Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Nagyon tetszett a hir, amig meg nem lattam az arukat. Remelem ezt most komolyan gondoljak, mert viccnek kicsit eros...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) #04430080 válasza opr (#1) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az a baj, hogy igen. Egy 1200 eurós noti árának a felét az Intel proci adja.

(#3) Ribi válasza opr (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

Bottal se. Lehet még a végén megtámad. ;]

(#4) jedis


jedis
senior tag

2 mag, és lassan 2020-at írunk. És 100 dodó. Jó ez az ár, ha ők fizetik. :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) Akula


Akula
őstag

jók ezek az alacsony TDP procik, de ugye ezek már biztonságosak? Ezeket már nem érheti hardveres sebezhetőség?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) opr válasza Akula (#5) üzenetére


opr
veterán

Ne legyunk ennyire naivak keremszepen.
Amugy minden fele interneten keresztul erkezo fenyegetes ellen vedve vannak, annyi, hogy offline kell legyenek. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) Tentalus válasza Akula (#5) üzenetére


Tentalus
tag

Ezek a procik a tudomány mai állása szerint a legbiztonságosabb Intel procik.
Az összes ismert sebezhetőség (szám szerint 10) hardveres módon védve vannak.
A Celeron különösen védett, egyedül ez tartalmaz HyperThreading ( ezt sok biztonsági guru szerint tiltani kellene) - elleni védettséget ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Nekem a gépemben most egy Celeron 4205U van. Egy évbe egyszer bekapcsol a ventilátor. Azt is pormentesítés céljából mert halvány langyos max a gép alja. Persze a teljesítményt is így kell felfogni.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) icp1970 válasza jedis (#4) üzenetére


icp1970
senior tag

Ezt nagyon rosszul lőttek be. Rossz ár értékarány nagyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.