Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A fekete bárányt majd egyszer megneveli egy juhász...

(#2) DEJVID válasza ^Clown (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

Én már kezdem feladni a reményt.

(#3) makraipeter1


makraipeter1
tag

farmerzseb

(#4) ^Clown válasza makraipeter1 (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Is. Plusz egy kis népnevelés, ha már az anyja-apja nem nevelte tisztességre.

(#5) Иван


Иван
őstag

Feljelented. Ha a pultos tanúskodik amellett, hogy a rozsdás tízforintossal fizetett, azért az elég bizonyíték. (Közvetett minimum).

De amúgy is alapszabály, hogy tárcát, mobilt, iratokat magadnál tartod. Még nem loptak meg, de nem kockáztatom meg.

Amúgy egy ilyen eset tényleg hogy beárnyékolja az ember estéjét :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) caizzz válasza Иван (#5) üzenetére


caizzz
aktív tag

"Feljelented."

Ja, utána meg majd összevart fejjel meg törött bordákkal blogol az intenzívről.. :(((

CséZé: Elvileg már nincs értékhatár. (javítsatok ki, ha hülyeséget írok)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#7) CséZé válasza Иван (#5) üzenetére


CséZé
őstag

feljelentem...
a rendőrök kiröhögnek. 10 ezer forint alatt nem csinálnak problémát semmiből.
ez ilyen világ.

(#8) eXodus


eXodus
őstag

Megpróbálta hátha talál pár 20k-t... ha talált volna elmegy...
Nem talált, csak néhány ezrest, ezért ott el is költötte.
(Utólag semmit sem tehetsz, bármelyik eset is legyen... => örülj h olcsón megúsztad, legközelebb jobban figyelj oda.)

(#6) caizzz
Néhány éve jelentettem fel valakit hasonló ügyeben (adás-vétel //ill csak adás volt :DDD ), akkor azt mondták a rendőrök h pont akkor emelték fel az értékhatárt 10k-ról 20kra...
Szóval az elkövető kap egy ejnye-bejnyét legrosszabb esetben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Thome válasza CséZé (#7) üzenetére


Thome
addikt

Csak hogy én építő legyek. A 10 ezer jó lesz 20-nak is, de ez el lett törölve, tehát már a 100ft-os lopást is ugyanúgy büntetik mint a 100 ezrest. (maximum a büntetés nem lesz akkora súlyú.) Tehát feljelentheted, de nem sok értelmét látom bizonyíték nélkül. (Rozsdás 10-es nem sokat nyom a latba.)

Egyébként meg az értékeket mindig tartsd magadnál... Járhattál volna sokkal szarabbul is, remélem tudod...

[ Szerkesztve ]

(#10) ollie válasza CséZé (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most már csinálnak.

***

(#11) akom


akom
senior tag

Ezt úgy hívják cimbora hogy tanulópénz ! Örülj neki hogy nem többet és nem erőszakkal vették el tőled.

Ezzel megtanultad hogy mindiiig minden körülmények között magadnál tartod az értéktárgyaidat.

:R

(#12) eXodus válasza Thome (#9) üzenetére


eXodus
őstag

Ezt jól tudni.. akkor megint csak én szívtam meg ezzel. :) Pont akkor és annyit változtatnak, amikor nekem nem jó.

(#13) caizzz válasza eXodus (#12) üzenetére


caizzz
aktív tag

mit loptá má megint?

marakujás kőbányai

(#14) Silent77


Silent77
veterán

Én biztos pofán csaptam volna.
Tudom nem megoldás, de én így szoktam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15) maláj válasza ^Clown (#4) üzenetére


maláj
őstag

+1 :K
kicsit rá kell lépni arra a kezére amelyikkel oda nyúlt ahova nem lehetett volna
utána 1 picit rajta állni, hogy 1 életre meg is jegyezze, hogy ami nem a sajátja ahhoz nem nyúl ...

(#16) CséZé


CséZé
őstag

én úgy tudtam, hogy a 20k lett "enyhítve" 10k-ra.
azért hagytam ott a kabátom, mert ismerem a helyet és azokat az embereket, akik odajárnak.
kb 2 hete jár oda egy fekete bárány, valszeg lopni. nem tudtam hogy ott van, mert akkor tutira nem hagytam volna ott.

szerencse h megúsztam ennyivel, a 70 ezres telefonom is benne volt a kabátzsebembe.
vette volna el az óvszert, arra úgyis nagyobb szüksége lenne.

(#17) #97544192


#97544192
törölt tag

hogy száradna le a keze!

(#18) Thome válasza CséZé (#16) üzenetére


Thome
addikt

Most már tudod az igazat.

