Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

B*sztatni kell őket, nagyon sok embernél eljátszották mostanság ezt a dolgot, de nyugi előbb utóbb aktiválják! ;)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Drenadar válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát nálunk nem aktiválták. Júliusban volt megkötve. Telefonban csak hebegtek habogtak hogy hát lehet hogy technikai okokból nem kiépíthető nálunk a gyorsabb csomag és akkor ők nem tesznek semmit. Az, hogy nekünk ez havi 5 ezret jelent azt le...ák. Válasszuk az egy megásat az biztos kiépíthető. LOL ez a tréjhóm. Most megpróbáltuk megint, hátha már sziveskednek valamit tenni. ha nem, akkor NHH.

(#3) mexicanraven válasza Drenadar (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nálam azt játszották el, hogy egyszerre volt aktív a két internetcsomag (2mbit és 5mbit) és azok kiütötték egymást, ergo nem lehetett böngészni, míg a telefonos hercehurca után beismerték, hogy ez a hiba és intézkednek. Egy ismerősnél pedig a már leírt folyamat játszódott le, lejárt a bekötési határidő és sehol semmi! Neki is telefonon kellett lebonyolítani az ügyeket! :(

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#4) CséZé


CséZé
őstag

azon gondolkodom, h ha 2 nap múlva nem történik semmi, akkor egy erőteljes lebaszás jön telfonon keresztül
egyszer volt olyan, h nem volt jó a pingem, azt mondták h teljesen rendbe van az, persze főleg h internetes játéknál felment sokszor 3-400ms-re, holott azelőtt 30ms volt. közöltem h ha nem tesznek semmi, akkor szolgáltatót váltok, valamiért megoldódott a problémám :U

(#5) pityeszka


pityeszka
őstag

Haveromnak a múlt héten szóltam, hogy köttesse már ki a vérbe mert 2 éve 7ezret fizet az 1Mb/s-ért! :Y Ígérték neki, hogy lesz automatikus sávszélesség emelés a jelenlegi helyett 2Mb/s-re emelik majd.Persze ugyanúgy 7ezerért!
Én egy másik szolgáltatónál fizetek 4ezret a 6Mb/s-ért. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#6) eastsider


eastsider
nagyúr

nekünk 72 órán belül átváltották :)

most 8/512 van de ebből, ha lejön 6... a max az 700kb/s... de nem mindig

kellene váltani majd az 5/512-re.. fele annyiba kerül... csak még nem jrát le a hűség, és lefele nem lehet váltani

(#7) CséZé válasza eastsider (#6) üzenetére


CséZé
őstag

nekünk most ez a 3. váltás ha jól számolom, eddig nekem se volt probléma, mert 2-3 napon belül átváltott, de már kezd ez idegesíteni h semmi választ sem kapok, holott azt mondták h ha van valami baj, akkor értesítenek
szóval nem értem őket...

(#8) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Fel kell hívni őket, és egyből azzal kell nyitni, hogy le szeretnéd mondani. Megkérdezni az IQ-fighter ügyfélszolgálatos, hogy ugyan miért, mondhatod, hogy nem raktak át másik csomagba. Egyből átkerülsz. :K

(#9) CséZé válasza Peter Kiss (#8) üzenetére


CséZé
őstag

ha 2 nap múlva sem változik semmi akkor egy lebaszásos telefonhívást megeresztek

(#10) KicsiUbul válasza CséZé (#9) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Válasz.

Értem én...

(#11) Gerisz


Gerisz
addikt

Nekem 3 hétbe telt, havernak 3 napba.
Türelem!

