Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csemike:] Pasik...

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Hadd ne meséljünk a másik oldalról is... :U :)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) lorcsi


lorcsi
veterán

egy mosolyt megért :D
de lehetne ilyet írni a lánykákról is pont ebben a korosztályban

(#3) Ramius


Ramius
őstag

Ebből nagy háború lesz, délután visszanézek ide :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek. Mármint az első hsz-szel :)
Én sose szoktam szórakozni ilyen-olyan dumákkal. Legtöbbször kis beszélgetés után nyíltan vagy enyhén egyértelmű célozgatások közepette elmondom mi a helyzet, én mit szeretnék, hogyan miként stb... Aztán a másik vagy benne van vagy nem. De sosem kamuzok és nem szeretem a nagyképű szédítő szövegeket sem. Sőt nem is tudok ilyet :D
Aztán azért úgy a 70-80%-otok értékeli az őszinteséget és ha közös szimpátia akkor nincs elutasítás.
Nyilván ha az ember komoly kapcsolatot keres, akkor már teljesen más a hozzáállás.

(#5) Csemike válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mivel ezen az oldalon a júzerek 80%-a hímnemű, ezért talán jóval több írás született a nőkről. :)
A Fáradt gőzben is "Nők, nőügyek" topik van, több tízezres hozzászólással. :D Mielőtt bárki javasolná, nem fogok ott "Pasiügyek" topikot nyitni, nincs energiám a siránkozásra :), ez csak egy kifakadás volt. :)

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ezzz nyers volt. :D

(#7) Csemike válasza Dany007 (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Legtöbbször kis beszélgetés után nyíltan vagy enyhén egyértelmű célozgatások közepette elmondom mi a helyzet, én mit szeretnék, hogyan miként stb..."
"Elöl-hátul négy, mónikázás kettő, kézimunkát meg csináljon az öreganyád!" Bocs, de nem lehetett kihagyni. :DD

(#8) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nem akartam belevauvau, de mégis... Rossz körökben mozoghatok, nekem a legtöbb haverom férfi, pasi, fiú, nevezzük aminek akarjuk és egy-két kivétellel szinte egész normálisak, a problémás korosztály pont nem a 25-30 közötti... Szerintem. De persze ez csak magánvélemény, nekem a 20 körüliekbe tört bele a bicskám... Ez van. Sprite.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#9) Gergő_ válasza Csemike (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

úristen! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#10) Csemike válasza Gergő_ (#9) üzenetére


Csemike
csendes tag

(#11) nem_tom válasza hengerPHanda (#8) üzenetére


nem_tom
őstag

+1 Szerintem is. A korosztály lényegtelen, ha rossz társaságba keveredsz, akkor ne csodálkozz.

(#12) CséZé


CséZé
őstag

arról h nincs szerencséd pasi téren, nem mi tehetünk. :U

(#13) Csemike válasza CséZé (#12) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem is titeket hibáztatlak. :U

nem_tom: ne keveredj rossz társaságba, mert még megesznek a disznók. Az ilyen Barátok közttel vigyázni kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) danih


danih
addikt

Sok ilyen van, 25 felett pedig egyenesen szánalmas viselkedésmód.
Mindegy, vannak akik sosem nőnek fel.

(#15) venember83


venember83
nagyúr

Nincs autóm, akkó' most mi van? :U

(#16) danih válasza venember83 (#15) üzenetére


danih
addikt

Legalább akváriumod van? :DDD

(#17) Csemike válasza danih (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Elég baj az nekik. ;]

venember83: szombat

danih: van haltápod eladó? Szerintem nincs akváriuma, ellenben lehet, hogy macskát tart és mopeddal jár. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) hengerPHanda válasza nem_tom (#11) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Sztem itt a rossz társaság sem kifejezetten helytálló kifejezés, lehet valaki úgy is rossz, hogy nem a szó negatív értelmére gondolunk. Pl nálam a rossz társaság kifejezés a viselkedésmódra, vagy bizonyos rossz szokásokra utal, de a szó másik értelme lehet egyszerűen az, hogy nem olyan emberekkel találkozom, akik az én normáimnak megfelelnek. Huhh.. remélem érthető vagyok, kb háromszor fogalmaztam át, de még így sem érzem, hogy kifejeztem, amit szeretnék :DDD

danih:
Sztem ha vki hülye, az nem feltétlenül írható annak a számlájára, h nem nőtt be a feje lágya, akár vmilyen komplexusból is fakadhat...

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#19) Chaser


Chaser
titán

"Uncsik vagytok, felszínesek és felfuvalkodott hólyagok. :U Azt hiszitek, mindenki beveszi a hülye dumátokat és még ti vagytok vérig sértve, ha valaki rájön a kis turpisságaitokra, vagy nem térdel rögtön, amint előrántjátok a farokhelyettesítő, -hosszabbító járgányotokat. :D" Ismersz? :F :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) danih válasza hengerPHanda (#18) üzenetére


danih
addikt

De nagyban hozzájárul.
Bár én nem erről a részéről beszélek (hogy "hülye", in general), hanem a párkapcsolatokról alkotott képről, az abban létrejövő mechanizmusokról alkotott elképzelésekről. A probléma ott leledzik szerintem, hogy a valós és fejben megalkotott mechanizmusok között nagy ellentét feszül - ami egy tininél nem gond, de egy (társadalmi értelemben vett) felnőttnél már gázos.

