Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Semmit.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) <stdio.h> válasza petipetya (#1) üzenetére


<stdio.h>
csendes tag

+1

(#3) kmisi99 válasza <stdio.h> (#2) üzenetére


kmisi99
addikt

+1

(#4) Nordic válasza kmisi99 (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

+1

(#5) Mr.Csizmás válasza petipetya (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tüzifát

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Syl


Syl
nagyúr

---

(#7) djculture

Halljuk egymás gondolatait, hogy lehetne így ajándékozni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) djculture válasza Syl (#6) üzenetére


djculture
félisten

A kollektíva nem szokott ajándékozni mi? :D

(#8) ittakary


ittakary
nagyúr

Barátnőmnek parfümöt, aranyos pólót, huginak két aranyos pólót, anyut aput pedig befizettem egy hétvégés wellness hétvégére Harkányba.

Ennyi.

(#9) nem_tom


nem_tom
őstag

Barátnőmnek fülbevalót, bátyámnak egy mémes zoknit (Me gusta), apámnak Fa tusfürdőt, anyámnak egy kis cserepes virágot. Ennyi, occóért letudtam az egészet. :D

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

vírusos hasmenést

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) #04441088 válasza darál0w (#10) üzenetére


#04441088
törölt tag

+1

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szarvasi 612 narancs - nagyvonalakba

(#13) tDr1v3r válasza darál0w (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Be is csomagolod nekik? ;]

Semmit.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) darál0w válasza tDr1v3r (#13) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

trojai faloként viszem ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#15) csecso22 válasza darál0w (#10) üzenetére


csecso22
tag

és beteszed a fa alá ? :D

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#16) kukinyo


kukinyo
addikt

Ki mit kap?
Nagyot ha el nem ugrik.

(#17) #65675776


#65675776
törölt tag

A címhez igazodva: CMPXCHG-t.

(#18) greenity válasza #65675776 (#17) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez jóó

"Egy mosolynál jobb a több"

(#19) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Semmit. Magamat adom, ha nem tetszik így jártak. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) greenity


greenity
aktív tag

Húgomnak határidő naplót, anyunak gyertyát, apunak közösen egy üveg Jack Danielst :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#21) Buci21


Buci21
addikt

A nagyobbik öcsémmel meghívtuk egymást egy grander boxra a KFC-ben, leültünk a kis műfenyő (aka karácsonyfa) mellé, death metál verzióban eltoltuk a csendes éjt és kajáltunk. Apámnak Led Zeppes óra, anyámnak zöldtea és a család egy hálóinget :D legkisebb öcsémnek pedig kiírtam xbox-ra az új rayman legendset :C

(#22) Dany007


Dany007
veterán

Bazingás pólót kaptam az asszonytól! :DD Nagyon komoly... : ) Évek óta nem ért ilyen meglepi meg öröm karácsonykor. :)

(#23) Kolondrum válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tesóm genius fülest, hogy ne halljam a tam-tam zenét éjjel. Törekszem a nekem jó-nekik jó dolgokra. A KV főző is ilyen volt.
A két macska rengeteg 4x100-as alutasakost. Ma egész nap ettek.

[ Szerkesztve ]

(#24) r-chee


r-chee
őstag

Oda-vissza semmit. Közös megbeszélés alapján. Inkább beszélgetett a család.
Ez volt az első ilyen. Kicsit fura volt az "ünnep van, muszáj venni valamit" mellőzése. Szal nem vertük magunkat felesleges kiadásokba.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25) Kolondrum válasza r-chee (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Úr isten végre valaki aki így látja!!!! :R Ugye ez a muszájjjjj venni téma meg látogatások a soha nem látott ismiknél meg minden. Ezért nem csípem már régóta a karácsonyt. Sok fejtörést okoz. Mindig más témában.

[ Szerkesztve ]

(#26) nem_tom válasza Kolondrum (#25) üzenetére


nem_tom
őstag

Én például nem azért vettem a családnak ajándékokat, mert "muszáj". Hanem mert meg akartam ajándékozni őket. Az elmúlt években nem is vettem ajándékot senkinek. Így se költöttem többet 600Ft/főnél. Persze amit r-chee kolléga írt, az is egy szép dolog, ne értsen félre senki. :)

(#27) Kolondrum válasza nem_tom (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

Dehogy a családról van szó (nagyon közeli). A sok távoli rokonról akiket kb soha nem látunk.

(#28) Thunderzolee válasza r-chee (#24) üzenetére

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#29) gooool


gooool
őstag

Nálunk nem volt semmi ajándékozósdi, beszélgettünk, nem volt feszültség senkiben, jó kedv volt, aminek én mindennél jobban örülök. :) Na meg persze mamám és anyum főztjének. :D
Na jó anyumat megleptem egy alapos takarítással mire hazaért a munkából... ;]

Üdv, Balázs

(#30) beefjeez válasza r-chee (#24) üzenetére


beefjeez
senior tag

Azért szerintem nem nagy fáradság meg kiadás (pár k/fő) meglepni a közeli családot valami értelmessel, ha már szokás.

(#31) nem_tom válasza Kolondrum (#27) üzenetére


nem_tom
őstag

Ja, hogy jaa... értem. A szűk családon és a barátnőmön kívül én se vettem másnak ajándékot. Arra már nem fussa, hiszen Magyarország jobban teljesít. A barátaimmal is azt beszéltük meg, hogy nem veszünk egymásnak semmit.

(#32) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#33) r-chee válasza Kolondrum (#25) üzenetére


r-chee
őstag

A Húsvét és a Karácsony számomra "muszájünnepek". Muszájajándékok és muszájlátogatások. Sőt, igazából a a legtöbb ünnepünket utálom. Egyformán :)

Születésnapok, névnapok, nőnap, anyák napja - ezeken kívül más csak nyűg.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#34) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Szeretet elsősorban..

De azért voltak ajándékok is :)
A meglepetések olyan meghatóak, amikor kibont valaki egy csomagot és a száját csak a füle fogja meg úgy vigyorog :K

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#35) HuMarc


HuMarc
addikt

Az ünnepek alkalmából boldog szülinapot minden Zoltánnak ;]

(#36) mcsabee válasza Ndruu (#32) üzenetére


mcsabee
senior tag

+1 :))

Stay a while and listen...

(#37) Lauda válasza r-chee (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Teljes mertekben egyetertek. Engem is allandoan csesztetnek ilyenkor, mit vegyek neked? Ne vegyel semmit. De valamit veszek. Jo akkor vegyel valamit. De mit vegyek? Nincs szuksegem semmire, ami kell, ugy is megveszem magamnak. Ennek ellenere evrol-evre gyulik a szemet, amit az eletben nem fogok hasznalni. Mire jo ez nem tudom. Nekem sokkal tobbet er, ha osszeul az ember a szeretteivel es beszelget, vagy egyutt vacsorazik vele/veluk.

A tusfurdot kaptam ajandekba meg foleg nem ertem. Miert nem klotyopapirt? Vagy aranyerkremet? Kb annyi ertelme van mindnek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.