Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [CséZé:] Durva?

Hozzászólások

(#1) Csepe


Csepe
aktív tag

A fodrászok sem maguk nyírják a hajukat. :))
Én ma voltam és elégedett lettem vele, hajvágót nem is fogok a kezembe venni soha.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Akkor egy ideig sapkában fognak mindenütt látni :DDD Vagy van hajvasló :DD De amúgy próbálj ki egy fodrászt hogy hogyan néznél ki rövid hajjal és ő megmondja a frankót

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) CséZé válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


CséZé
őstag

rövid a hajam, olyasmi, mint az avatarodé. azt nem tudom, hogy milyen lenne néhány mm-esre egyenletesre dúrva.

Csepe: nem magamnak csinálnám :DDD , hanem a családból valaki, tesómnak pici haja van. nem kell ahhoz fodrász, ha van gép.

[ Szerkesztve ]

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Én már jópár éve magam nyírom a hajam... Nem vagyok egy divatmániás, így csak fogom a hajnyírót, belövöm rajta a 15mm-t azt hadmenjen... :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Xirtam


Xirtam
veterán

Durd le aztán ha nemjó, jó módszer a 3 naponta hajmosás és naponta vízzel öblisd le a hajad így nekem 1 hét alatt simán nő vagy 3 cm xD

(#7) <NewL>


<NewL>
addikt

photosoppal nézd meg:D

Kalandor : a fodrászoknak vagy nincs hajuk,vagy már kikopott félig kopaszok,vagy csurkás-husszú de sose vágják maguknak:D 5 fodrászom volt eddig,mind férfi,ezeket a következtetéseket vontam le:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#8) CséZé válasza <NewL> (#7) üzenetére


CséZé
őstag

nincs meg, meg nem is értek hozzá.

(#9) szablya


szablya
tag

Tar fej. Az jó.

Nekem most olyan 5 mm-es. Tavasszal talán lenne kopaszra - lehetőleg tükörsimára -, de azon még gondolkodom, ezaz, én sem tudom, hogy állna :S

Xirtam: 3 cm : O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

"A fodrászhoz nem szeretek járni annyira sűrűn, mivel ha elkezd nőni a hajam, akkor hullámosodik is. Úgy meg semmit nem tudok vele kezdeni."

hát légy imó és vasald ki minden reggel.(bocs de ez magas labda volt)

én a legnagyobb fokozattal szoktam levágni, elég az.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mobi28


Mobi28
tag

Mióta elkezdtem kopaszodni azóta a

téli viselet: 5mm
tavasz/ősz: 3mm
nyár: 3mm vagy "nullás"

természetesen magamnak nyírom.

Told le a séród mindjárt itt a nyár. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) CséZé válasza Gergő_ (#10) üzenetére


CséZé
őstag

volt már egyszer kivasalva, de van 3 dolog ami miatt nem:

1) elvből
2) kínlódás
3) nem tartós

szablya: nem kopaszra gondoltam, hanem picire

(#13) Lenry válasza CséZé (#12) üzenetére


Lenry
félisten

az én hajam göndör. NAGYON
amikor végképp tele van a tököm vele, hogy abszolút kezelhetetlen, akkor rászánom magam, és kivasaltatom a Párommal és akkor néhány napig boldog vagyok, hogy embernek nézek ki, és vállig ér a hajam :D

csak kár, hogy a vasalás marhára unalmas dolog és sokáig is tart

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) 7


7
addikt

Nekem is hullamosodik, de en szeretem. Igaz, a kezelesevel neha meggyulik a bajom, de azert meg lehet tanulni.
Mondjuk nyarra melo miatt le kell vagni ugy, hogy csak fulig erjen, szokatlan lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) CséZé


CséZé
őstag

durva ;]

(#16) shadeofme


shadeofme
tag

1 jó hajnyíró (Philishave, Babyliss, Braun,...) + 2 tükör + némi kézügyesség és jó szemek.
Ennyi.
Engem már 10 éve nem látott fodrász, mégsem kell sapkában járjak, ha nem muszáj. :D
Persze kényelmesebb, ha családtag / barátnő megigazítja hátul, de idővel ügyesen megcsinálja az ember maga is, ha nincs aki segítsen.

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#17) moha21 válasza shadeofme (#16) üzenetére


moha21
addikt

Én is magamnak nyírom 3mm-esre szoktam nyírni. 1 tükör is elég, viszont a "pihéket" faterral leborotváltatom hátul. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [CséZé:] Durva?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.