(#17) Csemike: nem erre gondoltam, hanem Hofira, ha megvagy 30 (vagy az alatt picivel) illene tudni :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Csemike válasza Chaser (#19) üzenetére


Csemike
csendes tag

Asszem igen... :DDD

danih: nem vagyok 30, és mea maxima culpa, de ezt az akváriumos Hofit se vágom. Ha mondjuk a fürdőkád-benzin-anyós-cigaretta kontextusról van szó, akkor tudnám. :) Akvarisztika nem jut eszembe Hofi kapcsán.

[ Szerkesztve ]

(#22) venember83 válasza Csemike (#17) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, sőt anyámmal se lakok. Nem jó ez így, hogy kilógok minden kategóriából... :U

(#23) Chaser válasza Csemike (#21) üzenetére


Chaser
titán

Én meg asszem' általánosítasz :P persze mért is lepődnék meg ilyenen? Nem is teszem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) God Vazzeg válasza Csemike (#17) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nők. Vagy inkább kislányok.. Valahol 30 környékén.. Idióták vagytok, irritálóak, és beképzeltek. Azt hiszitek, azért mert körbe nőtétek a p*nát, nektek bármit lehet. Előadjátok magatokat, hogy nektek mindig minden mennyire rossz, közben meg körülöttetek forog a világ, tietek az udvariasság, mindenki ajnároz titeket, de ez nem elég. Rommá festitek magatokat, ezzel kompenzáltok, de belül gyengék vagytok, a legapróbb problémára is megfutamodás a válasz, és csak addig kell egy pasi amíg minden jó, ha valami nem tetszik, mehet.

De azért aranyosak vagytok, és igen, jót szórakozunk mi férfiak is rajtatok, nőkön :P

(#25) danih válasza Chaser (#23) üzenetére


danih
addikt

Jól teszed, szerintem Csemike is átmegy egy fázison, a férfiaknál ez kb. egy "áhhh minden nő egy hülye ribanc"-fázisnak felel meg.

(#26) hengerPHanda válasza danih (#20) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Neveltetés kérdése, ki mit hoz magával otthonról. Szerény véleményem szerint ha valakit elkényeztetnek, nem engedik neki az önálló gondolkodást, a világról való szemléletének a tágítását, akkor azokból lesznek a töketlen Bologató Jánosok, vagy a mesevilágban élő kis csacsi hercegek, akik azért nem tudnak kiépíteni egy normális párkapcsolatot, mert nem készítették fel rá, hiszen az is az Élet része. Szerintem a csajozás/pasizás fortélyát is otthonról hozza az ember tudat alatt.

God Vazzeg:
Nem csodálom, h jót mulattok, egész szórakoztató jelenségek tudunk lenni olykor-olykor :P

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#27) Chaser válasza God Vazzeg (#24) üzenetére


Chaser
titán

"azért mert körbe nőtétek a p*nát," :DD :C + sírvaröhögős szmájli :R

danih: Valahogy így..majd kinövi, ha nem az meg az ő (havi)baja /nem tudtam kihagyni :B /

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Csemike


Csemike
csendes tag

Ej, de sokan magukra vették... :D

(#29) dízelracer


dízelracer
senior tag

"Uncsik vagytok, felszínesek és felfuvalkodott hólyagok."

Sebaj, azért mi szeretünk téged bociszemű ... :D

(#30) danih válasza hengerPHanda (#26) üzenetére


danih
addikt

Ez is kétségkívül lehet egy faktor ami hozzájárul a "fejben kialakított mechanizmusok" egészéhez. Elkényeztetésnél pedig nem az a gond, hogy "nem engedik" az önálló gondolkodást (mert engedik), hanem a delikvens nincsen rászorulva - így az nem is nagyon alakul ki.

(#31) hengerPHanda válasza Csemike (#28) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

A főnököm szerint, akinek nem inge, nem vasalja... ezek szerint az itteni hímnem képviselői nagyon szeretnek vasalni :D

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#32) hengerPHanda válasza danih (#30) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Ismerek olyat, akinek nem engedik :) Óvják a széltől is és egy épkézláb gondolata sincs, mert Anyuci mindent megold helyette.. még azt is, hogy csokis vagy diós sütit szeretne enni, ha már választani kell...

