Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Szerintem tök ügyes volt a felesége. :D Én képtelen lettem volna damage nélkül leszedni a képernyőt. :D

(A kesztyű meg aranyos volt.)

Vamos a la playa.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Így tönkretenni egy ilyen szép jószágot. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Aranyos a csaj :B A Videó elején még Zack hanglejtését is leutánozta :D

(#4) nyisziati válasza pusszycat (#2) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, ezért szoktam le a nézéséről. Valahogy annyira bántja az "integritásérzékemet", hogy nehezen teszem túl magam rajta.

(#5) smc


smc
addikt

Heti celebrovat megvolt.

Máig nem értem miért akarjátok más melóját saját hírként lehozni.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Szerintem is aranyos volt, mondta is a Jerrynek videó közben, hogy sok videót nézett a telefonok szétszedéséről :DDD Csak kicsit sajnálom a csajt mert követem Instán és tolószékes szegény :(

(#7) johnny500 válasza smc (#5) üzenetére


johnny500
tag

Máig nem értem ha valakit zavar valami miért nem lapoz tovább...
Egyébként pl. sokan vannak akik nem tudnak semmit angolul, nekik jól jöhet egy ilyen cikk is. Am nem értem miből gondolod, hogy saját hírként próbálják lehozni miközben forrás jelöléssel kezdenek. Minden esetre irigylem a problémáid :)

(#8) nyisziati válasza smc (#5) üzenetére


nyisziati
veterán

Hol írják, hogy "saját hír"? :F
Teljesen egyértelműek a forrásmegjelölések, a videók sem saját szerverről, hanem azok eredeti helyéről vannak beágyazva.
Az meg, hogy celebek... Max. a techvilágban.
De ha "techcelebek" is, inkább nézem őket, mint Kiszel Tüncit, Berki Krisztiánt vagy a többieket.
Nelsonék legalább értékelhető (és hasznos) munkát végeznek.

(#9) smc válasza nyisziati (#8) üzenetére


smc
addikt

Nekem akkor is fura, hogy írunk pár bekezdést egy youtube videó alá és azt adjuk itt el. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) nyisziati válasza smc (#9) üzenetére


nyisziati
veterán

Azért ha megnézzük, a legtöbb gyorshír kb. ebbe a kategóriába tartozik.

(#11) pusszycat válasza smc (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van úgy is,h nem jön ki naponta 10 telefon, akkor inkább olvasod a tegnapi híreket?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Graphics válasza smc (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Wow... Az összes hír ilyen.... :Y

Karantén sokadik nap.. jött a felismerés.

Hol voltál az elmúlt 10-15 évben :)) ?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) smc válasza Graphics (#12) üzenetére


smc
addikt

Nem értitek, mindegy is.. :N :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#14) nyisziati válasza smc (#13) üzenetére


nyisziati
veterán

Jobb is így...
Őrizd a titkot... ;)

(#15) DjFlanker válasza smc (#13) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Én értelek.
Csak nem értek egyet veled.
Egy telefon szétszedő bárki nekem nem celeb.
Azért is olvasom a Mobilarénát hogy máshol ne kelljen mobilos hírekre vadásznom, nekem ennyi pont elég. És ebbe bőven beleférnek a hírek a telefon szétszedésekről.
És az ugye megvan hogy a Hír rovat ÖSSZES cikke, de minimum 95%-a átvett hír? De nem csak itt, az összes Tech oldalon kis hazánkban.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#16) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Tipikus szőke! Nem a csavarhúzót forgatja, hanem a telot körülötte.
Nekem nagyon bejött a videó. Jerryé már uncsi.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#17) joey04 válasza nyisziati (#14) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.