Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Narancssárga lapátok? :-/

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Tyrel


Tyrel
őstag

Nekem még a régi SB-E van ebből, de sztem nem kell ekkora problémát csinálni belőle... a jobb oldali / első venti simán csak nincs rajta, bőőőven elég az az 1 középső ís, a másikat meg elraktam tartaléknak...

Ez a pirosas TR venti amúgy elég hangos tud lenni, nem olyan low-rpm mint a fekete-fehér társai. Úgy emlékszem 2500-ig pörög el, szóval olyan alaplaphoz aminek nincs normálisan konfigurálható venti vezérlése (pl. régi Asus deszkák amik nem engedték 60% alá állítani az rpm-et) azokhoz nem ajánlanám... de ha beállítod úgy hogy ne lépje túl az 1000rpm-et akkor nem hallani ki a gépházból és tök jól teszi a dolgát. ;)

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#3) xuldar


xuldar
őstag

A bevezető telitalálat lett :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) Cicero válasza snecy20 (#1) üzenetére


Cicero
őstag

Külföldön mást asszociálnak hozzá ;]

(#5) SidCorky válasza xuldar (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Reméltem, hogy lesz aki értékeli. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) komi77


komi77
senior tag

Nem tűnik ez rossznak, a szín megítélés kérdése. A ROG-os vizes cuccnál biztos kelendőbb lesz. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#7) Puma K válasza snecy20 (#1) üzenetére


Puma K
veterán

A Noctua színeivel mi a helyzet? ;]

Ez legalább UV-ben jól néz ki :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) RetepNyaraB válasza komi77 (#6) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem lesz olcso; ez egy rohadt nagy darab vas, plusz a ket lapat. A 8 csö persze allat, de amihez szükseges lenne, oda en talan inkabb mar vizet raknek, az legalabb nem ekkora dög :N
Meg a 45dB max. zaj eleg szarul hangzik. Remelem legalabb nincs motorhangja, azt ugyanis nem lehet lejjebb tekerni, mint az rpm-et...

ui.: ez a nikkelezes miert nem fakul mar ki a divatbol? Egy tisztan köszörült (persze lehetöleg DirectCU, bar ebben a meretben az lehet nem tartana elegge mar, vagy esetleg kilogna a cpu felett, nem tudom) reztalp olcsobb es sztem szebb is. De oke, legyen nikkal. Akkor a tetejet, vagy akar az egeszet festhettek volna gémer feketére, az vitan felül jol nez ki (passzol a fideszes lapathoz) es meg innovaciokent is eladhato. :DDD

ui2: a lapatok felszerelese is eleg olcso-regi-foskalap megoldas. Ügyetlenkedni a drottal, ami kettöböl haromszor leesik közben. Sehol egy gumi csillapitas.
Lehet, hogy megis olcso lesz :D

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

320W a TDP-je, az nem sok egy kicsit? A D15-é nem is tudom hirtelen mennyi, de kevesebb.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) komi77 válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


komi77
senior tag

A 45Db az mondjuk elég gáz. Első ránézésre kicsit olyan az egész mint egy első vh-s dupla szárnyú repülő. Lehet a hangja is olyan. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#11) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A légkavarókkal együtt 850 gramm tömegű toronyhűtő
nem nelkuluk?

az oregapja az IFX14 is 790gram volt, a TYk darabja 160 gram, a bordat elnezve meg kizart, hogy ez 530gram legyen.

---

:R

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) Vesa


Vesa
veterán

Ritka ízléstelen egy darab ezzel a bordó kerettel és narancssárga lapáttal. Nem is értem...

A tudomány a valóság költészete!

(#13) zolee5016


zolee5016
őstag

jövőre mikor ezt a cuccot frissítik,2 soros lesz a neve.
A súly kérdés meg eléggé meddő,ennél nehezebb darabok is vannak,és mégsem húzzák le a lapot a tálcáról.
Nekem amúgy nem tetszik,de ez is szubjektív......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14) SidCorky válasza proci985 (#11) üzenetére


SidCorky
senior tag

You're right. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15) Feruendios válasza tibaimp (#9) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Ezek elég csalóka értékek, mert bár lehet hogy teljes felületén tudd 320W-ot, de egy átlag Core i9 vagy Ryzen 7 az ~ 50%-át használja ki a talp területének még lejönn belőle az, hogy a CPU kupakja már szintén nagyobb mint maga a tényleges CPU...
Szóval a végén alig marad különbség egy 250W TDP-s hűtővel szemben kivétel ha valami ThreadRipper-re teszed.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#16) Amerigo57 válasza tibaimp (#9) üzenetére


Amerigo57
őstag

Noctua NH-D15 - 220W TDP

(#17) tibaimp válasza Feruendios (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez mondjuk igaz!

