Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vitya2


vitya2
csendes tag

Amennyiben memória alapú tárolóegységről beszélünk a FAT32 utódjának tekinthető exFAT a megoldás. Sajnos számos operációs rendszer illetve eszköz csak a kompatibilitást hozó csomagok telepítése után ismeri fel, jeleníti meg. (pl: linux mint is, gyanítom minden ubuntu alapú rendszer)

(#2) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Én is használtam egy ideig a plexet. Csilli villi meg minden, de én váltottam az LG Smart Share progira.
Egyszerű mint a faék. (mondanám hogy próbáld ki, de amíg a plex az újdonság erejével hat, addig szerintem úgy sem fogod megtenni)

Nem lefikázom a plexet csak nekem jobban bejött, hogy nem kell külön böngésző alatt bepakolgatni a cuccokat egyesével. Igazából nálam ezzel verte el a plexet a smart share. Kipipálom a megosztani kívánt mappákat és kész is. Ha pedig kategorizálok, akkor külön mappába rakom az akció filmeket, külön a vígjátékokat és akkor külön mappában is jelennek meg. A plexnél külön "fiókokat" kellett létrehozni.

[ Szerkesztve ]

(#3) CSiiBI válasza Rakeem (#2) üzenetére


CSiiBI
csendes tag

Amikor megláttam, hogy a Plex, hogyan rendszerezi automatikusan a filmeimet, eszembe jutott milyen jól jönne egy ilyen az iTunesba, ott minden számnál manuálisan kitölteni az összes rublikát ( előadó, cím, album, borító ) rémálom, és eddig egyszer vitt rá a lélek! Ez fogott meg a Plexben, szeretem a rendet! :))

Nyitott vagyok minden "újdonságra" így biztosan ki fogom próbálni!

Köszönöm a tippet!

(#4) Rakeem válasza CSiiBI (#3) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Az vitathatatlan, hogy a plex hihetetlen eye-candy. Valóban nagyon látványos a borítóképekkel, meg hogy a magyarhoz próbál idomulni.

Egy darabig engem is lenyűgözött, sőt a páromat is. Viszont az LG Smart Share használata óta rájöttünk, hogy teljesen felesleges számunkra. Persze ettől még neked nagyon hasznos is lehet a sok extra funkció.

Sokkal nagyobb probléma számomra, hogy egy DLNA program mellett sem tudtam elérni azt, hogy a TV-n tudjak hangsávot váltani. Sok mkv-ban az eng az elsődleges hangsáv. A progik meg nem igen támogatnak olyan lehetőséget, hogy filmeknél külön meg lehessen adni melyik hangsávot küldje a TV-nek.

(#5) SUPREME7 válasza Rakeem (#2) üzenetére


SUPREME7
őstag

Miért kellene böngésző alatt "bepakolgatni"? Létrehozol egy mappát (persze külön film, sorozat, stb.) , és oda töltesz le, beállítod, hogy "érzékelje" a mappákban a változást, automatikusan le is tölti hozzá az infókat. Mikor letöltött, 1-2 perc múlva már lehet bezuhanni az ágyba és mire elindítom a plexet a tv-n már ott figyel borítóval sztorival együtt.

(#6) Simi87


Simi87
senior tag

Plex nagyon jó. Macbook, és Apple TV alapból jó párosítás, de a Plex-el lesz tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.