Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

A következő 2 sor mégjobb ;]
mármint a dalban

A VV4 meg ........ :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

végülis igaz...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) Иван


Иван
őstag

Én meg sört!

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) sz4blya


sz4blya
csendes tag

"Én vagyok a fegyver a csőben, én vagyok a töltény!
Én vagyok az állat, az emberi, én vagyok a törvény!" :((
(Agyarország)

A Tankcsapdának ezek a számai jönnek be a legjobban, zene, mondanivaló, szellemiség, mind passzolnak.

A említett "vévéről" meg annyit, hogy az iskolában is egész nap mindenféle vévébéciket meg vévégiziket hallok, ilyen furcsa izéket hallok, félelmetes, mekkora hatalma van az emberek felett egy ilyen médiának, mint a rötölö

részemről

ja, és anyámék most is ezt nézik. egy népszerű magyar internetes portálon fogalmazódott meg egy népszerű javaslat, hogyan lehetne "valósabbá" tenni az egészet, na azt ellenben szívesen nézném esténként, sörrel meg pop-cornnal a kezemben :U

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#5) moha21


moha21
addikt

Bele kell lőni az egész VV4-et a dunába és akkor nincs veszekedés.:->

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) föccer


föccer
nagyúr

+1

Bár nem nézem a tv-t, de elég volt a linket végigolvasni (nem, nem a linkelt cikket, hanem csak a link szövegét), hogy tisztában legyek a történtekkel, és a bejegyzés mikéntjével. Kb ezzel ki is merült az érdeklődésem a való világ című valami felé.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7) Иван válasza moha21 (#5) üzenetére


Иван
őstag

Egyszerűbb lenne ha az emberek leszarnák és nem termelnék ki maguknak ezeket. Igazából ezek a műsorok azt mutatják, hogy a nagy többség erre vevő.

Ezt hívom én totális csődnek kultúra és művelés téren. :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) danih


danih
addikt

Szevasztok, parasztok!

(#9) moha21 válasza Иван (#7) üzenetére


moha21
addikt

Én tudom, nekem tv-m sincs amit láttam azt az RTL-től normálisabb forrásokból ( napiszar, subba ) xD

Amúgy a subba már magasabb kulturális szinten van, mint a TV2/RTL....

Engem már szerencsére nem fognak nagyon formálni ezek a dolgok, de a fiatalok ki vannak téve.

Amúgy is elég agyhalottak az emberek pl legtöbb lánynak meg kell mindig mondjam mit csináljon, mert unatkozik....Érdekes nekem aludni nincs időm nemhogy TV-zni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) GabN73


GabN73
addikt

Spektrum, discovery... jó, néha bele bele nézek, jó röhögni a sok balf*szon :B

(#11) Csemike válasza GabN73 (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

Jó, tudjuk, a jelenlévők csak az ilyen ismeretterjesztő csatornák kedvéért kapcsolják be a tévét. :D A Győzike show-t se nézte soha senki. ;] :R

(#12) GabN73 válasza Csemike (#11) üzenetére


GabN73
addikt

én nem is néztem. Nem voltam rá kíváncsi :(

(#13) Gergő_ válasza GabN73 (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

a natgeot kihagytad.

;]

(#14) GabN73 válasza Gergő_ (#13) üzenetére


GabN73
addikt

tvt se nagyon nézek. Igazából csak éjfél után nézem meg a Top Geart a viasaton, meg délutánonként a Simpson családot és az Amerikai Fatert. ;]

(#15) Csemike válasza GabN73 (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én meg végtelenítve tudnám nézni az Indiana Jones meg a Vissza a jövőbe filmeket. Ma melyiknek hányadik részét nézzem meg szerintetek? :DDD

(#16) maláj


maláj
őstag

én is a nat geo + hasonszőrű csatornák műsorait nézem - a tahó világ és tsai nem ingerelnek tv nézésre (akárhány széria ment is már le ...)

(#17) dabadab


dabadab
titán

Nekem soha nem volt tévém, meg különben is, már rég eladtam, meg a kábeltévéelőfizetést is lemondtam, és csak néha nézem, és akkor is csak a discoveryt meg a natgeot, bár az igaz, hogy szerintem is a VVGiginek kellett volna bennmaradnia.

