Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Ez jónak néz ki . Komolyan, asszony már beadja a válópert, annyi játékot akarok venni.. :O

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Feverke válasza b. (#1) üzenetére


Feverke
tag

Azt elhiszem... En is Shovel Knightot nem tudom jatszani mert a Uj Zelda nem engedi:D erre ilyenek jonnek hogy: Celeste, Dead Cells, Aegis of Defenders, Hollow Knight, .. hat megis hogy gondoljak ezt? Se ido, se penz. Szomoru boldogsag ez:D

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#3) GodGamer5 válasza Feverke (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Semmi extra. Kicsit a Trine-ra emlékeztet. Azért igazán jöhetne pc-re is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Tigerclaw válasza Feverke (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Még nincs Switch-em, de már írom a listát azokról a játékokról, amikkel játszanék:

Zelda Breath of the Wild
My time at Portia
Dragon Quest XI
ES Skyrim
Battle Chasers Nightwar
Lost Sphear
Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings
Fear Effect Sedna
Indivisible
Valkyria Chronicles 4
Darkest Dungeon
Mulaka
Steep
Regalia
Wolfenstein

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Feverke válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Feverke
tag

Bizony, rengeteg jatek jon/jott Switch re most. Es meg mindig hallom valakitol hogy azert nem vesz mert nincs ra jatek :U

Bevallom hosiesen megvan a Mario Odyssey is de tenyleg, Breath of the wild miatt, abban is kb 2-3 oram van csak. Es akkor jon a Dark Souls... Mario Tennis... ( LABO :DDD )

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#6) b. válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


b.
félisten

Mario Odessey-t ne hagyd ki de tényleg, mert hidd el lehidalsz milyen minőségű játék, az élményfaktorról ne is beszéljünk. Ne hagyd , hogy befolyásoljon az hogy Mario. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Jó játéknak tűnik, bár kissé mintha monoton lenne. De aztán lehet nem így van. :)
Ne hagyjuk ki a Bayonettákat és elvileg switch only lesz a Bayonetta3. Továbbá újra kiadják a 2.-at az elsővel együtt. Én ezért fogok majd switch-et venni. :)

(#8) -Scarface- válasza b. (#6) üzenetére


-Scarface-
csendes tag

A Mario annyira zseniális, hogy én most kicsit jobban is élvezem mint a zeldát, már csak amiatt is mert egy - egy 20 - 30 perces sessionre is le lehet vele ülni játszani, míg a zeldába amiatt mert óriási én kicsit nehezebben tudok belefeledkezni, de igazán remek mind a kettő. Egyébként ezek melett még vagy 10+ játék ott figyel a gépen és még vagy 20 wishlisten. Aki azt mondja nincs játék....

(#9) b. válasza -Scarface- (#8) üzenetére


b.
félisten

Van bőven és még mik jönnek :)
Mario szerintem az utóbbi idők egyik legjobb játéka, egyszerűen olyan ötlethalmaz van benne és olyan megvalósítás, hogy leesik az állam néha.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Tigerclaw válasza b. (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van egy előítéletem a Mario-val és más játékokkal szemben. Egyszerűen nem azon "nőttem fel" és ma már gyerekesnek tűnik számomra. Ilyenek pl. a Mario, Donkey Kong, Kirby, Yoshi.

Másik kategóriát szintén kerülök. Azokat amiknek a grafikája a 80-as, 90-es években ragadt. Pl. a Minecraft szerű játékok és a nagyon oldschool grafikás jrpg-k. 2018 van és még a Switch is többre képes. Amúgy a farmos, építős játékok eleve nem jönnek be.

Valami kártyás játék viszont jöhetne még, vagy stratégia.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) b. válasza Tigerclaw (#10) üzenetére


b.
félisten

Ezért az előítélet miatt írtam pont azt amit írtam. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.