Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krisinto


Krisinto
őstag

Vannak a nőkkel előítéletek az biztos.
Pécsen fent az állatkertben ugye elég meredek a parkoló.Beülünk csaj elindítja az autót,kuplung és csak gurulunk hátra fele,mögöttünk meg egy BWM volt.Kapkodott össsze vissza,erre gyorsan be ránottam a kéziféket.2.eset megyünk fel a dombon és elkezdi ráz az autó...mondom cseréljünk helyet,aztán meglátjuk(jogsim nem volt akkor,de faluban mentünk) de roppant érdekes,hogy nálam nem rázott...Mint utólag gondoltam 4.ben ment fel a dombon,2.helyett :C.Bónusz ebben,hogy a csaj full szőke...
Ennyit a nőkről,de ki tudja,hogy velemi mi fog történni a volán mögött 1 év múlva :B

Most lehet engem is utálni ;]

(#2) Csemike válasza Krisinto (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Inkább ennyit arról a szőke lányról. :D Neki amúgy volt jogsija?

(#3) No-kia


No-kia
őstag

hmm női vezetők, Szántó Nikolett, tessák csak rákeresni ;)

oktatáskor nekem is volt olyan, h a renaultban hirtelen megálláskor elfelejtettem 3-asból visszakapcsolni, aztán mikor váltanék kettesbe akkor nézem, h hoppá, de oktatóm megdicsérte azért apedálkezelésemet, h hibátlanul elindultam így is, akko rmég kezdő voltam :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) sviba


sviba
tag

Jó tanács: Amíg a férfit nem ijeszted meg az autóban, addig pofázni fog. ;) Kicsit húzd meg egy hajtűkanyarban, had essen le az ülésről, vegyél kicsit rövidebb féktávot... ;] Nálam bevált, már nem pofázok bele nővérem vezetésébe. :D Had lássa hogy te is értesz hozzá.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5) Krisinto válasza Csemike (#2) üzenetére


Krisinto
őstag

Neki persze,de azt is "jómunkért" kapta szerintem...
Mert még mindig nem fér be egy 2,5 méteres kapun,ha egy szódás láda le van téve a kapu mellé. :DD

(#6) Csemike válasza sviba (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Dehátéppezaz! Azt mondják a férfiak, hogy azon kevés nők egyike vagyok, akik mellett nem félnek. :DDD Bár a múltkor Fehérváron nem vettem észre egy piros lámpát...

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én ehhez annyit fűnék: Reggel 10 óta óránként 5x - 6x gyomok le egy kört elméleten, ma még nem buktam, ha holnap meg fogok akkor nagyon mérges leszek. [link]
Megjegyz: Nem hozzám igazították a szabályokat. Tehát én nem a lassan járó leszek.

[ Szerkesztve ]

(#8) e=mc²


e=mc²
őstag

Mi van akkor, ha egy ferfinek (nekem) no volt az oktatoja? Nem is akramilyen (es most elsodlegesen nem is a vezetestechnikai tudasara gondolok) ;]

Ambulimax Provider

(#9) Csemike válasza e=mc² (#8) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem Fejszés Andreának hívták? :D

(#10) e=mc² válasza Csemike (#9) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem, es nem is a fovarosban tanultam. Meg amugy is jo par eve volt mar.

Ambulimax Provider

(#11) Alexios válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Alexios
veterán

hát nekem kresz gyakorlásom kimerült annyiba h előtte levő nap felidegesítettek, 2x csináltam egy tesztet, mindkétszer megbuktam, majd másnap már nyugodt voltam és simán átmentem :DDD

(#12) Csemike válasza Alexios (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

Naugye. Én is mindig azt mondom, hogy tékitízi. :K Nyugalom a hosszú élet ritka.

(#13) Kolondrum válasza Csemike (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor szervezzétek a dolgokat nekem. Tök felhúztam magam, de átmentem. Nem való nekem a stressz.

(#14) Csemike válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Csemike
csendes tag

Pedig a stresssz végigkíséri az ember életét, sőt, ha nem éreznénk stresszt, valószínűleg már nem élne ember a Földön. :D Csak arra kell vigyázni, nehogy elhatalmasodjon fölöttünk.
Amúgy most miért vagy stresszes?

(#15) Kolondrum válasza Csemike (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

A vizsgán voltam az, már nyugi van. Engem ha stressz ér sokszor gyengébben működök mint amúgy egészen addig még nem tudom kezelni az adott dolgot. Pl: betesznek életemben először egy gép elé amin megy a vizsga: Blokk! Ha egy hétig oda járnék: röhögve menne.

(#16) Csemike válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

De ha már tudod mi a bibi, tenni is tudsz ellene. Tudom, hülyén hangzik, de csak magadat kell erősíteni, irányítani az agyadat, a pszichédet. Az okos emberek ezt autogén tréningnek hívják, de az mondjuk már egy fokkal komolyabb szint. A lényeg, hogy pozitívumokra gondolj, hogy semmi katasztrófa nem fog történni, amitől így le kéne blokkolni. Az a gép csak egy gép, a vizsgáztatók is csak emberek, tele hibával, te meg egy nagyon ügyes és okos valaki vagy. Nyugi. :))
Na, mára is megvolt a tanítónéniskedésem. :DDD
De nekem bevált, én régen nagyon parás voltam... :) Néha még mindig. :B

(#17) Kolondrum válasza Csemike (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Már el is felejtettem a dolgot. Nekem addig téma még sztresszel a dolog.

(#18) Csemike válasza Kolondrum (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kircsi. :D

(#19) niti válasza Csemike (#6) üzenetére


niti
aktív tag

Belőlünk nem csinál tattert a Suzy! De abban igazad van, ha kalapos bácsi vezeti, akkor jobb felkészülni minden eshetőségre.
Amikor még shoposként dolgoztam benzinkútnál, érdekes manővereket láttam nőktől :D

(#20) Csemike válasza niti (#19) üzenetére


Csemike
csendes tag

Néha én is elfelejtem, hogy az az autó, amivel éppen tankolni akarok, annak melyik oldalán van a lyuka, és akkor bizonytalankodom. :D A Golfot tudom és kész. Ott észszerűen a jobb oldalára rakták, hogy ne cseszd az ajtót a kútoszlophoz, normálisan ki tudj szállni, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.