Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsom!


Zsom!
tag

Nem semmi.
Ha esetleg kitörne valami háború,szerintem akkor a vízért küzdenének, és akkor nem tudom mi lenne Magyarországgal. Tényleg nem tudom, remélem valaki megválaszolja. :B

Ha a kurzort a képre viszem látszik a forrás, meg, ha rákattintok akkor is. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Tedd csak vissza azt a biztosítékot.

10 év múlva a víz kb drágább lesz, mint most a benzin, mert annyira fogy a világban. Igen, most kell szigorúan takarékoskodni, hogy az unokáink még tudjanak egészséges vizet inni.

Kujucinfójn senki sincs 90 iq felett?? :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) CséZé válasza Vladi (#2) üzenetére


CséZé
őstag

mit takarékoskodni? meg mivel?

#4: 1, Mo-on nem hiszem h takarékoskodni kéne a vízzel. 2, hogy jön össze a takarékoskodás meg a drága víz? 3, mi már 20 éve takarékoskodunk és hol tartunk?

Zsom!: aki meg akarja találni úgyis megtalálja.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vladi válasza CséZé (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az édesvízzel.

Erről írtál nem? Takarékoskodni kell vele, hosszú távon megtérül.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) sviba válasza Vladi (#2) üzenetére


sviba
tag

10 év múlva a víz kb drágább lesz, mint most a benzin, mert annyira fogy a világban.

Kimegy az űrbe, vagy mi?

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#6) Vladi válasza sviba (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr

nem ba+, csak olyan szinten lesz szennyezett, hogy vagy horror drága lesz tisztítani, vagy kolerát kapsz tőle. Azért.

Egyébként meg magyar vizet én nem cserélném 1:1 arányban az afrikaira... :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) CséZé válasza Vladi (#6) üzenetére


CséZé
őstag

te ki akarsz menni Afrikába? nem értelek komolyan. mi köze a magyar víznek a kolerához?

(#8) lorenzen válasza Vladi (#2) üzenetére


lorenzen
aktív tag

"10 év múlva a víz kb drágább lesz, mint most a benzin, mert annyira fogy a világban. Igen, most kell szigorúan takarékoskodni, hogy az unokáink még tudjanak egészséges vizet inni."

Az olajkészletek valóban fogyóban vannak. Az üzemanyagár duplázódási sebessége nagyon magas.
Ezt a víz sosem fogja követni. legfeljebb az extraprofit érdekében keltenek hisztériát.
Amíg eső esik, lesz ivóvíz utánpótlás. (Az utóbbi időben több is a kelleténél.)

Nálunk a hideg víz mérő helye ki van alakítva, de nincs mérő felszerelve. A település teljes ivóvízfogyasztását az önkormányzat fizeti.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#9) Vladi válasza CséZé (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nézd meg a Duna, vagy Tisza vizét. Na az az olcsó víz Afrikában kb olyan. Akkor ne akadj ki azon, hogy a tiszta, iható magyar víz drága.

(#8) lorenzen:

Gyors fejszámolás: tiszta víz készlet legyen 20 egység. Esik eső évente 5 egység, elhasználunk évente 6 egység tiszta vizet. Meddig tart a víz? :))

Én meg azt nem értem, hogy ezen mit értetlenkedtek? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) CséZé válasza Vladi (#9) üzenetére


CséZé
őstag

Afrikában, ahol nincs víz, ráadásul tisztítani is kell úgy olcsóbb a víz százszor. igaz nem egy magyar minőség, de Mo-n nem kell annyira tisztítani van bőven és van alattunk is. ami kristálytiszta.

(#11) Armahun


Armahun
addikt

Nem a víz a drága, hanem a csatorna. Picit csúsztatás már megint.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#12) Vladi válasza CséZé (#10) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meg fenntartani x 1000 km csatornarendszert. Hiába tisztítják Afrikában, olyan amilyen...

S ha itt van alattunk a rengeteg víz? Akkor? Gyorsan el kell pocskolni, hogy ne legyen? :U
Jó van ez így, tessék takarékoskodni.

Meg nem engedni, hogy eladja az ország a vízkészleteket, ennyi kell.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) nem_tom


nem_tom
őstag

Térmészetesen minél több pénzt próbálnak kicsikarni, az adófizetők zsebéből. :U

(#14) CséZé válasza Vladi (#12) üzenetére


CséZé
őstag

Gyorsan el kell pocskolni, hogy ne legyen?
nem egy pohár vizet jelent, ugye tudod?

egyébként nem bírom felfogni h mit nem értesz azon, hogy a világ egyik legnagyobb édesvízkészletével rendelkezünk és itt a legdrágább a víz. azzal miért spórolunk, ha olcsóbb a víz? attól nem fog elfogyni, csak nem fingatják meg az embereket anyagilag.

(#15) Armahun


Armahun
addikt

Az is hozzátartozik a képhez, hogy manapság az emberek üveges vizet isznak a vezetékes víz árának tízezer szereséért. Na ez a durva.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16) Vladi válasza CséZé (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr

Engem pl. nem fingatnak meg, egyáltalán. A vízért fizetek a legkevesebbet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) lorenzen válasza Vladi (#9) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Gyors fejszámolás: tiszta víz készlet legyen 20 egység. Esik eső évente 5 egység, elhasználunk évente 6 egység tiszta vizet. Meddig tart a víz?

Ezek szerint Budapest több vizet fogyaszt, mint ami átfolyik a Dunán?
Ezeknek az egységeknek a fikción kívül van valami alapjuk is?

A földfelszín közeli vízkészleteket lerabolni, mert az utánpótlás lassabb, mint a fogyasztás sebessége. Ezeket kell majd tartalék státuszba tenni. Ha a földfelszíni ivóvíztermelés átmenetileg lehetetlenné válik (Folyószennyezés, aszályos időjárás,..) legyen honnan biztosítani az ivóvizet.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#18) Phvhun válasza Vladi (#16) üzenetére


Phvhun
őstag

troll

(#19) Winner_hun válasza Armahun (#15) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na igen, a palackozott vizek írtó drágák. Sőt, némelyik túl sok ásványi anyagot is tartalmaz, az se a legjobb a szervezetnek..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20) Vladi válasza Phvhun (#18) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ezzel az érvvel igazán lehetetlen vitatkozni. :R
:DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) rolkaDb válasza Phvhun (#18) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

:DDD !

(#22) #51736960


#51736960
törölt tag

engem például jobban zavar a benzinár...
amúgy meg, ha elfogy a víz, majd iszunk sört :D

(#23) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hungarisztánban vagyunk... :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) ollie válasza lorenzen (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor igyál sokat a Dunából, és majd pár év múlva beszélünk megint.

***

(#25) Phvhun


Phvhun
őstag

Most jutott eszembe, hogy egyik osztálytársam azt mondta, hogy azért nem lenne jó a vizzel működő autó, mert elhasználná az összes vizet a földön.
:DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.