Amerigo57: köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) gianni85 válasza Vesa (#12) üzenetére


gianni85
veterán

Van aki nem a kirakatba szánja a PC-t. Bár tény, hogy egyre nehezebb normális rgb és tg mentes házat találni.

(#19) snecy20 válasza gianni85 (#18) üzenetére


snecy20
veterán

Autóban is az elsötétített ablakút keresed? :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) gianni85 válasza snecy20 (#19) üzenetére


gianni85
veterán

Ez elég szar hasonlat. De dobozos autónál biztos nem kellene TG oldallap.... még aggódhatnék, hogy jól nézzen ki a rakomány :)

(#21) petison válasza RetepNyaraB (#8) üzenetére


petison
tag

No igen. Nekem egy TRUE Spirit 140 Direct van. Hát a ventillátor elhelyezése nem egy egyszerű folyamat. Nem csak a "drót" van, hanem tartozik még hozzá 4db gumi távtartó is, amit csak a ventillátor szorít a bordához. Hát nem volt egyszerű nekem, kellett hozzá egy kis pálinka is nyugtató gyanánt. :)

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#22) icp1970


icp1970
senior tag

Komoly vas. Biztos meg kérik majd az árát.

(#23) Tyrel válasza petison (#21) üzenetére


Tyrel
őstag

A gumi távtartók öntapadósak, igaz nem nagyon, de ahhoz bőven elég hogy ne kelljen kézzel fogni meg igazgatni őket. Felragasztod a ventire mielőtt odanyomnád a bordához és kész, tök egyszerű...

A tartó keret szerelése is nagyon egyszerű, kivéve ha 100 éves házad van aminek az alaplapi tálcája a processzorfoglalat környékén nincs kivágva... ha ott nincs ablak akkor nagyon ráb***tál. :D

Engem amivel halálba kergetett már True Spirit 140 Power meg a Silver Arrow SB-E is, azok a fém kapcsok/drótok amik a ventit tartják. Ezeknek az alsó, alaplaphoz közeli részét beakasztani, ill. betalálni a kis pöckével a venti alsó csavar lyukába úgy, hogy közben feszül az egész mint a veszedelem és nem látsz semmit se... na az, hát az k... anyázás nélkül még egyszer se sikerült. :U

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#24) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

"A légkavarók nélkül 850 gramm tömegű toronyhűtő 155 x 103 milliméteres
alapterülettel rendelkezik, magassága 163 mm."

Ez igen! 103mm magas borda előtt egy 140-es ventilátor.
Gazdagon körbefújja. Értelme? :DDD

A másik adat, a 155mm szélesség pedig arra jó, hogy mATX
alaplapok zömében a VGA kártyát nem lehet betenni. :N

A Thermaltake-nek is van ilyen idétlen konstrukciója. :K

(#25) Tyrel válasza Pityesz4734 (#24) üzenetére


Tyrel
őstag

Ekkora hűtőket ált. nem kis fittyf*sz mATX gépekbe szánnak, de egyébként ha köpködés helyett megnéznéd a cikk 2. képét, vagy a gyári oldalát, akkor látnád, hogy a bordázat a foglalathoz képest el van tolva kicsit felfelé - pont azért hogy ne akadjon össze a videokártyával...

Egyébként a Silver Arrow legelső változatánál (nem emlékszem mikor jelent meg de jó régi darab) még nem figyeltek ilyesmire, de normál méretű gépben nincs is ebből probléma... :U

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

-
nem ide.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Pityesz4734 válasza Tyrel (#25) üzenetére


Pityesz4734
tag

Mert egyébként a kis fittyf@sz mATX alaplapba nem szoktak erős
processzort rakni soha. Hmmm. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.