Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Elsötétítés?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) csepelball válasza GreatL (#1) üzenetére


csepelball
tag

Javítottam, köszi! Elsőre lejátszotta és szerkesztést követően lett ismét szuperhibakódos :)

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#3) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

burger téren nem egyszerű már a lecke.
a legfontosabb a hús minősége, a buci minősége, a szósz.....
Sajnos sokat nem mutattál a burgerből.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#4) #33253120


#33253120
törölt tag

És tényleg beengedtek a pultba, hogy levideózd őket ahogy krumplit sütnek?

Jó lett volna azt is látni, ahogy mondjuk eszed, és közben véleményt alkotsz, dicséret a mirelit hasábot, meg ilyesmi....

Nekem ez a videö így erősen reklámcélúnak tűnik.

(#5) Fecogame válasza #33253120 (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Valószínűleg reklám is, nem csak annak tűnik.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) dugo_


dugo_
veterán

(X)

(#7) #33253120 válasza Fecogame (#5) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tisztában vagyok vele.
A debreceni gyorséttermek topicban már túlestünk ilyesmin párszor. :)

(#8) Somatom


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi ez a nagy hype a hamburger körül. Akkor már inkább egy Döner, vagy Dürüm. De, ha Csepelen járok, akkor tuti nem egy Hamburgeresnél fogom kiélni kulináris vágyaimat. Sztem Budapest legjobb kifőzdéje a Csepel Művekben levő Haspók (már, ha vki a kaját szereti, nem a flancot).

Haspók Kifőzde
Budapest, Varrógépgyár u. 3, 1211
Google Térkép

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) #33253120 válasza Somatom (#8) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmi baj a burgerrel, ha jól van összerakva.
Csak éppen divat lett a dizájnerburger, ami a hordozható kézbekaját lealacsonyítja asztal mellé.
A streetfood ma itthon értelmezhetetlen fogalom. Mindenki csinál valamit, és rámondja, hogy ez az.

(#10) Somatom válasza #33253120 (#9) üzenetére


Somatom
veterán

"hordozható kézbekaja"

Ez relatív. A 90 -es években volt egy Hamburgeres Csepelen. Ha jól emlékszem, akkor a neve is Piedone volt, de az biztos, hogy volt egy Piedone nevű hamburgerük. Amikor újonc jött a társaságba, akkor fogadtunk, hogy nem bír megenni egy hamburgert. Ha megeszi, akkor fizetjük. A Piedone burger úgy készült, hogy a fél kilós pufi zsemlét nem kétfelé, hanem háromfelé vágták. Szintenként kapott három húspogit + az extrák. Szóval, fél kilós zsömiben hat szelet hús, sajt, bacon, sali, szósz. Még átfogni is feladat volt, nem hogy megenni. Tök mindegy volt, hogy a delikvens megette-e, vagy sem. A látvány mindent megért. Küzdött, nyögött, egyensúlyozott, lihegett, miközben tokától, bokáig mustár, ketchup, majonéz volt az alany. Mi persze dőltünk a röhögéstől. Ennyit a hordozható kézbekajáról.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) #33253120 válasza Somatom (#10) üzenetére


#33253120
törölt tag

Semmi baj nincs az extremitásokkal, csak éppen nem annak kellene lennie a megszokottnak.

(#12) csepelball


csepelball
tag

Sziasztok!

Nem reklám, mint ahogy a korábbi Burger Szigetes videó sem az. (2017-ből).
Nekem ízlett a burger és tetszik a hely, így a saját véleményem elmondva kreáltam a videót.

Megj: A haspókban valóban lehet jókat enni!
Megj2: Köszi, hogy ránéztetek a videóra és köszönöm a hozzászólásokat is!

[ Szerkesztve ]

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#13) Somatom válasza #33253120 (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam az a megszokott, hogy bemegyek egy kifőzdébe, kínai, vagy török kajáldába. Sztem egy hamburgernél csak egy aljább kaja van. A Hotdog.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) CaNNa3IS válasza Somatom (#13) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

na de akkor mi van a vajaskenyérrel

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#15) Somatom válasza CaNNa3IS (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Mi az? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) #33253120 válasza Somatom (#13) üzenetére


#33253120
törölt tag

Te is kevered a szezont. :) a nemzeti kifőzde, a gyorsétterem, és a streetfood az 3 külön kategória. Ok, vannak átfedések, de akkor sem ugyanaz.

