Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [CséZé:] Warez a suliban (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mondjuk ez semmire se mentség, de tényleg vannak olyan több száz ezres szoftverek, amikből még oktatási verziót sem csinálnak, az ilyeneket lelkiismeret furdalás nélkül..

(#2) Mobi28


Mobi28
tag

Jelenleg még filmet/zenét saját célra minden jogi következmény nélkül letölthetsz.

(#3) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

a csodalatos elme kegyetlen jo film :K
ha leszedted, helyesen tetted ;)

some men just wanna watch the world burn...

(#4) szablya


szablya
tag

Én lelkiismeret furdalás nélkül warezolok, mert:
1. Legközelebb 60km-re tudok kereskedelmi szoftvert vásárolni, ott is csak ezt-azt.
2. Nincsenek játékok magyarul (már ha létezik magyar kiadás).
3. Ősök nem költenek ilyesmire.
4. Az országnak, ahol élek, nem elég a gazdasági helyzete, hogy az ember megengedhessen magának havonta akár 1-2 jogtiszta szoftvert is, nem, hogy a minimálbérnél magasabb árú Windows Home kiadásokat...

Számos megoldás létezik, többek között elfogadható szintre csökkenteni a programok/filmek árait... Lehet, hogy ez Nyugat-Európában bejön, itt nem.
Én NEM tehetek róla.

Ha majd megengedhetem magamnak, én is megveszem majd. Ez így, szerintem, korrekt.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Gergő_ válasza Mobi28 (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

és még talán ki is lehet írni matricás lemezre, vagy nem? persze a magáncélon van a hangsúly

azt is bírom, amikor itt a ph-n valaki meglátja akármilyen kontextusban a warez szót és megy rögtön a modkerbe. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Mobi28 válasza szablya (#4) üzenetére


Mobi28
tag

"Én lelkiismeret furdalás nélkül warezolok"

:(

Én is csóró vagyok de azért azok a filmek amiket szeretek (üvegtigris stb) megvannak eredetiben.

Gergő_: Szerintem nem. Mivel az már illegális másolatnak minősül. Az meg tilos.

[ Szerkesztve ]

(#7) Drenadar válasza szablya (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

vannak ingyenes alternativák is.
felesleges ez a warez vita,... megélhetési bűnözés.
kár hogy pénzt kocsit kaját nem lehet letölteni a netről. milyen jól élnénk.

Mobi : de tuddo vannak azok akiknek egyszerüen nem megy. Charli és a csokigyárban charliék hogy éltek? biztos ő is úgy él egyszerüen nincs pénz semmire az internet is valami állami kulturális támogatáson lehet... ha nincs miből költeni akkor nincs miből játékot venni.

én legutóbb az AVP3-at rendeltem meg... 5kt szerintem megér egy játék. mondjuk ha aztnézzük a minimálbér 12-e.

[ Szerkesztve ]

(#8) Psychonaut válasza szablya (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, azért csak nem 30.000 forintnak megfelelő valuta a minimálbér.

(#9) szablya válasza Psychonaut (#8) üzenetére


szablya
tag

Említett helyen 8/900 és valamennyi lejért láttam, persze tudtam, hogy durván el van számolva, de akkor is, aki nem fér hozza máshol. Minimálbér valami 700 és valami lej (45-50k huf)...
A Win7 Ultimate 1200 lej volt, 80k forint... Ha azt meg tudom szerezni ingyen... Gyakorlatilag sokaknak nincs annyi a havi nettó fizetése...

Nem tehetek róla. Ha csődbe viszik az országo(ka)t, én attól még fogok élni, és megvannak ugyanazok a szükségleteim, mint a cégvezető fiának.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) CséZé


CséZé
őstag

nem értitek, most nem a warezról mint jelenségről van szó, amivel eddig szinte mindenki élt, tisztelet a kivételnek
arról van szó, hogy az iskolákban azért csak nem kéne arra biztatni az emberfiát

(#11) Mobi28 válasza Drenadar (#7) üzenetére


Mobi28
tag

Utolsó másolt játékom a Medal of Honor: Allied Assault volt. Egy lanpartin hozzám került a lemez. Nem jelentkezett érte senki, megtartottam. Annyira megtetszett, hogy egy hét múlva megvettem eredetiben. Egyébként ha már a játékokra terelődött a szó kizárt, hogy nem tud valaki néhány ezer forintot kiszorítani egy olyan játékra amivel utána hónapokig elvan.(CS,COD4, ilyesmikre gondolok)

