Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Bluerainbow válasza F_Gergely (#26) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Romániában Szatmárnémetiben lakom.A Román sajtó , média persze semmit nem mondott az esetről , majd a magyar sajtóból tudtuk meg mi történt. Aznap mindannyian kint voltunk szabad ég alatt. Azt mondták magyarországi ismerőseink hogy a mi zónánkat sokkal jobban érintette mint az övéket (nem tudom , 6 éves voltam) . A lényeg , hoztak jódtablettátak , nálunk nem lehetett kapni. Akkoriban nem volt internet , a média erősen cenzurázott volt , szinte semmit nem tudtunk az esetről. Anyám egyre rosszabbul lett , majd többször esett össze ájult el stb. A munkahelyén kicsusságolták , azt mondták teteti magát , fizetetlen szabadságra küldték , majd kirugták. Az itteni orvosok hamisan diagnosztizálták , elkezelték. Kb 2 évig feküdt korházban , kis megszakitásokkal. Aztán egy Nagybányai orvos valamilyen uton modon találkozott édesanyámmal és beutalták Nagybányára. Ott aztán kiderült hogy nagy mértékü sugárzást kapott. Elkülönitve tartották napokig valamilyen speciális szobában , aztán hazaengedték. Onantól évekig járta Nagybányát 4 x megműtötték. Gyerek voltam , a pontos részleteket nem ismerem. Amugy a suli nálam is hasonlóan alakult , ott kelett hagyjam hogy dolgozzak hogy megéljünk. Persze később én is estiben befejeztem.

Az iráshoz pedig fogadd minden elismerésem Recon666 , el is mentettem magamnak. :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.