Egyébként, akármilyen helyre mész (ha ismered a helyet, ha nem) soha ne tedd le/hagyd őrizetlenül az értéktárgyaid, soha nem lehet tudni, hogy mikor jön be valami trombitás lélek, hogy megfújja a dolgokat!

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

"Tűrjünk csendben, az úgyis megy nekünk." :K

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én a helyedben elérném, hogy tiltsák ki a helyről. Úgy is ismered a csapost, így ez nem lehet gond. Nekik is érdekük, hogy ne lopjanak a helyen.

A fizikális edukációnak nem vagyok híve, az erőszak erőszakot szül, nehogy a végén te húzd a rövidebbet.

(#21) eXodus válasza caizzz (#13) üzenetére


eXodus
őstag

Nem eleget. :P

(#22) danih válasza akom (#11) üzenetére


danih
addikt

Ezt a fajta hozzáállást rühellem, és az ilyen embereket.
Még ő örüljön, hogy nem erőszakkal vették el - szép.
Te gondolom még meg is vakarnád a fekete bárány buksiját, és megköszönnéd neki, hogy nem vert meg, gondolom meg is kérdeznéd, hazaviheted-e.
Undorító.

(#23) Ice!? válasza caizzz (#13) üzenetére


Ice!?
őstag

xdd

(#24) Lauda válasza danih (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Azert abban is van valami, amit irt. Ha nyitva hagyod a kocsid a haz elott es kilopjak belole a tarcadat, arra is azt szoktak mondani, hogy igy jart.

(#25) samfishR


samfishR
senior tag

én a dzsekim magában sem hagyom ott szívesen az akasztón/széken, nem még a zsebében a pénztárcámmal. és tényleg fel lehet fogni tanulópénznek is, szóval tényleg van igazság abban amit akom írt.

[ Szerkesztve ]

(#26) zoo8800


zoo8800
veterán

Alkalom szüli a tolvajt.

rip and tear, until it is done

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

Ha megfogtátok volna a haveroddal a pénzt amivel fizetett felmutatva neki, hogy mi ezt most betesszük egy zacskóba bizonyíték gyanánt mert rajta vannak az ujjlenyomataid öcskös fel leszel jelentve...akkor talán az egyetlen esélye lett volna bevallani...
lehetett volna kamuzni a kamerával is...
a legnagyobb hiba volt, otthagyni a pénztárcád...

(#28) CséZé válasza Gergő_ (#27) üzenetére


CséZé
őstag

hibából tanul az ember. viszont az ujjlenyomatos dolog kár h nem jutott eszembe.

(#29) Иван válasza caizzz (#6) üzenetére


Иван
őstag

Ez sajnos így van. Ezért nem értem, miért nem engedik az önvédelmi eszközöket. Maroklőfegyvert például. Párat lelőnének az utcán, menne a sírás rívás, de előbb utóbb meggondolnák, hogy megéri-e.

ui: természetesen csak a megfelelő embereknek lenne szabad hordani.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#30) CséZé válasza Иван (#29) üzenetére


CséZé
őstag

és kik a megfelelő emberek?

(#31) Thome válasza CséZé (#30) üzenetére


Thome
addikt

Beszámítható, nem idegbajos, cselekvőképes, nem elfogult és nem rasszista embereknek. Most hirtelen más kritérium nem jut eszembe, ami jó lehet. :U

(#32) D1Rect válasza Иван (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem még sok is az a lőfegyver ami az országban van. :)

Miért? Mert most ha nagyon bántani akarnak akkor kb. max. megkéselnek.
Az ellen van esélyed, akár elfutni is.
Mr. Parabellum gyorsabb nálad, utolér és seggberúg.

Ha esetleg szembeszállsz a támadóval, akkor is könnyebb védni magad egy kés ellen, mint egy golyó ellen.

Lehetsz bármekkora kungfumester, 3m-ről már agyonlőlek. :U

"háde nálam is lenne pisztoly"

Nálad lehet, de akiket meg megtámadnának, baromira nem lenne.
Mennyivel könnyebb akár egy nőt megerőszakolni, ha pisztolyod van, mintha késed?