(#17) Somatom válasza #33253120 (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs itt keveredés és kategorizálás sincs. Olcsón, gyorsan, jó kaját enni. Ez van, ehhez kell minél jobban közelíteni. Nálam ebben a hamburger a lista végén kullog.
A gyertyafényes, romantikus vacsora kettesben az valóban más kategória, de annál nem is a kaja a lényeg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) Csapoati válasza Somatom (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egy minőségi alapanyagokból elkészített hamburger (min. 1500-2000 Ft) agyonvágja az összes girosz(nak csúfolt valami)t, kínait meg kifőzdés főzeléket. Persze nem a retro csalamádés, félkilós, 700 Ft-os valamire gondolok hamburger alatt. Lehet, hogy neked alapból nem a kedvenced ez a kaja, de ilyen blődségeket azért ne már. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Somatom válasza Csapoati (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Csak az a bibi, hogy darálthúsnál nehéz utólag kontrollálni a minőséget. Vannak ételek, amiket csak megbízható helyen szabad enni (leginkább házi készítésben). Brassói, halászlé, hortobágyi palacsinta, stb.) Sztem ilyen a hamburger is, ergo a hamburgeresek 99% -a lutri. Ez még csak nem is feltétlenül az ő hibájuk. Követelményeknek kell megfelelniük (pl. az ANTSZ, (ha még ez a neve) felé). Ennek a legegyszerűbb módja az, ha a büféellátóból vásárolnak. Na, az meg olyan is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) YceBear válasza Somatom (#19) üzenetére


YceBear
tag

Nagykeraron kb 320ft ra jon ki normalis 12dkg -os Angus marhahus pogacsa, raadasul huson lehet erezni a minoseget is.

(#21) updog válasza Somatom (#19) üzenetére


updog
senior tag

"Ennek a legegyszerűbb módja az, ha a büféellátóból vásárolnak. Na, az meg olyan is." Ez kicsit olyan 1993-as hozzáállás :) Persze, régen így volt, én is toltam a csalamádés egyenfasírtos felfújt bucit a piacon 8 évesen.

Most már az önjelölt gurmék azonnal telekürtölik a netet, hogy ha valahol valami nem stimmel :) A normális helyeken alap a jó minőségű friss húspogácsa, a saját - de legalábbis szintén jó minőségű buci, és biztos van valami olyan extra csavar (feltét, öntet, fűszerezés) is a burgereikben, hogy még én, - akinek aztán mondhatják hogy milyen tanninokat, savakat, szénát-szalmát-esőköpenyt kéne éreznem a borban/sörben/ételekben, legyen finom oszt'kész - is megnyalom a 10 ujjamat utána. Gombamód szaporodnak az ilyen helyek, egymásra licitálva, itt ha nincs első osztályú minőség, és nem elégül ki az ételsznob közönség, akkor lehet bezárni.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#22) Csapoati válasza Somatom (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nébih az új ÁNTSZ. Amúgy büféellátó... Ez óriási, nagyon nevetek. :D Mondanám, hogy próbálj ki egy korrekt burgert valahol (Tuning, Chili Dog, Bamba Marha, de akár a Zing) és meglátod, hogy milyen a minőségi hamburger, de gyanítom úgyse fogod megtenni. :) Sok helyen már helyben sütik a bucit is (gluténmenteset is akár), vagy külön leszerződnek pékekkel spéci bucira.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) Fecogame válasza Csapoati (#22) üzenetére


Fecogame
veterán

Zing sem a top kategória :) Nyilván jobb, mint egy random burgeres, de nem a csúcs :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24) Csapoati válasza Fecogame (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ezért is írtam külön. :P A korrekt a jó jelző rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nem rossz a hely, kifejezetten szeretjük,nagyon finom minden, és végre nem csak a mekis burger van a környéken.

Két dolgot leszámítva:

Néha nagyon flegma kiszolgálás, szabályosan sértésnek veszi, ha valamit nem kérsz a szendvicsbe.

Nyitvatartás. Vasárnap egyáltalán nincs, hétköznap pedig elfelejthetem, mert mikor melóba megyek még nincs nyitva, mire hazafele arra kanyarodnék, már zárva, pedig ilyen témában tényleg ez az egyetlen értelmes hely a környéken.... :(

Az új helyüknél viszont hatalmas pluszpont, hogy tényleg le lehet ülni, és kényelmesen, nem gagyi kerti székeken kajálsz.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26) Somatom válasza Csapoati (#22) üzenetére


Somatom
veterán

"meglátod, hogy milyen a minőségi hamburger, de gyanítom úgyse fogod megtenni. "

Tévedsz. Én gasztrobűnöző vagyok, körbezabáltam már Európát. :)
De, akkor segíts légyszi! Holnap el kell mennem két hétre gályázni a gasztropokolba (Németország). De, ha újra itthon leszek, akkor mindenképpen kipróbálnám a hamburgert. Ha az ár nem szempont, akkor Budapesten hol lehet hozzájutni a szerinted legízletesebb, legminőségibb hamburgerhez?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) adlersson válasza Somatom (#26) üzenetére


adlersson
aktív tag

Burger Blogot ajánlom figyelmedbe.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#28) Somatom válasza adlersson (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Nem olvasni szeretném, hanem enni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kár hogy az evést nem rögzítetted, kiváncsi lettem volna mennyire maszatolsz össze mindent ilyen magas burgerrel. :D