"Ha valaki meg akar tenni valamit talál rá módot. Ha nem, talál rá kifogást"

A warezzel is valahogy így van. De a legjobb az volt mikor karácsony környékén valaki arra panaszkodott milyen drágák a játékszoftverek, közben meg nagyjából 220k-s gép volt az adatlapján. :U

#10: pontosan! Azért ez tényleg gáz. Mikor majd berúgja az ajtót a BSA házkutatáson lehet azzal védekezni, hogy "de a tanár úr mondta"? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) vPhis válasza Mobi28 (#6) üzenetére


vPhis
aktív tag

Gergő_: Szerintem nem. Mivel az már illegális másolatnak minősül. Az meg tilos.

háttő a matricával pont ezt fizetjük. ITCafén olvass utána (segítek: Artisjus)

(#13) _Voyage_ válasza szablya (#9) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem is megvannak a szükségleteim.
Pl kéne egy nyaraló californiában, egy dél olaszországban, hozzá két ferrari, két lamborghini, 4-5 bmw-vel.

Jahogy mégsem tudom ingyen megszerezni?

Lehet használni linuxot is. Ingyen van, és minden fizetős programra van ingyenes alternatíva. Jahogy azt megkéne szokni? Hát meg. Nem kolbászból van a kerítés, se a neten, se a való világban. Megszerzed ingyen a 80k-s win7-et, majd ha meg véletlen kimegy a szoftverrendőrség, és az illegális szoftvereid miatt a szüleidnek kiküldenek pár millió forintos csekket, vagy őket csukják le, mert te kiskorú vagy, megnézem, mit fogsz mondani.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15) Mobi28 válasza _Voyage_ (#13) üzenetére


Mobi28
tag

Szoftver rendőrség csak a cégekre/vállalkozásokra/intézményekre/hivatalokra megy rá. 1db másolt win-ért nem fog több milliós büntetést kapni senki. :P

A témához: a tanár meg monnyon le! :(((

lorenzen: :Y azanyámúristenit!

[ Szerkesztve ]

(#16) k. válasza szablya (#4) üzenetére


k.
őstag

1. Ott az internet. Csomó minden olcsóért megtanulható
2. Tanulj nyelvet(Bár 16 évesen azért annyira mennie kellene, hogy megérts pl egy játékot)-
3. Ez van nem indok. Használj free szoftvert.
4. Szintugy. Ezek a gazdasági helyzetes dolgok tényleg csak önmagad megnyugtatására valók.

Tudom kicsit rossz vélemény de a warezra mindig lesz indok:(
Én is használok illegális progit, de nem menőzöm vele és nem nyugtatom ezzel a lelkem. Tudom hogy ez gáz majd idővel változtatok ezügyben.

(#17) szablya válasza _Voyage_ (#13) üzenetére


szablya
tag

Mint említették, nem törvényellenes. Nem tartok fenn belőle céget. Szórakoznia az embernek pedig csak kell...
Linux: Volt már. Csak a játék miatt nem. De amúgy használok OpenOffice, meg amiből tudok, Share/Freewaret. Ja, hogy akkor most ne játsszak?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) _Voyage_ válasza Mobi28 (#15) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jah, meg magán bejelentésre.

1db másolt winért nem, de van egy olyan érzésem, hogy szablya gépén egyetlen legális program sincs.
Mert az ősök erre nem költenek...

Nekem se adnak bmw x6-ra, akkor menjek, és lopjak egyet? Adóban megfizetem, szóval mehetek lopni egyet. :U

szablya: Ne, ne játssz.
Szórakoznia az embernek pedig csak kell...
Kártya, foci, stb...
Kérdezd meg szüleidet/nagyszüleidet, 20-30-40-50-60-70 évvel ezelőtt mivel töltötték az időt, mikor számítógépnek a hírét se hallották... :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#19) Psychonaut válasza szablya (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

De, játékot még Magyarországon is törvényellenes letölteni. Romániában nem tudom, hogy van.

