Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Szégyen ez a modell.

(#2) F34R


F34R
nagyúr

LOL szarnak egy pofon.... Ertem en hogy minden lapkat el akar adni az Intel de azert ez mar kicsit tulzas.

(#3) atok666 válasza Fred23 (#1) üzenetére


atok666
őstag

Szoltal az Intelnek is? Vagy csak nekunk szantad e tartalmas megjegyzest? :)

@2: Kötelez vki, hogy megvedd?

Atok

[ Szerkesztve ]

(#4) MZperX75 válasza atok666 (#3) üzenetére


MZperX75
addikt

"Kötelez vki, hogy megvedd?"

Kötelez valaki,hogy írj?

Ugyanannyiba kerül ,mint a gyorsabb modell laptopot veszel azt ezt kapod (az lesz kiírva i3-as,de neked ez jutott,nem rossz ez csak legyen olcsóbb....

(#5) peti_s válasza MZperX75 (#4) üzenetére


peti_s
addikt

Dehogynem rossz. :D

(#6) kromatika


kromatika
veterán

Ezt a modelt szégyen Core i3 nak nevezni.

Légy jó mind halálig.

(#7) Fred23 válasza MZperX75 (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha olcsóbb lesz, akkor is sokan fogják a fejüket verni miatta a falba! Pl. ha céges notiként kell használnod, és kötelezően csak ezt, még a sajátoddal se cserélheted ki (ez mondjuk ritka, de mégsem példátlan).

(#8) atok666 válasza MZperX75 (#4) üzenetére


atok666
őstag

(facepalm)

Atok

(#9) MZperX75 válasza atok666 (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

most is....

(#10) tserrof77


tserrof77
senior tag

Tisztára mint anno a p1-es korszak. Legyártottak egy rahedli intel procit, majd "egyesével tesztelték" melyik mennyin megy hibátlanul. Ezért volt annyira kevés P166 meg 200-as, de így lehetett pl egy névleges p75-öt akár p120 vagy akár p150-ként is hajtani. Bááár... Ez inkább a Cyrix-féle viszonyítottsebességű procijaira hajaz, amiket meg a gyári érték alá kellett eggyel viszarakni, hogy stabilan működjenek :DD (pl PR-166+, ez 133 MHz-en ment, azaz 2*66MHZ, de 2*60MHz-en volt stabil :DDD )

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#11) F34R válasza atok666 (#3) üzenetére


F34R
nagyúr

Hol olvastad, hogy meg kell vennem? 100Mhz-kent kiadnak egy kissebb processzort a nagyobb tipus araban. F*ck logic. De semmi baj az atlagfelhasznalo mar ugy sem tudja kovetni mert tele van nyomva a piac.

(#12) atok666 válasza MZperX75 (#9) üzenetére


atok666
őstag

Ok, te gyoztel :)

Atok

(#13) papi77 válasza Fred23 (#1) üzenetére


papi77
addikt

Nem csak ez!
Az x556-osomban lévő i5 is az!
Ezekkel az a probléma,hogy számomra csak ssd-vel használhatóak,mert hdd-vel iszonyat lassú a win10 :(
Kellene már a konkurencia,na...

Az első: NOKIA 1611

(#14) Cassi


Cassi
senior tag

A listaára azonos, de biztos nem fognak a gyártók annyit fizetni érte, mint a jobb 6100U-ért.

(#15) MZperX75 válasza papi77 (#13) üzenetére


MZperX75
addikt

10-11 hónapja rendeltem egy ASUS lapost (178000Ft)

14" érintő kijelző,DVDRW,750Giga HDD,Intel I5-5005U 4Giga ram Win8.1
Megérkezett
14"érintő kijelző,DVDRW,750 giga HDD,Intel I5-4200U 4Giga ram,Win8.1
I5-5005U 15W 14nm
I5-4200U 15W 22nm teljesítményben közel azonos 1-2% ide oda,de akkor is....
Mondjuk jó kis proci,nincs vele gondom de akkor is,jön a hülye duma ezt a csomagot több CPU-val árusítják ugyan azon az áron,nekem ez jutott.