(#33) hNp88 válasza Thome (#31) üzenetére


hNp88
aktív tag

és nem rasszista embereknek. - ezt hogy szűrnéd? bőrszín alapján? :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#34) Thome válasza hNp88 (#33) üzenetére


Thome
addikt

Ugyebár van pszichológia (és sok egyéb hasonló) teszt, tehát itt simán kilehetne deríteni ez alapján, hogy milyen a fazon nézete. Na meg törvények kötik a kezét, hogy azért nana, az utcán sétáló, de rosszat (abban a pillanatban) nem tevő Rafaelkára nem kéne lövöldözni... :D

[ Szerkesztve ]

(#35) hNp88 válasza Thome (#34) üzenetére


hNp88
aktív tag

leszögezem hogy nem értek hozzá, de pszichológiai teszten hogy szűrik a rasszizmust? ha kivételesen nem a fehér fűzős bakancsomban és gyakorlóban tipegek oda + csupa szépet s jót mondok kolompárékról, akkor hogy mondják meg hogy rászístá vagyok? :D

#36 :DDD

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#36) Thome válasza hNp88 (#35) üzenetére


Thome
addikt

Pisztolyt fognak a fejedhez és ha nem mondasz igazat, akkor kiderítik és lelőnek... :DDD

Gondolom rafinált kérdésekkel van tele az a teszt, tehát kiszűrhető a dolog. ;)
Ehhez még én sem értek, de majd fogok... ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) akom válasza danih (#22) üzenetére


akom
senior tag

Nem hagysz ott semmit !!! Ezt egy Magyar embernek meg kell tanulnia !
A fekete báránykáknak pedig bárminemű lopásért levágnám a kezét.
Csak az a gond hogy szeretett országunkban annyira **** a jogalkotás, hogy az ilyen jó szándékú emberkék látják a kárát.

Amúgy meg no offense... :(((

[ Szerkesztve ]

(#38) negyedes


negyedes
addikt

nekem 1 jo honapja a belso zsebembol loptak ki a kulcsomat. valakinek nagyon megtetszet a kulcstartom.

Magyar Kabel Muvekes volt, nagybatyamtol kaptam. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39) Lauda válasza Gergő_ (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Mire mennek a penzrol vett ujjlenyomattal? Kb tobb szaz lehet rajta osszekeveredve. :) Ez olyan, mintha a nyilvanos wc kilincserol vennenek, nem er semmit.

(#40) D1Rect válasza Thome (#36) üzenetére


D1Rect
félisten

Na én neked se adnék pisztolyt. ;] :P

(#41) .bableWes


.bableWes
őstag

én akárhol vagyok mindig zsebben van a kezem. utcán sétálva a bal kezemmel a telefon fogom a zsemeben másikkal pénztára + kulcs. ha meg szorakozni megyek, akkor a kocsiba hagyom a tárcám.

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#42) Thome válasza D1Rect (#40) üzenetére


Thome
addikt

Nem vagyok én se rázistá, se beszámítható... ;]

(#43) Gergő_ válasza Lauda (#39) üzenetére


Gergő_
őstag

Igen, mi ezt tudjuk, más kérdés, hogy az emberek nagy része nem. Egyébként pont egy tízesen lehet rajta nagyon szépen. Szerintem esélyes, hogy megijedt volna és bevallja...

(#44) CséZé


CséZé
őstag

uraim, elfelejtettem az anatómiát. volt!

(#45) Killing válasza CséZé (#44) üzenetére


Killing
addikt

Ha csak nem a helyi gádzsókkal van lent akkor azért szép udvariasan megkérdezném tőle hogy te voltál? Majd elsorolnám neki a bizonyítékokat, és kamuznék a kamerával. Ha meg nem valjja be akkor fenyegetőzz a rendőrséggel. Egyenlőre a fekete báránykákkal ne kössünk már ilyen nagy kompromisszumokat hogy csendben elhallgatjuk... :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#46) Иван válasza D1Rect (#32) üzenetére


Иван
őstag

Alaptétel: ha valaki meg akar késelni, meg fog.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#47) maláj válasza Иван (#46) üzenetére


maláj
őstag

Alaptétel: ha meg akarnak késelni akkor előbb lövök aztán kérdezek ;]

(#48) D1Rect válasza Иван (#46) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem. Ha valaki meg akar ölni, az megpróbálja.
Csak nagyon nem mindegy mi van a keze ügyében/hozzáférhet hipp-hopp.

(#49) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ha nem volt még, javasolhatom a patkányfogót belerakni egy csalikabátba ;]

tudom nem humánus, az ENSZ is ellenzi, de az elveim nem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tényleg nem tudtál volna mit csinálni. Nyilván vissza nem adta volna (mert valszeg nem is volt nála több pénz) , ha meg két mondatnál többet beszélsz 2 napon belül elkapnak az utcán. Ha rendőrségi ügyet csinálsz belőle akkor is.

Ettől függetlenül a helyedben magamnál tartanék minimum egy gázpisztolyt. Ha meglepnek 4-5-en, sokat nyomhat a latba :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.