Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hm, kedves írás. :K Köszi, egyszer kipróbálom!

(#2) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Bontsuk ki az italt, és a felét gondosan öntsük ruházatunkra
Na ne inkább csípjenek halálra a szúnyogok.Vagy magara locsolom hogy a bőröm igya fel:)

(#3) Csemike válasza szombatitomi (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Te régen hány éves voltál, hogy még csak most pedzegeted a kipróbálást? :D

szakalistvan: ezek csak opcionális dolgok, tetszés szerint variálhatóak. :D Bár, az italt a bőrre kenni és a szúnyogriasztót meginni lúzerségre vall. :DDD Úgyhogy csak igényessssssen. :D

Lauda: éppenséggel onnan is lehetne csillagokat nézni. :))

[ Szerkesztve ]

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Hirtelen azt olvastam, Csillebercen. :B ;]

Egyebkent jo moka lehet. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyszer egy nyári éjszakát kint töltöttem a szabad ég alatt. Hevertem a pokrócon, néztem a Föld forgása miatt kelő és nyugvó csillagképeket. Nagyon jó élmény volt!
Az avatárom is tükrözi a csillagimádatomat.

Szerk.: A netes becenevem is egy kettőscsillag arab nevének első fele: Algieba Markab, avagy az Oroszlán homloka. :C

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) nem_tom


nem_tom
őstag

Imádom nézni a csillagos eget. És az a jó, hogy a mi településünkön (Csömör) ez nem gond, mivel nagyon alacsony a fényszennyezettség, így jól látni mindent, tiszta égbolt alatt. Az a baj, hogy én csak a kis/nagy göncölt ismertem fel eddig.

De ez a program így leírva nagyon jól hangzik, még nem próbáltam. Felvetem mindenképpen. Bár legszívesebben egy barátnő társaságában csodálnám mindezt.

(#7) Csemike válasza Algieba (#5) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezért szeretem a nyarat, mert ha úgy adódik, minden további nélkül lehet a szabad ég alatt aludni. :) Hanyattfekve csodás a panoráma, a levegő kellemesen hűvös, a szunyák nem csípnek, mert bekentük magunkat borral szúnyogriasztóval...

nem_tom: baráttal, barátnővel, cimborával, kutyával, macskával de még egyedül is jó dolog. :) Bár, igaz, a jó élményeket mindig jobb, ha van kivel megosztani.

(#8) szablya


szablya
tag

Na igen :D Lánnyal kettesben, volt már részem benne.
Egyébként nyaranta elég sok éjszakát töltök szabadban, cserkésztáborok meg hasonlók alkalmával, ismerem az eget, a fenyők suttogását, patak csobogását, hold- és csillagfényes éjszakákat :)

Tavaly esti ima közben láttam egy UFO-t :Y Becsszó! Nem repülő volt, nem csillag, nem hullócsillag, kár, hogy csak az én látószögembe esett bele, illetve figyeltem fel rá! leginkább egy klingon cirkálóra emlékeztetett

Ja, és nincs rosszabb, mint mikor éjszaka kell erdő mellett sz!rni :N

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) nem_tom válasza Csemike (#7) üzenetére


nem_tom
őstag

Tudom, csak mondtam, hogy ez lenne a legjobb. :)

Amúgy fel is merült bennem egy kérdés, a göncöl kapcsán. Hogyan lehet megállapítani, melyik a nagy és melyik a kicsi?

(#8) szablya: Amúgy én is voltam már lánnyal, szép csillagos ég alatt réten, bár az más kérdés, hogy őt nem érdekelték a csillagok. :D
Bár a későbbiekben úgyis csak a smárolás kötött le. :U

Amúgy én is láttam már UFO-t a csillagos ég csodálása közben.

[ Szerkesztve ]

(#10) Csemike


Csemike
csendes tag

Bármit amit láttok az égen, és nem tudjátok micsoda, egytől-egyig unidentified flying object. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) nem_tom válasza Csemike (#10) üzenetére


nem_tom
őstag

Azt hiszem, ehhez nem vagyok elég kocka. :U

(#12) szablya válasza nem_tom (#9) üzenetére


szablya
tag

A kicsi az, amelyik úgy néz ki, mintha az lett volna kis Göncöl játékszekere :DD

A zigassá odaát vaan!

Csemike: he de mondóm, hógy ufó vólt, ezer százalék!!!!!!

Mond meg nekem, melyik repülő ojjektum tud feszt vibráni, a rövid-hosszú fényt villogtatni, miközbe úgy repű, mintha a söfőr be vóna rúgva, tehát kacskaringózik (!) az égen, de úgy, hogy a középvonala mégis vízszintesbe marad!?
Két távolabbi hegy kontúrja között repült át éjszaka, és ittason!!!