Nagybetűs szolgáltatónál 1 éve döntöttem veszek 2 telefont asszonynak meg nekem.
Nagy a választék,néztem az árakat ,és a tudást az árkategória ami érdekelt 5" 4 magos (HD kijelzős telefonok között válogattam)
döntöttem Samsung galaxy grand prime 5" majdnem HD-s kijelző 4 mag FHD-s videórögzítés döntött egy másik márkával szemben.
Hazavittem ,nagy az öröm ,de nem tudom a videórögzítést 720p felé állítani,na hívom a forgalmazót tessék elképzelni 2 konfigurációval árulnak ilyen típusú telefon az egyik 720p-tud a másik 1080p-t videózva,nekem ez jutott :W

Ettől függetlenül jó vétel volt strapabíró telefon ,lányom teszteli lassan 1 éve 100x betonra hajítás ,több liter nyál stb 2.5 éves imádja,azóta hibátlanul teszi a dolgát.

Na látom előre I3 6100U reklám azt kapod a I3 6006U-t ,csak ilyen van a készleten,fájdalomdíjként küldünk egy 100db-oszsepit oda sírhatod bánatod.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cassi válasza MZperX75 (#15) üzenetére


Cassi
senior tag

? Miért nem küldted vissza, ha más CPU-val szállítottak, mint amit megrendeltél? Én át sem vettem volna.

(#17) MZperX75 válasza Cassi (#16) üzenetére


MZperX75
addikt

Az te vagy,annyira nem zavart ,és asszonynak lett véve,miután minden beállítasz rajta Excel,levelezés adatok átmentése előző laposról 450Giga,1000 tananyag ,hanganyag ,lejátszó program nyomtatás vezérlés stb 2 hét Tanít vele pénzt keres (matek-angol)utána derült ki CPU dolog,akkor már leszartam.
cikkhez illik azért írtam,akkora traumát nem okozott....nekem

Telefonnál meg ,akkor vettem észre mikor először videóztam vele ,a szolgáltató elküldött a forgalmazóhoz szuper mennyiségű procedúra stb...nem ér annyit az egész.

Mezítláb rúghatod a földet,akkor is átvágnak....

[ Szerkesztve ]

(#18) Sotho


Sotho
őstag

A táblázatban a 2/- mit jelent?

(#19) tserrof77 válasza Sotho (#18) üzenetére


tserrof77
senior tag

2GHz / nincs turbo

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#20) twollah1976


twollah1976
őstag

Mintha az Atom szeriat latnam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) Armagedown válasza MZperX75 (#17) üzenetére


Armagedown
őstag

Mennyibe került az a mobil?A Samsungot ismerve többe került, mint amennyit ér.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#22) dementor válasza tserrof77 (#19) üzenetére


dementor
senior tag

Azért ez óriási szégyen. Be kell érni a HT-vel. Ez így csak a nevében i3 kategória.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#23) sb válasza dementor (#22) üzenetére


sb
veterán

Mi a szégyen? I3-ban minimum 5 éve nincs Turbo, csak HT.
Az alap órajele + a nem csökkentett ára az már inkább gázos.

[ Szerkesztve ]

(#24) EV6


EV6
csendes tag

Intel árlistája szerint egy árban van az i5-5300U-val, szóval hülyének is megéri.

(#25) dementor válasza sb (#23) üzenetére


dementor
senior tag

Biztos úgy van, nem is állítottam az ellenkezőjét. :) Az ár felett viszont átsiklottam, az kiveri a biztosítékot.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#26) kromatika válasza dementor (#25) üzenetére


kromatika
veterán

Ezért lenne jó már a konkurencia. :K

Légy jó mind halálig.

(#27) dementor válasza kromatika (#26) üzenetére


dementor
senior tag

Bizony nagyon kellene. De ki lehet esélyes betölteni a posztot. A Qualcomm biztos képes lenne rá, csak kérdés akarja-e. Az AMD pedig véleményem szerint kartellezik az Intel-lel.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) #68216320


#68216320
törölt tag

Ez konkrétan a "kukába nem dobunk semmit, minden eladható" kategória.
Értem én, hogy a selejtet minimalizálni kell és a piaca is meglesz ennek csak az árakat kell rendezni majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.