SZERK: és Windowst is, meg ab ovo bármilyen nem ingyenes szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#20) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem látom benne a hibát. A warez a mai életben mára teljesen természetessé vált. Nálunk is előfordul, hogy a tanárok kérik valakitől, hogy töltse le nekik ezt meg azt, illetve Counter-Strike van az összes számtech termi gépen.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#21) _Voyage_ válasza JetiRulez (#20) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Istenem, de kiröhögném azt a tanárt, hogyha egyszer elkapná az ASVA, BSA, Artisjus, szoftverrendőrség együtt.
Pont nem tudom, de le is szarom nagy ívben, a 4ből melyik rablóbanda kap el emberkéket, de akkoris röhögnék a tanáron.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#22) k. válasza szablya (#17) üzenetére


k.
őstag

Egy ps2 nehogymár ne férjen bele. Arra meg tök olcsón vannak játékok. 12ért is kapható már. Én slimet vettem 15ért és egy valag játék van rá 1-2 ezer forintért . Még hozzátok is postával értve.
Szóval játszani lehet,de nem kell a legjujabb mindig. Nekem van ps3 de mivel most nem fér bele azon csak filmet nézek, a ps1(igen arra is veszek) és ps2 kombo elég szorakozást nyujt.

(#23) szablya válasza _Voyage_ (#18) üzenetére


szablya
tag

Sajnálom. Nem fogok lemondani kedvenc szórakozásomról. Amúgy van pár eredeti játékom, mint pl. a World in Conflict, tehát, amiért tényleg úgy látom/támogatni akarom a fejlesztőket, én is adok ki pénzt.

Egyébként a szoftvereim nagy része legális, kivétel ez alól sok játék, meg a Photoshop és Windows.

szerk.: Ezért nem bántanak a modik :F Mert akkor inkább leállok önszántamból.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) zH. válasza szablya (#4) üzenetére


zH.
senior tag

Nincs sokszor ilyen ,de egyetértek. Lehet utálni. ;)

[ Szerkesztve ]

just be

(#25) Psychonaut válasza szablya (#23) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én a PS-t például úgysem tudom kihasználni, elég a GIMP is. De ez nyilván egyéni dolog. (Azért ha nem vagy te sem nagy grafikus, szerintem próbáld ki, lehet, hogy jó lesz neked is.)

SZERK: amúgy mindenre van már Windowsra is ingyenes megoldás. Nekem most OOo + ImgBurn + GIMP + VLC Player +AVG Free. És szinte mindenre elég ez.

[ Szerkesztve ]

(#26) _Voyage_ válasza szablya (#23) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Sajnálom. Nem fogok lemondani kedvenc szórakozásomról.

Én se a BMW X6-ról.
Szerintem menjünk együtt, és lopjuk el.
Én majd azt mondom a rendőröknek, hogy szablya azt mondta, ne mondjunk le a saját szórakozásunkról, mert ez jár!
Cigányok is pont ezt mondják a segélyre, de ez már nagyon off.

Photoshopra mi szüksége van egy 16 évesnek?
GIMP tökéletesen megfelel helyette, és ingyenes.
Sőt, szerintem jobb is, mint a PS.

Én mikor ráérek, akkor is max 1-2 játékkal játszok, hónapokig. GTA4-et előre megrendeltem, több, mint 1 éve, végigjátszottam párszor, de még mindig tudok vele szórakozni. 12.000-et megért ennyi idő szórakozás.
Az, aki a Mass Effect 2-ért kiad pénzt, hogy 4-5 óra alatt végigvigye, az tényleg így járt. Én még csak le se töltöttem, annyit sem ér meg az a játék.
De rengeteg olyan játék van, ami több hónapra leköt, arra kiadhatnál pénzt néha-néha. :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#27) Ipse89


Ipse89
tag

Nekünk, meg a tanár azt mondta egyik gyengébb pillanatában, hogy mit keresünk itt, csak pazaroljuk az adófizetők pénzét... Mondhattuk volna, hogy nem kell általánosítani, mert nem mindenki szed össze csak 2 vagy 4 kreditet a felvett 28-35 kreditből. Ne szólj szám, nem fáj fejem :(

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#28) thaler2


thaler2
senior tag

Ez akkora LOL hogy egyesek azzal indokolják, hogy warezolnak, hogy nincs rá pénzük. Aztakurva de szánalmas... Ha nincs pénzed egy ferrarira, akkor meg ellopod ? És ne mondja senki, azt hogy a letöltéssel nem okoz kárt...nem a faszt nem, ingyen élvezi az adott terméket, a gyártó pedig elesik a bevételtől.