(#12) lvnt


lvnt
őstag

Kísérteties a hasonlóság. Ugyanazok a csomagok, csak annyi a különbség, hogy én az egy héttel korábbi Szerdán telefonáltam.
Nem történt semmi. Hétfőn újra, akkor azt mondta azt mondta a hölgy, hogy nem is regisztrálták a megrendelést, nem tudja miért.
Újabb húsz perces beszélgetés, minden lebeszélve erre a végén bejelenti, hogy valami technikai hiba miatt most nem tudja megcsinálni és mindent újra kell csinálnia (ergó, újabb húsz perc lesz, 20mp-es ócska zenerészlet rulez)
Azóta se hívott (több, mint egy hét). Pedig a T-online topicból ForRedGlory megnézte nekem és az volt a gond, hogy nem tudták összevonni a három szolgáltatást egy számlára, de megcsinálta. Így már rég vissza kellett volna hívnia, de ezt nem tette meg.
Mostanában lesz még egy köröm velük valószínűleg. :(

(#13) Gerisz válasza lvnt (#12) üzenetére


Gerisz
addikt

Én utálom ezt a telefonálgatós dolgot. Volt olyan, hogy több mint 1 órát vártam mire valakivel tudtam beszélni.

(#14) Garold


Garold
senior tag

A szolgáltató csomagváltásra 30 napot válal ÁSZF szerint, ergó várni kell.
Ha vergődsz az ügyfélszolgálaton, vagy anyázol azzal semmit nem fogsz elérni...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#15) Garold válasza Drenadar (#2) üzenetére


Garold
senior tag

Ha műszaki okok miatt nem kiépíthető akkor hiába fordulsz az NHH-hoz (az atyaúristenhez is fordulhatsz ennyi erővel), ők sem tudnak ezzel semmi csináni. Ez van el kell fogadni, hogy nincs nálad kiépítve a műszaki háttér vagy messze laksz a központtól vagy rossz minőségű a vonal.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#16) CséZé válasza Garold (#14) üzenetére


CséZé
őstag

nem anyázni akartam :DDD
megvárom a 30 napot majd utána ;] dehogyis
egyébként, akkor ne igérgessenek nekem itt 5 napokat, ha úgyse tartják be...

(#17) lvnt válasza Garold (#15) üzenetére


lvnt
őstag

Neki nem az a baja, hogy csak xx mbit megy neki, hanem az, hogy mivel a T-home nem akarja neki a nagyobb csomagot adni, ezért egy sokkal kisebbet ajánlanak neki drágábban.
Érted, elég lenne neki annyi, de legalább olcsóbb lenne.
Legalábbis, én így értelmeztem.

(#18) lvnt válasza CséZé (#16) üzenetére


lvnt
őstag

Ja, nekem is az a legfőbb bajom. Legutóbb (egy éve) az egész művelet már a telefonhívás közben lezajlott. Reseteltem a modemet miután letettem a telefont és megtörtént a sávszél emelés.
Ebből gondolom, hogy nem egy nagy dolog átállítani, gondolom nem mechanikusan kapcsolnak át.
Szerk.: Bocs a dupláért, késő van.

[ Szerkesztve ]

(#19) pohár


pohár
félisten

Lejárt már a DSL Solo Happy-d?
Mert nekünk is az van IP telefonnal, és én is váltani akarok feljebb :K

Mondjuk nekünk úgy van, hogy 5500ft az alapdíj, és ez csak a net, mert a telefon ingyen van :K
Vagy lehetett volna úgy, hogy 3500ft a net, és asszem nem kell hozzá telefon, vagy analóg ha van az jó mellé :K
Vagy valahogy így van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20) CséZé válasza pohár (#19) üzenetére


CséZé
őstag

ha vállalsz hűségnyilatkozatot, akkor nem kell megvárni h lejárjon
egyébként szerintem akkor olcsóbb, ha telefonnal együtt rendeled

(#21) lvnt


lvnt
őstag

Ma újra felhívtam őket, harmadjára is és megcsinálta az ügyintéző a csomagváltást, igaz 30 percbe telt. Szerintem, hívd fel újra őket te is.

(#22) kpal


kpal
veterán

látom itt vagy a szomszédban,ott van DIGI-s net?

(#23) CséZé válasza kpal (#22) üzenetére


CséZé
őstag

nem tudok róla

egyébként tegnapelőtt felhívtam őket harmadjára, állítólag vmi gubanc volt vmivel. mert a rendszerben már az új csomag volt jelölve, a vonalon pedig a régi. kis várakozás után közölték h mostmár jó lesz tényleg. 1 óra nem telt bele és átállt. ezért a hülye gubanc miatt vártam majdnem 1 hónapot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.