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Wictor


Wictor
senior tag

"dzsanga"? Az nem gandzsa lenne véletlenül? Nem mintha tudnám... :DDD

(#14) ABE válasza nem_tom (#9) üzenetére


ABE
őstag

"Amúgy én is voltam már lánnyal, szép csillagos ég alatt réten, bár az más kérdés, hogy őt nem érdekelték a csillagok."

Mondok jobbat! Én is voltam csillagos ég alatt, és a csillagokat nem érdekelték, hogy van-e mellettem lány! :Y

(#15) Csemike válasza nem_tom (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

UFO - Unidentified flying object. :)

Wictor: nem mintha élnék ilyenekkel, de én a szlengből dzsangára emlékszem. :DDD De lehet, hogy rosszul? :O

(#16) nem_tom válasza Wictor (#13) üzenetére


nem_tom
őstag

Amikor tartottak suliban előadást, ott is így írták le a ganját. Nem tudom ez hogy jött nekik, de lehet csak én vagyok tudatlan. :D

(#14) ABE: Jó, ezen én se akadok ki. De általában eszembe jut, hogy mégis jobb lenne. Egyedül is ugyan úgy élvezem, mint haverokkal, barátokkal, barátnőkkel. A leglényegesebb az egészben, maguk a csillagok.

(#15) Csemike: Ja, hogy ja! Biztos az volt, mivel se a repülőgépek, se a hullócsillagok, se a csillagok nem szoktak össze-vissza cikázni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Wictor válasza nem_tom (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Most akkor dzsanga, gandzsa, van ganja? Tépjünk be és akkor ez a kérdés senkit sem fog érdekelni... :D

Egyébként párosban tényleg jobb az ilyen. Nem mintha tudnám... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) nem_tom válasza Wictor (#17) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez így angolos és sokkal egyszerűbb kiírni, mint dzs betűvel.

(#19) ABE válasza Wictor (#17) üzenetére


ABE
őstag

[link] :)

Vagy legyen inkább cucc, az olyan szép magyaros. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Csemike válasza Wictor (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Tépjünk be. :DDD

ABE: "gyújtsunk rá egy cuccra." ez így tök bénazsákul hangzik. :DDD A dzsanga jobb.

[ Szerkesztve ]

(#21) Algieba válasza nem_tom (#16) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én egyszer kislányként láttam az égen valami furát. Cikcakolva felfelé szállt a horizonton. Fényes volt, akár a Vénusz, de sem meteort, sem műholdat nem láttam még cikcakolva repülni. A meteorok pedig lefelé suhannak.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) nem_tom válasza Algieba (#21) üzenetére


nem_tom
őstag

Ja igen és azt még nem tettem hozzá, hogy képes volt egy helyben is megállni.

(#23) szablya válasza nem_tom (#16) üzenetére


szablya
tag

A tietek is cikázott? :Y Bár az 'enyémnek' inkább hullámmozgása volt :F Fel le fel le... mondom én, ittas volt :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) nem_tom válasza szablya (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

Óvakodj a részeg UfóSthol!

(#25) ABE válasza Csemike (#20) üzenetére


ABE
őstag

Szerintem tök olasz, és nem bénazsák. Esetleg lehet cuccos, az talán jobban hangzik. És ez a szó azért jó, mert olyan, mint az izé, hogy bármire lehet használni, csak éppen nem olyan népszerű, mint az izé, ezért a cucc/cuccos sokkal kiválóbb. És ha esetleg a hátad mögött a sötétben sunyin áll egy marihónalja kommandós egyén, és éppen ki akar téged hallgatni, hogy mondod a spanodnak, hogy rá kéne gyújtani a fűre, akkor nem tud terhelésileg bizonyító jellegű hangfelvételeket felhozni ellened, mert nem mondtad, hogy fű, meg dzsoint, hanem csak annyit, hogy cucc. És akkor elmész a bíróságra, ahol a képedbe akarnák tolni, hogy mire gyújtottál, te meg lazán odaköpöd nekik, hogy ááá, az csak egy cucc volt, téveses citáltak be téged. Na, ezért meglepően praktikus döntés cuccnak hívni.