(#29) szablya válasza _Voyage_ (#26) üzenetére


szablya
tag

Szerintem egy drága technikával összerakott gépkocsi és egy milliós példányszámban terjesztett játékszoftver nem egy kategória :N Lopni sosem loptam (igazából 2 szem cukorkát 6.-ban, unszolásra. Többet nem, soha).

A Photoshop például a sok tutorial meg kiegészítő miatt kell, és szerintem professzionálisabb megoldásai vannak, mint a Gimpnek, ami az én szintemen is sok időt/kínlódást megspórolhat.

A Mass Effect 2 és a GTA 4 értékviszonyáról most ne vitatkozzunk. Az én szememben egy Bioware RPG mindenképp többet ér. És nem 5 óra, nem tudom, honnan szedted :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#30) JetiRulez válasza thaler2 (#28) üzenetére


JetiRulez
őstag

Van akinél ez nem indok, hanem tiszta tény és való. Gondolok ezzel azokra, akiknek nem is lehetne otthon számítógépe, mert a legolcsóbb szakadt konfig is legalább 100000-be fájna még a legalapvetőbb szoftverekkel is. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#31) _Voyage_ válasza szablya (#29) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Miért, szerinted egy játékot 2 perc megírni wordben, majd lehet eladni?
Hát elmondom, hogy nem... :U

De akkor legyen hasonló érték: ellopok egy logitech mx518 egeret, mert az nekem kell, nem vonom meg magamtól az élvezetet, hogy jó egerem legyen, az olcsó szar nem jó.

Photoshopra, meg tutorialokra mi szükséged van?
Ahhoz, hogy megtanuld, gimp teljesen tökéletes. Ha meg később ezzel akarsz foglalkozni, és pénzt keresni, meg kell, hogy vedd.

ME2-t több helyen írták, hogy 5 óra... :U
Tök8, me2 helyett írhattam volna harry potter 6-ot is, vagy akármit.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#32) szablya válasza _Voyage_ (#31) üzenetére


szablya
tag

Részemről befejezem a vitát. Megvan a saját igazam, meg a tietek is, ezt teljesen belátom. Innentől értelmetlen meddő vita és egymás sértegetése lenne.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#33) _Voyage_ válasza szablya (#32) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mi igazunk megvan, tied nincs.
Ennyit ha elismersz, és warez esetén nem kongatod hangosan a harangot, akkor nincs vita. :K

Én is warezelek, van is a topikban valaki, aki tudja, hogy elég keményen toltam egy időben, manapság csak a fullHD filmeket töltöm, elvégre az legális saját használatra, de nem megyek oda minden topikba kongatni a harangot... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#34) Mobi28 válasza szablya (#17) üzenetére


Mobi28
tag

"Ja, hogy akkor most ne játsszak?"

Nem akarok egy boltot sem reklámozni de: CDGalaxis

Battlefield 2 Complete Collection: 2990HUF
Brothers in Arms 1: Road to Hill 30 (magyar): 1160HUF
Brothers in Arms 2: Earned in Blood: 1880HUF
Burnout Paradise The Ultimate Box: 1990HUF
Call of Juarez: 1790HUF
Crysis Warhead (magyar szinkron!): 1990HUF
Colin McRae Dirt: 990HUF
Colin McRae Rally 2005 és TOCA Race Driver 3 és Tony Hawks American W.: 990HUF
Command and Conquer Generals Deluxe: 1790HUF
Counter-Strike Anthology: 1990HUF (így már játszani tudsz csíter mentes szerveren)
Dark Messiah of Might and Magic (magyar): 1790HUF (zseniális az online rész!!)
Far Cry: 890HUF
FEAR: 990HUF
Flatout2: 990HUF
Just Cause: 990HUF
Operation Flashpoint Gold Edition: 990HUF
Painkiller: 890HUF
Prince of Persia - Sands of Time: 890HUF
Prince of Persia - Warrior Within: 890HUF
Richard Burns Rally: 890HUF (szerintem a legjobb rali szimulátor a mai napig)
Rise and Fall: Civilizations at War: 890HUF
Left 4 Dead: 1990HUF
Timeshift: 990HUF

