Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csorbi


Csorbi
addikt

"Az még kérdés, hogy ez megoldja-e a problémát, erre csak a tesztek adhatnak tényleges választ."

Miért, ezt a 110-120%-ot most (is) hasraütve találták ki?

(#2) tibaimp válasza Csorbi (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Nem inkább méretezni kellene, a táp alkatrészeihez? Fura.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Locutus válasza Csorbi (#1) üzenetére


Locutus
veterán

TPU-n már most megírta nekik egy szakértő, hogy nem fog működni, mivel a jelenlegi tápjaikban használt védelem nem képes ilyen kis határértéken leszabályozni. Ahhoz nem elég jó.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) E.Kaufmann válasza Locutus (#3) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Linket tudsz dobni?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#5) deltaa97 válasza E.Kaufmann (#4) üzenetére


deltaa97
tag

Parancsolj:
[link]

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#6) nexplo


nexplo
őstag

Amennyiben tápot vennék a Giga sosem jutna eszembe. Ettől függetlenül biztos van jó szériájuk is. Ez most nem az lett :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#7) Abu85 válasza Csorbi (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem biztos, hogy ezt be lehet csak úgy állítani a meglévő dizájnnal. Ez sajna nem olyan egyszerű, hogy gondolok egy másik paraméterezésre, és tuti jó lesz. Persze lehet jó, de ezt le kell újra tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Csorbi válasza Abu85 (#7) üzenetére


Csorbi
addikt

Akkor miért nem tesztelik ki előbb, majd állítják be a teszt eredményét meggyőzően hozó BIZTOS paramétert?

(#9) Abu85 válasza Csorbi (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mi van akkor, ha nem lehet beállítani biztos paramétert? Ezek kész dizájnok, nehéz belenyúlni utólag.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) Csorbi válasza Abu85 (#9) üzenetére


Csorbi
addikt

Akkor teljes visszahívás. Semmivel sem veszélytelenebbek, mint a Takaták.

(#11) Abu85 válasza Csorbi (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyelőre érdemes letesztelni az új paramétereket. Aztán, ha az se jó, akkor lesz ez a sztori izgi.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) MayFlo válasza Abu85 (#11) üzenetére


MayFlo
csendes tag

A GN-es videók alapján, nekem (mint egyébként laikusnak) úgy tünik, hogy csak ez, nem fogja megoldani a problémát. Típusazonos darabokból vadászni kell amiben ugyanazok a kondik vannak adott helyen, és ha jól emlékszem, egy se volt amiben csak 1 gyártótól lettek volna....akár megbízható gyártóról volt szó, akár noname... :DDD

Szerk.: Ráadásul volt olyan esetük Ami a védelem kapcsolásáig bírta a terhelést, de utána 60%-on robbant :W

[ Szerkesztve ]

"Obsession has an odor, Tunnel vision has a tell It's fanatical behavior, Have a lovely life in your chosen hell"

(#13) lenoma


lenoma
aktív tag

Hetekig hallgatott a problémáról a Gigabyte, miközben ez tűzveszélyes helyzet, így részemről soha többé Gigabyte!

(#14) E.Kaufmann válasza lenoma (#13) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

köhömm, hónapokig... :W
Meg még az adatlopási botrány. Remélem, összekapják magukat.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#15) Locutus


Locutus
veterán

Kemény hadjárat indult ellenük a mismásolás miatt :DDD
Lehet, hogy egy kép erről: szöveg

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.