Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dízelracer


dízelracer
senior tag

Jesszusom ez de ronda... :Y

Szerencsére pár éve a Karmann Ghia újragondolt verziója is ment a levesbe. Ezt a két formát (Bogár + Karmann Ghia) egyszerűen nem lehet überelni.

(#2) Csemike válasza dízelracer (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szóval ronda? :DDD Nekem jobban tetszik, mint a hivatalos Beetle, az tényleg ronda, és drága divatkocsi, ahogy a cikk is írta.

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

így tényleg ronda! :D
de egy grafitszürke vagy fekete esetleg krémszínben egész jól mutathat

(#4) Csemike válasza Gergő_ (#3) üzenetére


Csemike
csendes tag

Elismerem, az ötajtós verzsön tényleg csufi, de a háromajtós, pirosban... :) Páráppáppápááá ájm lávinit. :DDD

(#5) potyautas válasza Csemike (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Csemike, egyetértek veled. Nekem is tetszik. A farát kicsit szokni kell, de az eredetihez képest nagyon jó a helykihasználása. Nincsenek felesleges túlnyúlások.

(#6) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát ez minden, csak nem stílusos.

(#7) Csemike válasza Psychonaut (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nekem jobban tetszik, mint az új Fiat 500 :)

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Szerintem nem néz ki rosszul. Azért elfogadnám :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) dízelracer válasza Csemike (#2) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az. Nagyon. :D

A Karmann Ghia-t ([link], [link]) sem nagyon kell bemutatni egyetlen autób***nak sem. A valaha készült legszebb vw. Erre csinálnak belőle egy ilyen borzalmat: [link]. Bláhh... Azért mert a lámpa alá bevágnak két légbeömlőt ami valamelyest emlékezteti az embert az ős Karmann-ra az még nagyon kevés... Attól ez még egy ronda szörnyszülött marad. Gyenge próbálkozás. Az egyetlen ilyen "remake autó" a Fiat 500 amire azt mondom, hogy ok ezt tényleg pofás lett. régi > új. A Mini Cooper igazán sem jön be külsőre. :N Bár magán hordozza az előd jegyeit de valahogy olyan steril és idegen az egész. Az előd egy kedves vidám kisautó volt ez meg olyan jellegtelen németes szürke egér. Nemgyerebe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.