Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) csipszikutya válasza KaiotEch (#18) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Vicc volt az OT rendszám, tudom, hogy nem kaphatnék rá.

Tehát: én nem akarom "szét tuningolni" a kocsit. Ujra akarom fényezni, ovatos, izléses kerékjárat szélesités müanyag elemmel (ami fekete szinü lenne, nem is lenne a kasztnihoz szinezve). Illetve a belsejébe akarok jobb uj üléseket. Nincs bajom a mostanival, talán az enyémet kellene ujra szivacsozni mert egy nagyon picit van kiülve. De most 43 ora alatt letoltam vele 3088 km-t és nem fáj a hátam, lábam, derekam. Semmim, csak szép belsöt akarok bele.

D1rect: Az autot 100%ban ismerjük. Tudjuk ki volt az osztrák egy tulaja, ismerjük (aut. szerelöm ott szokott megaludni ha megy németbe kocsiért).

Egyébként szerda du 2kor indultam németbe és ma péntek hajnal 3ra értem haza mert tettem egy kitéröt kaposvárra haza felé, de láttam pár uj auto csodát a pálya szélén elakadás jelzözni. Persze ezzel nem provokálok, isten ments, az enyém is meg tudna állni ha akarna. De érted? Lehet, hogy a nagy számok törvénye alapján az enyémnek hamarabb meg kellene állnia mint mondjuk egy 3-5 éves 7es passatnak, de mivel ismerem az autot, nem hiszem, hogy %-ba vetitve hamarabb állna meg mint mondjuk egy 3-5 éves 7es passat amit nem ismerek. Vagy valami hasonlo, én értem mit akarok ebböl kihozni :))
Marad az auto. Amint kész és lesz valami PH! auto találkozo megyek és meg lehet majd csodálni :)

Kaiotech: vágom én, csak én nem akarom eladni :D nem tudom, hol olvasták itt a többiek, hogy el akarom adni ha kész van. el akartam adni, de nem ment el a kis gci itthonrol :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.