Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pet007


pet007
aktív tag

Varjuk a folytatast, nomeg a kepeket majd! Azt a merci ulest mennyire lesz szivas beepiteni? Gondolom szeretned ha osszes elektronika mukodne rajta?

(#2) kentucky


kentucky
őstag

Most kb. féláron van Mall.hu-n a Nightbreaker. Bár én akkor sem vennék ;]

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hú gyerekek nagyon szívesen olvasnám, de valaki korrektúrázza már, mert a fejem megfájdul a helyesírástól :D

(#4) Freiherr válasza KaiotEch (#3) üzenetére


Freiherr
őstag

Én el tudtam olvasni. Lehet, mert érdekelt a téma..

XXX

(#5) sonar


sonar
addikt

Én csak azon gondolkodom, hogy mit csinál az ilyen ember aki ennyit autózik?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#6) Doze


Doze
aktív tag

Haszáltató, ráköltős, ha a motor nem is esik szét, de a kaszni igen... a turbó meg nem filléres. Kérdés hajt e hasznot az autó, vagy több személyt szállít e csomagokkal? Mert ha nem akkor a francnak alhambra

(#7) Stanlee válasza sonar (#5) üzenetére


Stanlee
őstag

Van akinek a munkaja miatt kell sokat utaznia. Nekem volt olyan idoszakom, amikor eves szinten mentem 90 ezer km-t, es nem hivatasos sofor vagyok, hanem a projekthelyszinek amiket felugyeltem orszagon belul is tobb helyen voltak, elokeszuletek kulfoldon es megbeszelesek Nemetorszagban...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#8) sonar válasza Stanlee (#7) üzenetére


sonar
addikt

nekem évi 40-50k volt a legtöbb, de az is épp elég volt

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#9) icemad válasza sonar (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én pl. csak melóba járok. Most 170 km. oda-vissza naponta. Plussz a bevásárlás, kirándulás. Havi szinten 4-5000 km. Itt ez a normális.

(#10) Stanlee válasza sonar (#8) üzenetére


Stanlee
őstag

Fonokom 110 ezret ment abban az evben, igy o azt mondta, nem erti, hogy nekem mi a bajom a sok utazassal. Ott is hagytam sok ev utan azt a helyet :)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#11) D1Rect válasza sonar (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem telekocsizik.

(#12) sonar válasza Stanlee (#10) üzenetére


sonar
addikt

Az évi 40-50k is napi ~3 óra vezetés, szóval a 100k fölötti km 4-5h minimum
áhh

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Most nagyon beindult, jönni fognak plusz a képek :)

Helyesirásért félig meddig bocsi, magamnak vezetem, kövezzetek meg érte, de itt nem figyelek rá oda.

Motorom pöpec. Jelenleg 423ezer km-nél járok, olajfoygyasztás 10000km/ 5deci. Turbot 50ért generálozzák, nem pénzt érte.

Nem telekocsizok. Németországba édesanyámat fuvarozom havonta és 2 kollagáját hozom haza, ennyit a "telekocsi".

Saját vállalkozásom van, közben országgyülési képviselöjelölt voltamm, kampányban menni kellett nem volt mese.
A másik oka a sok km-nek, hogy az észak-keleti határon lakom, 2 nagyváros Miskolc/Nyiregyháza 80km, Bp 230 csak oda. És valahova napi szinten megyek. Ukrajna 70 km, 300 ft litere a Shell vpowernek és 90 litert szoktam haza hozni, igy megéri.
A másik része, hogy nem nagypapi tempoban járok

[ Szerkesztve ]

(#14) Doze válasza csipszikutya (#13) üzenetére


Doze
aktív tag

költözz el, hidd el sok km utazás/több 100 e forint éves költségtől óv meg :D,

Én ingáztam napi szinten 50 km-t, sokszor heti 7 napot.... mind1 milyen autód van, mennyit eszik, meg hogy hogy vezetsz, én meguntam.... még ha téríti is valaki, akkor sem leszel soha pénzednél.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.