[ Szerkesztve ]

(#26) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Fórumozás és angol nyelvtanulás közben megnéztem vagy inkább hallgattam az Armageddont. :C

Igen, óvakodni kell a cikázó UFO-tól. Buci ül benne. :DD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27) Gergő_


Gergő_
őstag

polifon, két hálózsák, takaró a hálózsákokra, ha nagyon hideg van, szabad ég, fej kint.
csokoládé, vörösbor mámor Provence messze a várostól :DD

(#28) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Zselicben már én is gondolkodtam, csak nincs kivel menni. :(

Algieba
Nekem a napokban esett le, hogy bucinak a filmszereplései megjósolták a balesetét. A Csocsóban alkoholista volt, a Meseautóban (majdnem) elütötte a lányt... :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) Csemike válasza JetiRulez (#28) üzenetére


Csemike
csendes tag

Vörösbor, mámor, csillagok, ahogy Gergő_ írja... Aztán csak észrevesszük, hogy a pázsiton megjelent egy jetilábnyom... konstatálom. :DDD

(#30) Csemike válasza ABE (#25) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt most olyan szépen levezetted, hogy ez lesz a híres Éb-tétel. Vagy Éb-sejtés (nem, nem sertés...), mivel a gyakorlatban még egyértelmű bizonyítást nem nyert.

(#31) szombatitomi válasza Csemike (#3) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Régen 15, tegnapelőttig. :D Egyedül már csináltam ilyet, de másokkal még nem nagyon.

(#32) ABE válasza Csemike (#30) üzenetére


ABE
őstag

Ezzel azt akarod mondani, hogy tépjek be, és bizonyítsam be a sejtést...?

(#33) Magnum_


Magnum_
nagyúr

zselic? hol voltál te pontosan? Szenna? hogy kerültél Kaposvár mellé?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#34) Csemike válasza ABE (#32) üzenetére


Csemike
csendes tag

Kell neked különösebb ok a betépéshez? :DDD De ha egyszer amúgy is betépel, akkor bizonyíthatod az Éb-sejtést. Csak mondjuk kéne hozzá olyan kommandós, aki bizonyítólag akar hangfelvételt készíteni, miközben te azt mondod, hogy cuccos...

Saint_: Balra fordultam Lellénél :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#35) ABE válasza Csemike (#34) üzenetére


ABE
őstag

Tehát szervezzek egy logoutos betépős-kommandós-ellenőrzős-bírósági peres találkozót, ahol aztán közjegyzőileg tudom bizonyílni a sejtésem?

[ Szerkesztve ]

(#36) Csemike válasza ABE (#35) üzenetére


Csemike
csendes tag

Már szervezés alatt van, nem? Szóval már csak bizonyílni kell, és akkor nem sertés lesz, hanem tétel.

(#37) nem_tom válasza JetiRulez (#28) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem kell feltétlen társaság ehhez. Egyedül is nagyon jó, csak akkor nem kell messzire utazni. Itt Csömörön is jól láthatóak a csillagok. ;)

(#38) Csemike válasza nem_tom (#37) üzenetére


Csemike
csendes tag

Egyedül is jó, de ha már az ember még el is utazik azért, hogy csillagokban gyönyörködjön, akkor jobb megosztani az élményt. :)

(#39) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ez az egész teljesen jól passzol hozzád (igaz, a dohányterméken kicsit meglepődtem). És nem csak a csillagnézés, hanem az írás stílusa is! Nagyon tetszik! :C

Csináltam én is hasonlót. Tatabányán a Kálvária-domb tetejéről bámultam az eget órákon át.
Illetve a napfogyatkozást a Velencei-tó közepéről, egy kajakból néztem. Az is nagy élmény volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#40) Csemike válasza Geri Bátyó (#39) üzenetére


Csemike
csendes tag

Köszi :B

A napfogyatkozást én Balatonalmádiból néztem. Istenem, milyen fiatal kis csirke voltam akkor! :DDD

(#41) Eastman válasza Csemike (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Húha, a cigin most én is meglepődtem... Azt hittem, hogy a csemegeboltban olyan nem is kapható...

Kellemes kis írás. :) Van egy jó nagy kockás plédem, na az már járt sok ilyen szép helyen.

A napfogyatkozást mi Paksról néztük egy csárda kerthelységéből, no meg a szomszéd rétről. Blues-rock buli volt előtte,-utána.
Ferenczi Gy. és sokan mások. Mikor az első napsugarak feltüntek a Hold mögül, a DJ betolta a Felkelő Nap Házát. Beleremegtem.

...mindenki könnyezett és összeölelkezett.

[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) Geri Bátyó válasza Csemike (#40) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mintha most olyan fenemód öreg lennél! :D

Amúgy is legfeljebb fiatal cica lehettél! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#43) Csemike válasza Geri Bátyó (#42) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor 16 éves cica voltam. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.