Bocsi a dupláért :B Reflex volt :B

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#33) Csemike válasza dízelracer (#29) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kööööösz. :K :))

hengerPHanda: azért remélem senki nem sértődött meg. :) Najó, ez nem igaz, mert sztratoszférikus magasságokból teszek rá. :D Cipész maradjon a péklapátnál, akinek nem inge, addig jár a kútra, amíg el nem törik, meg ilyenek!

venember83: egyébként ki se ejtettem az ujjamon, hogy "minden". :)

[ Szerkesztve ]

(#34) venember83 válasza Csemike (#28) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel általánosítás, és minden 25 és 30 év közötti hím homo sapiens egyedre vonatkozik. :U

(#35) danih válasza Csemike (#28) üzenetére


danih
addikt

Nem magukra vették, hanem szeretnének tenni az általánosítás ellen, vagy megvan a dologról a véleményük.
Hasonlít arra, ha mondjuk valaki azt mondja "A magyarok adócsalók".
Ilyenkor nem próbálnád kifejteni a saját véleményedet? Márpedig ilyenkor kicsit az ember óhatatlanul is "magára veszi" a dolgot.

(#36) God Vazzeg válasza danih (#35) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Így van. Én is csak azt mutattam meg, hogy tudok ilyet írni fordítva is, de mi értelme? szükségünk van egymásra, a férfinak nőre, a nőnek férfira. Az meg, hogy idióta a többség, egyáltalán nem jelent semmit, úgyis 1 kell hogy normális legyen. Aztán hogy kinek mi a normális, az is egyéni nagyon :K

(#37) Chaser válasza Csemike (#33) üzenetére


Chaser
titán

A szövegkörnyezetben amit használtál mindenkire vonatkozik a megállapításod, általánosan. Ennyi:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Csemike válasza Chaser (#37) üzenetére


Csemike
csendes tag

Rendben, igazatok van, módosítottam a bejegyzést. Kirohantam, mint Zrínyi a várból.

venember83: ez jutott eszembe, most akkor min fog menni a háború? :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#39) venember83 válasza Csemike (#38) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem jó, így meg már élét vesztette a dolog. :DDD

(#40) Chaser válasza Csemike (#38) üzenetére


Chaser
titán

Mondjuk így jobban festene..
" a legtöbben uncsik vagytok, felszínesek és felfuvalkodott hólyagok..." Persze nem akarok nyelvtanozni, a te verziód se rossz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) Gergő_ válasza Chaser (#40) üzenetére


Gergő_
őstag

ezt hogyan veszi egyáltalán valaki magára....
a pasi szó elég argó és olyan szinglibaba, meg rosszbuzi szöveg. :D

(#42) Tim82 válasza venember83 (#34) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én sehol sem láttam leírva, hogy "minden 25 és 30 év közötti hím sapiens egyedre vonatkozik", ennek megfelelően nem is vettem magamra.

Egyébként meg szerintem találó volt. A férfiak többsége 30 éves kora körül "nő fel". (Egyes nők pedig még akkor sem. :)) )

Szerk.: ehh, közben szerkesztve lett, szerintem nem kellett volna, így sem volt igazán bántó, én vicces beszólásnak értékeltem. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43) shadeofme válasza Csemike (#5) üzenetére


shadeofme
tag

Pedig ha nyitnál egy olyan topic-ot biztos sokan beleolvasnánk, h rájöjjünk, mi a bajotok. :D
Mert ugye egy "Mi a baj?", amire a válasz "Semmi." + vállrándítás és duzzogásból, nem igazán tudjuk megállapítani, nem vagyunk gondolatolvasók. :)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#44) Tim82 válasza shadeofme (#43) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Mi a baj?", amire a válasz "Semmi." + vállrándítás és duzzogás

Ez szokott lenni a halálom. :U :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45) Csemike válasza shadeofme (#43) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szerintem a nőügyes topiknak valahol ez a célja. Az erősebbik nem képviselői leírják kétségeiket, tapasztalataikat, és ahogy láttam, azért be-benéz oda egy-két nő is válaszolgatni. :)

Tim82: győzött a konfliktuskerülő oldalam. :D

Ja igen, a vállrándítás, duzzogás, a "semmi" nem kizárólag női jellemzők. :))

[ Szerkesztve ]

(#46) ABE


ABE
őstag

"vagy nem térdel rögtön, amint előrántjátok a farokhelyettesítő, -hosszabbító járgányotokat"

Akkor ne is menőzzek a rolleremmel? :DDD

(#47) Tim82 válasza Csemike (#45) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, nem kizárólag azok, csak épp a férfiaknál tök egyértelmű, hogy mikor és miért csinálják. ;]

ABE: ne, mert én menőbb vagyok a szétesőben lévő bringámmal, amelyet kb. egy éve el kellene tolnom szervizbe, ha lenne a közelben olyan... ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem is hisszük hogy mindenki beveszi a hülye dumánkat. Elég az a 80% nekünk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49) Csemike válasza Tim82 (#47) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mondjuk, hogy a nők intuitívabbak, jobban működik a hatodik érzékük, egy kicsit jobbak gondolatolvasásban, úgyhogy igen, általában levágjuk, miért megy a durci. :)

(#50) Ijk válasza Csemike (#49) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi nem tudunk gondolatolvasni, ezért terjeszd is hogy mondjatok el mindent, mert nem fogjuk kitalálni.
Amúgy meg;]

"általában levágjuk, miért megy a durci."
Azt nem nehéz, általában az elmaradt szex miatt;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Csemike:] Pasik...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.