Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Összedubjuk rá neked! :R

(#2) Csemike válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Áh, most dzsámbó krúzerre gyúr mindenki. :DDD De azért köfike!

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

fivefingers elég jó! én is gondolkodtam már egy páron. bár néznének az utcán de szarok rája :D
lehet kapni a koppintását is 30 $-ért, de persze annak nem vibram talpa van

szerk.
egyébként azt tudod hogy ez egy kizárólag mezítlábas cipő? belül is olyan kialakítású azt hiszem
esetleg lábtyűvel használható télen :D

[ Szerkesztve ]

(#4) No-kia válasza Csemike (#2) üzenetére


No-kia
őstag

uhh ez nagyon jó megfigyelésxDxD nah ezen a hszen most röhögtem eg yjót xDxD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) Csemike válasza Gergő_ (#3) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az utcán ne is nézzenek, mert ez arra van, hogy a természetben, tehát ne betonon vagy aszfalton mászkálj vele. :)) Sima betonon nem is egészséges meztéllábkodni. Természetes talajon viszont annál inkább! Bár, ha ez olyan, mintha mezítláb mászkálnék, inkább járok mezítláb, minthogy húszezer pénzt kiadjak egy olyan cipőért, ami csak "olyanmintha". :D De amúgy olasz! Poén kedvéért megvenném, ha milliomos lennék. :D

Lábtyűm is volt, csak elhordtam és kilyukadt. :)) Az a hasznos tulajdonsága, hogy tangapapuccsal is lehet hordani. :K

[ Szerkesztve ]

(#6) Csemike válasza No-kia (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Örülök, hogy tetszett. :DDD

(#7) Ptech


Ptech
őstag

Hah, eddig csak képet láttam erről, de nem tudtam, hogy hogy mi a neve, köcce. Elég viccesen néz ki :DDD

(#8) ABE


ABE
őstag

[link] :DDD

A leírásból nekem nem jön le egyértelműen, hogy milyen durva terepre lehet használni. :F Jó ez pl. erdei túrákra is? Amúgy kipróbálnám...

[ Szerkesztve ]

(#9) Csemike válasza ABE (#8) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezzel most azt akarod mondani, hogy ez buziskodás (nem, nem buzi skodás...)?
Mert amúgy van pour homme változat is. :DDD
Igen, jó erdei túrákra is. A lényeg, hogy természetes talajon mászkálsz vele és olyan, mint az őskorban, mikor nem nyomorította az ember a lábát a cipőbe. A boka védelme viszont nem tudom mennyire valósul meg. Bár, eleve mindenki mezítláb születik, tehát akkor a váz és az izmok mezítláb közlekedve tudja hogyan egyensúlyozza a testet, hogy ne forduljon ki a boka. Eastmant kéne megkérdezni. :)
Ami előnye van a tényleges meztéllábkodással szemben, hogy tiszta marad a lábad, és nem megy bele tüske meg ilyesmi... Gondolom.

(#10) Csemike válasza Csemike (#9) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Ajánlott felhasználási területek: trekking, sziklamászás, kanyonozás, futás, fitness-edzés, utazás, vitorlázás, vízisportok"

trekking az ilyen magas- és középhegységi gyalogtúrázás, szóval teljesen oké az ilyen igénybevételhez. Veszek egyet nordikhoz, úgyis elvásott már a nordikos cipőm. Aztán az ilyen vasárnapi 100 métert túrázók majd asziszik, hogy jeti van a Normafánál és hazatakarodnak. :DDD

(#11) Gergő_ válasza Csemike (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

majd követik a lábnyomaidat. :DD

(#12) művésznő4 válasza Csemike (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pfuuujj, de utálom a lábtyűt... :U :(
Engem kifejezetten idegesít, ha nem érnek össze a lábujjaim... :DDD

(#13) Csemike válasza Gergő_ (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

És készítenek rólam néhány homályos fotót a Blikknek. :DDD

művésznő4: amíg meg nem szoktam, én is vakargattam állandóan. :D

(#14) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Érdekes szerzet és meglep, hogy a Vibram ilyesmivel is foglalkozik. Lehet, hogy praktikus, de engem valószínűleg idegesítene. Minden esetre, nagyon jópofa!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) Csemike


Csemike
csendes tag

Holnap felpróbálok egyet. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.