, de ha lesz a családban legalább 2 gyerek, lehet, még ennek ellenére is meg fogom gondolni egy régebbi típus beszerzését :DDD

És hogy a történethez is hozzászóljak: kisgyerekkoromban a család első autója egy fehér Skoda Favorit volt. Egy idősebb bácsinak adtuk el, és ha Miskolcon járok, szoktam is látni. 3-4 éve ugyan már nem futottam össze vele, de akkor még tip-top állapotban volt, és az eredeti, A betűvel kezdődő rendszám volt rajta :)

Ha látnám is újra, azért biztos nem kérném el, pláne, hogy 100 kilométert toljak bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Jó, érzelmes, értékes élménybeszámoló, tetszik. :) Eredetileg ezen színvonal reményében indult a Blogout. Kalandor, Viszlát, Vakegérke és más régi barátaim a megmondhatói.

Örülök, hogy olvashattam.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) elithun


elithun
őstag

Jó a nosztalgia. Jó volt olvasni. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) csipszikutya válasza Eastman (#4) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Eastman és elithun, örülök neki, még nagyobb öröm volt átélni :R

wody21: Azt nem is irtam, hogy rendeszeresen megjelen autos találkozokon, amikor ezzel kiállok gyorsulni, a tdi-vel... Rajongás? Félre értés ne essék, én pl. nem rajongok a vizhütésért vagy a 12 féle szinben világitani tudo ramokért.
Ritka tudom én,hogy fiatalon ilyen kocsikért halok meg... :DDD

Csapoati: Aug. végén megyünk haverokkal balatonra, 7en campingezni egy hosszu hétvégére. Ezzel megyünk, 7en, cuccokkal (3 hölgy) és én a párommal ebbe fogok aludni. Multifunkcio. Ja és még a telefonok is erröl lesznek tölve

freeknight: Megy, tud gyorsan menni, tud nagyon gyorsan menni. Oké, nem ezzel leszek a szerpentinek ördöge, de kanyarbol kijöve az egyenesbe egy átlag magyar autosnak nincs "esélye". És igen, talán ez a legvonzobb benne, hogy nagy és kényelmes.
Letoltam vele párszor már miskolc-köln-t. Talán 2x. álltam meg, mert pisikaki dolog volt. Tempomat be, elfekszek. Hála istennek ebbe még nincs önvezetö funkcio meg aut.válto és megátol kapcsolo ablaktörlö és fényszoro. Élvezetesen, kényelmesen haladok. Imádom.

(#7) Met


Met
nagyúr

Hát még ha gyerek is lett volna, berakod hátra hogy itt fogantál :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) rover45


rover45
senior tag

A 140km szerintem is kemény :)) de minden szavad ittam és átéreztem :R :C

(#9) csipszikutya válasza rover45 (#8) üzenetére


csipszikutya
senior tag

:R

(#10) mustang08 válasza csipszikutya (#6) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

No azért nem illik három hölgyet cuccnak nevezni :D

(#11) csipszikutya válasza mustang08 (#10) üzenetére


csipszikutya
senior tag

oké, elolvastam vagy 2x mire leesett ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.