Hajnalig sorolhatnám még a neveket.Nyilván ezek zöme nem a TOP játékok közé tartozik de beláthatod azért ezeket manapság bárki meg tudja venni. Arrol nem is szólva, hogy ezek dobozos játékok.Van közte ami ennek töredékéért is letölthető a kiadó honlapjáról. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Drenadar válasza _Voyage_ (#33) üzenetére


Drenadar
veterán

egyetértek. nem kell hírdetni hogy a warez milyen szép és jó.

amúgy meg ez a letöltésre legális. és ha torrenten kapnak el?

addig letöltés míg nem terjeszted (torrenten vissza is töltöd). fognak szted vizsgálódni hogy amit leszedtél annak hány bitjét töltötted vissza?.

jah és nincs olyan, hogy szoftverrendőrség. (bsa-nak az égvilágon semmilyen jogköre nincs, ha gyanu felmerül, azt tudja tenni mint bármelyikőnk, bíróságra megy. Az más kérdés hogy nem megy, inkább megegyezik az elkapott céggel)

jah és nem értem, minek egy 16 évesnek windows 7 ultimate edition? ugyis feltenné kikapcsolna benne mindent és elmondhatná hogy neki van.

Jaj még egy dolog.
Mikor feltelepítünk bármit is a számítógépre... tudjátok ... next next accept. finish.
Mikor elfogadjuk azt a dolgot amit végfelhasználó feltételeknek hívnak vagy mit. elolvasta bárki is hogy mik vannak benne? hogy miket fogadunk el?
(Pl hogy a BSA-nak ötelesek vagyunk igazolni a tiszta szoftverünket ... ez persze csak a BSA által ... áááá nem érdekel jó éjt! )

(#36) Atis707


Atis707
tag

Azért azt megértem hogy nincs pénze az egyetemnek x ezer/milló forintos szoftverre pénze, de az a durva, hogy warezolnod kell hogy haladj a tanagyaggal...

Egyébként a szülők nem hajlandók rá költeni effektus az megszoksz vagy megszöksz dolog. Inkább azt kérdezem szablya, ha lenne önálló kereseted, megvennéd pl. a windows-t? (mezei home-t akár)

(#37) szablya válasza Atis707 (#36) üzenetére


szablya
tag

Megvenném. Hacsak nem lennék hónap végére én is zsíroskenyérre szorulva (értsd átlag fizetés, amiből már kicsit élni lehet), biztos, hogy megvenném :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#38) Dany007


Dany007
veterán

Jah, hát az tény, hogy a warez létjogosultságát valamilyen szinten el lehet ismerni.
De tény, hogy iskolában nem kéne erre buzdítani...
Kb, olyan mint anno az építészsuliban. 20 ezer forintos csőtollkészletet kellett venni az első félévben. Furcsán néztünk volna ha a tanár azt mondja, hogy mivel mocsok drága ezért csak lopottat használjunk. Persze tudom, nem ugyan az a kettő, csak kicsit hasonló. A warez az veszteségmentes lopás. Legalábbis nem lehet egyértelműen meghatározni, hogy az adott lopás okozott e anyagi kárt vagy sem. Mivel semmilyen jelenlegi módszer nincs arra, hogy 100%-ig megállapítsuk az adott warezoló egyéb esetben tényleg kifizette volna az árát.

(#39) Lenry válasza Mobi28 (#34) üzenetére


Lenry
félisten

és ők szállítanak Erdélybe is? mert szablya kolléga ott él.

egyébként meg vicces az is, aki habzó szájjal szidja a warezolókat.

"soha nem töltöttem le semmit"
hápersze. youtube-t se nézel, mert ott is jogvédett zenék/klipek vannak?

"ne fogd a gazdasági helyzetre" - jó, foghatom a Nesquik nyuszira is, attól még nem lesz pénzem tizenpárezres játékra.

"nejáccálvele, ha nincs rá pénzed" - ultimate érv, nem tudok rá mit mondani. azért is játszok vele.
"kéne ferrári, de azért nem lopom el" - hülye demagóg fasság. azt ne mondd, hogy azért is suzukival mászkálnál, ha a ferrárit is le tudnád porszemre megegyezően másolni egy pillanat alatt, úgy, hogy az autószalonban is megmarad a modell

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) ollie válasza Drenadar (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szoftver letöltése nem legális

És a topikot zártam is, mert kezd elmenni nem éppen egészséges irányba.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [CséZé:] Warez a suliban (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.