Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PiTM0N


PiTM0N
tag

Kíváncsi vagyok, mi hogyan lesz ebben MTX, mert eddig is nagyon szerettem őket, sokat hozzáadott pl GTA-hoz. :)

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Én meg arra vagyok kiváncsi, hogy jön -e majd PC-re is. Ez az egyetlen, ami ezzel kapcsolatban mozgatja a fantáziámat. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó game lesz, jöjjön csak minél hamarabb. Addigra megveszem a PS4 Pro-t is. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) NandorHUN válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Biztos jönni fog.
PC-s piac bőven elég nagy, hogy megérje rá kiadni bármit, főleg nekik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5) Gery9112 válasza NandorHUN (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Sanszos, hogy kijön rá annak ellenére, hogy az előző rész csak PS3, X360-ra jött ki.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) hombre[EU] válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd ha már mindenki megvette a konzoljára azután kiadják pcre is ( gta 5 másfél év csúsztatás). Valahol megértem ōket,mert amíg crackelik a játékokat nem éri meg kiadni egyszerre.

Life, Uh, Finds A Way

(#7) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez szinte kizárt hogy lesz PC-re. A GTA az más tészta, sokkal nagyobb név, pécén is jól fogy. A mindenkori GTA konzolos premierje utáni szokásos "lehet hogy nem lesz GTA X pécére" faszverés ellenére a legtöbben azért tisztában vagyunk vele, hogy várható, hogy megjelenik pécére is (összes eddigi fő GTA megjelent pécére). Ennek viszont már volt két része ami nem jött pécére, valószínűleg ez sem fog.

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Én várok csak az első részhez egy Xbox One X Enhanced frissítést? :D Meg persze ezt.

(#9) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azóta eltelt sok idő, más a mostani generáció, mint az előző kettő volt, egyszerűben meg tudják oldani a PC portot. Matekoznak majd egy kicsit, hogy megéri-e, aztán lehet egy évvel később tényleg kiadják végül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A GTA is nemsokára megjelenik, a Red Deadek a GTA előpróbája volt, szerintem 2019- 2020-ra már kint lesz a az új GTA.

[ Szerkesztve ]

(#11) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Úgy legyen, én is szívesen nyomnám pécén.

(#12) PiTM0N válasza HaZsolt (#10) üzenetére


PiTM0N
tag

Nem hiszem hogy annyira megérné nekik. Mi lenne akkor a fejőstehén GTA Online-al? Még mindig egy vagyon ömlik be hozzájuk belőle. Gondolom ha új rész jönne, akkor lenne új Online is, nem hiszem hogy megszeretnék osztani a játékosbázist, ezáltal rontva a GTAO populációján.

[ Szerkesztve ]

(#13) mindhunter


mindhunter
csendes tag

Engem nem zavar, felőlem jövő nyárra is jöhet :) Épp most kezdtem bele az első részbe.

(#14) Hopkins95 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem két év múlva is jó, csak jöjjön. :) Amúgy szerintem is jönni fog a GTA eladásokat elnézve.

Amúgy láttam is róla egy videót, hogy az első rész miért nem jött. Az egyik fejlesztő szerint annyi módosítást végeztek a Rage Engineben, hogy követhetetlen lett a dokumentáció hiánya miatt és az utolsó pillanatban éppen hogy csak be tudták fejezni a fejlesztést határidőre. Állítólag már önmagában az is egy csoda volt, hogy az akkori konzolokon egyáltalán elfutott 30 fps-sel.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) NandorHUN válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


NandorHUN
addikt

Hülyék lennének nem kiadni PC-re. Főleg, hogy kicsi XO-PS4 -PC különbség miatt még annyira nem is lesz melós portolni. - már ha egyáltalán nem párhuzamosan készítik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Nyáron konzolosok, először lefejik őket meg a hibákat végigfuttatják a világon, majd következő (2019) év márciusában kitojják PC-re is. Már várom.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) hombre[EU] válasza GreatL (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úgy érted a lerágott csontot majd 2020-ban szopogathatod? 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#18) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mintha a GTA Onlinehoz nem 2 hetente jönne új tartalom PC-n (amit mellesleg az eredeti platformokon már ki se adnak), negyed évente komolyabb kiegészítéssel.. ha az RDR2-t is így kezelik, még jobban is jár aki kicsit később csatlakozik, mint az éretlen gyümölcsért sorba állók.

/s

(#19) GreatL válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


GreatL
őstag

Hagyd a trollt... ő is nagyon jól tudja ezeket csak próbál az ideiglenes exkluzivitásból átmeneti előnyt kovácsolni. Nála működik is, ennek a kiadók örülhetnek mivel ingyenes nekik fizetős bétatesztert üdvözölhetnek személyében.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) #81556480 válasza GreatL (#19) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az nem trollság hogy bétateszternek hívsz két teljes platformot, miközben sokkal sokkal többet adtak el gta-bol akar csak a jelen genre mint pc-re?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.