Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Hasonló problémával kuüzdöttem én is,igaz én reggelenként nen kávézok otthon,de ha mégis az asztalnál ülve netezni akarnék akkor otthon a notebookomat használom.Ellenben a munkahelyemen igen nagy problémát jelentett pl reggelizés közben.Megpróbáltam a teás csészének támasztani,de akkor nem tudtam inni belöle,más könyebb tárgyat meg simán arébbtolt a tab.Nézegettem a neten tab álványokat és kb 5000Ft-tól már egész használhatókat találtam,de ilyenkor jön a magyar virtus : én is tudok ilyet csinálni,akkor minek adjak pénzt érte. Nemkevés fejtörés után (kb5perc) ki is dolgoztam fejbe a művet.Ezután elindultam beszerezni a szükséges anyagokat.Szoval 2 perc altt lent is voltam a lakatos műhely hulladéktárolójánál és kedvemre válogattam a tresh marketből.Meg is akadt a szemem egy szép kb 100*500mm-es horganyozott acéllemezen,amiben igen nagy fantáziát lártam.Az alapanyag tüzetesebb átvizsgálása és elökészitése után(áttöröltem ronggyal mert poros volt) neki is álltam a gigászi munkának. 1000mm hajlító hosszuságú kézi élhajlítóval 3darab hajtást eszközöltem megadott méretek alapján az említett anyagon,majd a a fölösleges anyagtöbbletet kézi erőkaros lenezvágó ollóval eltávolítottam.Ezután az utómunkálatok jöttek,dörzspapírral sorjáztam a lemezszéleket és kész is lett a nagy mű.

n

És ime itt egy kép használat közben is
n

A befektetett összeg 0Ft , a munka időtartama kb 15perc

:DDD

u.i: bocsánat a képek nagyságáért telefonnal csináltam és töltöttem fel,nem tudtam átméretezni

[ Szerkesztve ]

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.