(#30) Csapoati válasza Somatom (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:R Én a Tuningba (ide mindenképp foglalj asztalt), vagy a Bamba Marhába (ide nem kell pl a Deák téren) mennék a helyedben. A Chili dog is nagyon jó szerintem, de az eléggé kívül van (Pestlőrinc), és ahhoz képest elég öntudatos az árazásuk.

szerk.: Ja igen, a Magic Burger is elég jó Újbudán.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Most nézem csak... ez a Burger Sziget konkrétan a régi Badi Hami helyén van? :DDD Na ott aztán volt ám retró burger, de kimondottan csíptem a hatalmas adagokat. Amikor a közeli Mekiben dolgoztam diákként, meló után ide jöttünk burgerezni a kollégákkal (sokat elmond ez a Mekiről...). Mondjuk ma már egyértelműen kevés lenne ez a retró vonal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) twollah1976 válasza Somatom (#8) üzenetére


twollah1976
őstag

Anno 2014 majusaban ettem ott es nem voltam elajulva tole.
Atlagos kifozde.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) Somatom válasza Csapoati (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Ki fogom próbálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) Somatom válasza twollah1976 (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Szerinted mekyik jobb? Ismerek jópárat a városban, de szívesen tapasztalok meg új helyeket. A következő az a budapesti Keszegsütő lesz. Az egriben voltam és tetszett.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#35) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A W35-ben ettem először és utoljára normális kézből ehető "gourmet" hamburgert, csak sajnos olyan áron, amiért már elvártam volna, hogy akkora legyen, hogy belém se fér. A "kézműves" skill annyira lvl100-on volt, hogy Black & Decker hőlégfúvóval melegítette rá a sajtot a zsömire a mester, hogy tökéletes állagú legyen. Cserébe csak a szervízdíjból kijött volna egy mekis sajtburesz.:D

(#36) Alg válasza Somatom (#33) üzenetére


Alg
veterán

Westendben is van egy elég jó ár/érték arányú hely, ha megvan még... a kajáldás rész leghátulján.

W35 a tulajdonosváltás/átépítés óta nekem már nem jön be...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37) Earl_Muttley válasza Csapoati (#31) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nemnem, a Bady a túloldalon volt, ez a Szt.Imre téri végállomás felé esik.

Éjszakairól leszállva hányszor mentett meg a dögburgerük a csúnya másnaptól.... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#38) CaNNa3IS válasza Somatom (#34) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

blackcab
halkakas

ezt a 2-t ajánlom bármikor
ha ki akarsz próbálni olyat ami hús nélkül van és kibaszott jó akkor még a veganlove a bartókon

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#39) Somatom válasza CaNNa3IS (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a tippeket!
A hús nélküli ételt desszertnek hívják. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) #33253120 válasza Somatom (#34) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha ez az a keszegsütő amire gondolok, akkor vagy simán haltepertő házi kulimásszal, vagy egy fullos halburger.
Jó lesz.

(#41) #33253120 válasza Somatom (#39) üzenetére


#33253120
törölt tag

.... Pfffff..... Köret.

(#42) Somatom válasza #33253120 (#40) üzenetére


Somatom
veterán

Majd meglássuk. Az egriben ettem párszor. Szeretem a halat. Sokszor ettem már a Paksi halászcsárdában, Szegeden, az Öreg Kőrössy -ben és Baján, a nemtommianeve, a Petőfi sziget elején. Persze, egy tengeri herkentyűs spanyol Paella, vagy egy horvát, rákos Busara is király, de azokért messzebbre kell menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#43) Csapoati válasza CaNNa3IS (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hús nélküli burger? Köszönöm, nem, köszönöm. :D Az nem burger.

anevemearl: Akkor csak majdnem találtam el. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) twollah1976 válasza Somatom (#34) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem tudom, allitolag eleg finnyas vagyok.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#45) Somatom válasza twollah1976 (#44) üzenetére


Somatom
veterán

Értem. Tehát, te nem is tudsz jót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#46) CaNNa3IS válasza Csapoati (#43) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

de hát az a neve :-)
burger az csak nem neked akkor

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#47) twollah1976 válasza Somatom (#45) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem merek ajanlani.

Amiota kicsereltek a tomest a fogamban teljesen elcsuszott az izerzesem.
Vagy mindennek nagyon sosnak vagy nagyon edesnek kell lennie.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#48) Csapoati válasza CaNNa3IS (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hamburger egy húspogácsát tartalmazó szendvics, tehát ha nincs benne hús, akkor az nem hamburger nálam. :D Kb olyan, mint a Bécsi szelet szójából. Semmi bajom amúgy ezekkel a vega kajákkal, csak attól ez még más étel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) dabadab válasza Csapoati (#48) üzenetére


dabadab
titán

"Kb olyan, mint a Bécsi szelet szójából"

Vagy a bécsi szelet disznóhúsból.

DRM is theft

(#50) Csapoati válasza dabadab (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, azt nevezzük csak szimplán rántott húsnak. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.