DRM is theft

(#18) Csemike válasza dabadab (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

:DDD

Na, eldöntöttem, a Végzet templomát nézem meg ma. :B

(#19) Gergő_ válasza dabadab (#17) üzenetére


Gergő_
őstag

:D
Amúgy én az elmúlt években tényleg szinte alig néztem tévét, de mióta megy a valóvilág bekapcsolom és nézem. Hetente kb. 2-3-szor. A topikot is követni szoktam. Asszem én vagyok mindennek a legalja eddig... ;]

Ritkán bekapcsolom, hogy szórakozzak, pl most éppen fekete pákó lesz a fábry showderben, az ilyet nem hagyom ki, de ez elég ritka.

[ Szerkesztve ]

(#20) proci985 válasza Csemike (#18) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ne is említsd, akciós itt éppen az első három film, nem boxset, viszont duplalemezes SEk. már legalábbk kilenc hónapja nem növeltem a gyűjteményem (megálltam a duplalemezes Fritz Lang féle Metropolis SEt is), de nagyon hívogatnak, hogy tegyél a polcra. bónusz: nézegettem Magyarországon is, de azt hiszem először joglejárt, aztán csak simán ronda slimpackos volt horror áron, szóval inkább hanyagoltam.

egyébként nem igazán értem miről szól a bejegyzés (kik utálkoznak és miért, és kik ezek a nevenincsek?). TVn néztem utóbbi fél évben 2 filmet, pedig direkt felvittem az onkyomat, hogy majd filmezek. viszont voltam ma moziban, láttam a Nowhere boyt és jó volt. akkor most jó nekem?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21) maláj válasza Csemike (#18) üzenetére


maláj
őstag

én pedig akkor ezt : Saw.The.Final.Chapter.2010.1080p.BluRay.DTS.x264.Hun ;]

(#22) Csemike válasza Gergő_ (#19) üzenetére


Csemike
csendes tag

A legalja az az utálkozás és fenyegetőzés. :( Egyébként mindenki azt néz, amit akar, nem is ez akasztott ki, hanem ezek a negatív indulatok, amiket kavar a műsor.

proci985: nagyon jó neked. Egy kavics alatt élsz? :D Mi az az SE?

maláj: miután megnéztem a Fűrészt, elhatároztam, hogy soha többé nem nézek meg egyet se a sorozatból. :K

(#23) dabadab válasza proci985 (#20) üzenetére


dabadab
titán

"megálltam a duplalemezes Fritz Lang féle Metropolis SEt is"

Az milyen? Abban Csubakka lő először? :P

(#22) Csemike: Special Edition

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#24) Gergő_ válasza Csemike (#22) üzenetére


Gergő_
őstag

Én sem értem teljesen, hogyan képesek ennyire kifordulni magukból az emberek...

A világ egyik legjobb filmjének special editionje.

(#25) proci985 válasza Csemike (#22) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

átvitt értelemben nem is vagy messze az igazságtól:D bár a helyiek hegynek hiszik.

dabadab: valamint Csubakkán kívül DTS1536, rendezői szinkron, kimaradt jelenetek, alternatív ending, és színes!:DDD
viccen kívül: gyönyörű digis kiadás. és még a polcomról is hiányzik (talán magyar kiadás nem is volt). ára se vészes 3k hufnak megfelelő SEKért. BRen se hinném, hogy a minőségén tudnak valamit csiszolni. mindenesetre gondolkodok visszamegyek érte. csak nincs időm filmezni, azért meg felesleges vennem őket, hogy álljanak a polcon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) dabadab válasza proci985 (#25) üzenetére


dabadab
titán

"azért meg felesleges vennem őket, hogy álljanak a polcon."

Nekem ugy tunik, hogy ezek a kulonkiadasok leginkabb arrol szolnak, hogy jol mutatnak a polcon - magat a filmet gondolom mar ugyis lattad.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#27) proci985 válasza dabadab (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

igen, láttam már. viszont bizonyos filmeket szeretek a polcomon tartani és legalább pár évente újranézni. persze, jól mutatna a polcon is, viszont fapados verzióm sincs belőle.

olyan, hogy jól mutat a polcomért vettem valamit meg eléggé ritka volt, bár megesett (Gyalog Galopp díszdoboz, Fight Club magyar digi, Predator UK SE, Event Horizon UK custom,Trainspotting digi, Léon SE). általában elég olcsón sikerült őket beszerezni (pl a Trainspottingot kifogtam 2kért, amikor évekig nem volt akcióban, egyébként meg valami 7k volt az ára), illetve a duplázásokat vagy eladtam, vagy ment egy másik családtag gyűjteményébe.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28) moha21 válasza proci985 (#27) üzenetére


moha21
addikt

trainspottingot, ponyvaregényt, szemtől-szemben meg még eg raklap filmet 2 k körül vettem.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.