Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nekem a hullámvasút is elég volt parázásból, szvsz a dodzsem sokkal jobb móka, mint egy ilyenre felbaromkodni :DDD
Kedvencem a fa hullámvasút :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Csemike válasza szablya (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Dodzsem a legjobb móka, ezt mindenki tudja. :D Egyszer viszont ezeket a hánytatókat is ki lehet próbálni... De szerintem most egy darabig nem ülök fel ilyesmikre, az biztos. :B :DDD A fa hullámvasút pedig az örök klasszikus... Nagyon sajnáltam, hogy éjszaka nem üzemel. :O

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Ezt azért kihagytam... nem volt hozzá gyomrom a flying circus után. :))

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

Nekem már az óriáskerék is sok volt cca. 20 éve. :D
Azt hiszem ezeket kihagynám, elég lenne a dodzsem is.

(#5) Csemike válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Gyerekkoromban nekem is parás volt az óriáskerék, de az ember változik. Egy próbát megér, mi a legrosszabb, ami történhet? :DDD

(#6) Gergő_ válasza Csemike (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

-Eltörik a Flying Circus tengelye ;]

(#7) Csemike válasza Gergő_ (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Na igen... nekem is halálfélelmem volt, szaporán vettem a levegőt, és azt mondogattam, hogy ki fogok zuhanni. :D

(#8) szablya válasza Csemike (#7) üzenetére


szablya
tag

A halálfélelem a lényeg :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Csemike válasza szablya (#8) üzenetére


Csemike
csendes tag

Egyébként, csak álltunk és néztük ezeket a gépezeteket, és azon gondolkodtunk, hogy micsoda munka egy ilyet megtervezni, megépíteni, tesztelni, és mindezt csak azért, hogy néhány ember lefossa a bokáját. :DDD

(#10) szablya válasza Csemike (#9) üzenetére


szablya
tag

Azért csinálják, mert a sok ember fizet, hogy lefossa a bokáját :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Csemike válasza szablya (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

Áh, ez túl kézenfekvő magyarázat... Valami még van a háttérben... Tudom már! Crab people!

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Mi ha vidámparkba megyünk, azt csakis nyári szünetben, egy hétköznapon, amikor alig vannak.
És a pihenő minimum a Break Dance. (egymás után 15 menet eddig a rekordom asszem ;] ) Szóval képzelhetitek miken töltjük ott a napunkat folyamatosan. :DD

De éjszakaiba még nem voltam sajna, majd idén nyáron! Alig várom. :K

(#13) Csemike válasza nem_tom (#12) üzenetére


Csemike
csendes tag

Van ám hangulat éjszaka... Főleg, ha elég sört is iszik mellé az ember, sokkal bátrabban vág neki ezeknek a szerkezeteknek. :D

A Break Dance-t nem próbáltuk ki, nagyon hosszú volt a sor, még éjfél után is. Viszont, ahogy elnéztem, az is egy rókagép. Te hogy voltál ezzel a 15. menet után? :DDD

(#14) nem_tom válasza Csemike (#13) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem nagyon strapabíró gyomrom van. Konkrétan semmit. Utoljára tizenegy évesen hánytam és azóta már K.O. is voltam 1-2x. Szóval így elképzelheted, hogy a legvadabb dolgokon egymás után tucat számra mentünk az eszelősebb spanokkal. :DDD
Ha ilyenek nem lennének, én nem is járnék, az tuti. :N

Az egyetlen dolog amitől félek a vidámparkban, az a mesecsónak. Ha gondolod elmesélhetem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) nem_tom válasza Csemike (#13) üzenetére


nem_tom
őstag

Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy én sört nem innék előtte, mert pöppet szénsav érzékeny a gyomrom és az nem tenne jót akkor. (bármennyire is sör fan vagyok :U ) Max egy felest. Hmm... Jó ötletet adtál! :DDD
Én általában a biztonság kedvéért csak úgy megyek, hogy 1-2 szendvics, legalább 1 órával előtte. :)

(#16) Csemike válasza nem_tom (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Húúú, a mesecsónak nagyon vad... Ne is mondd. :Y

(#17) nem_tom válasza Csemike (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

De tényleg. Beültünk négyen, (fel is van véve videóra) hú hogy mi volt ott. Folyton felakartunk borulni meg vergődtünk össze-vissza. Ezt így szavakba önteni nem lehet. Nagyon komoly volt. Meg is fogadtam, hogy nem ülök bele többet. :DDD

(#18) Csemike válasza nem_tom (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

A dodzsemet pedig csak az ujjaid mögül mered nézni...? ;]

(#19) nem_tom válasza Csemike (#18) üzenetére


nem_tom
őstag

Ehh! :D
A dodzsemben a frontális ütközés híve vagyok! Kegyetlen osztjuk ott egymást általában. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.