Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PSti


PSti
tag

Egyszer valami csoda folytán az történne, amit mondanak, és meg is tartanák! Mint az idióta reklámok. Ingyen lesz a csoki holnaptól minden ABC-ben!*

* = Nem lesz ingyen.

(#2) #93794560


#93794560
törölt tag

Csak figyelni kell a megrendeléskor megadott e-mail fiókot, majd megírják, ha lehet tölteni. Nem fogok a kardomba dőlni, ha várnom kell rá pár hetet, hónapot.

(#3) alevan válasza PSti (#1) üzenetére


alevan
őstag

Azt a pár napot ki lehet bírni. :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Awww, pedig már vártam, hogy hónap végén majd frissítek, de akkor MS-t ismerve ez még csúszik pár hónapot.

(#5) haxiboy


haxiboy
veterán

Mind1 én úgyis reinstallt nyomok, nem bízok az ilyen frissítésekben. Driver problémák stb....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) MomoSinX válasza haxiboy (#5) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Elvileg lehet majd full tiszta installt nyomni, ha jól tudom.

(#7) Воланд válasza haxiboy (#5) üzenetére


Воланд
titán

driver problema eseteben aztan teljesen mindegy, hogy hogyan telepited.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) sztanozs


sztanozs
veterán

Szóval lesz még egy kör béta...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) XtremLor válasza MomoSinX (#6) üzenetére


XtremLor
őstag

Jol bizony, megjelenes utan varok en is inkabb 1-2 honapot, nincs kedvem nekem szivni vele, meg ha van backup akkor se.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hülyeség az egész felhajtás a reklám-startmenüvel együtt. Az őszi nagy frissítőcsomagnál leszedek egy aktuális M$ isot és tisztára gyalulva a rendszeremet felteszem. Addigra a driverek is kiforrnak szépen és a bugokat is kigyomlálják:R.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) Mokó


Mokó
aktív tag

Ha tényleg olyan jó *lessz* megéri(heti) várni még picit...

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Windows Forever? :)

(#13) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Nem csalódtunk benned Windows :) hozod a formád.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#14) =WiNTeR= válasza XtremLor (#9) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Már most jobb a 10162-es W10 build, mint a Win 8.1 (a 7-ről nem is beszélve).

Mellesleg szinte naponta tolják már ki a build-eket fast ring-en, egy kevés csúszás az átlag felhasználókat nem fogja hazavágni. Ha eddig kibírták ki fogják bírni még egy kis ideig. Bár a Win7 használókat abszolút megértem, ha mielőbb váltani akarnak arról az őskövületről :))

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#15) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Next Gen lesz mint az új Batman pcén :DDD

(#16) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez szerintem inkább jó hír, legalább hosszabb ideig tesztelik, míg telepítem. :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17) Cifu válasza =WiNTeR= (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez inkább a Win8.1-et minősíti.... :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) MomoSinX válasza Cifu (#17) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én is 7-ről fogok váltani, 8.1-nek semmi értelmét nem láttam (+ sztem igénytelenül néz ki), mert csak olyan új funkciók voltak benne, amit nem támogat a laptopom amúgy sem... 10-re is csak a DX12 miatt váltok, mert még a DX11-es VGA-m pont abban a kategóriában van, hogy támogatni fogja. Azt a lényeges ingyen teljesítménynövekedést meg hülye lennék kihagyni (és kinézetben is javult valamennyire, annyira, hogy nem hányom el magam :D).

(#19) Dr. Akula válasza MomoSinX (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pedig jó a 8.1 is, csak a start menü miatt egyesek nem hajlandóak használni, durciból.

(#20) Cathulhu válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


Cathulhu
addikt

Start menut meg lehet oldani 3rd partyval, szoval az nem gond, de a 8.1 messze nem jo, tulzasokba azert ne essunk.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#21) VIC20 válasza =WiNTeR= (#14) üzenetére


VIC20
őstag

,,Bár a Win7 használókat abszolút megértem, ha mielőbb váltani akarnak arról az őskövületről "

El vagy tévedve, nem is kicsit. :N

(#22) Kékes525 válasza Cathulhu (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerinted mi a baj vele, a kinézetet leszámítva?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) Dr. Akula válasza Cathulhu (#20) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mi nem jó neked benne?

(#24) harusakura1


harusakura1
tag

A kinézetén kívül eddig semmi mas negatívumot nem hallottam még a win8.1-ről. Egyszerűen nem tudnak más rosszat mondani rola, ezt is csak meméne'...

Megdobállak vadkörtével!

(#25) Cathulhu válasza Kékes525 (#22) üzenetére


Cathulhu
addikt

es #23:

Win7-et 3 ev alatt egyszer telepitettem, mondjuk a 3. ev vegere mar azert volt 5 perc bootido SSD-n is, de ettol eltekintve stabil volt.
Win8 es 8.1 kb 5. telepitesem miota megjelent, most hetfo ota ugy dontott pl teljesen random okbol, hogy 10-15 percig szereti elhuzni a bootot. Kikapcsolni nem tudom ugy, a skype ne dobjon errort. Hasznalat kozben leakel a memoria, egyszer csak azon kapom magam, hogy a 8GB kb 80%-at elhasznalta, de a feladatkezelo nem tud elszamolni vele. 7.0-ban a hangkartyam (egyszeru alapapi realtek) osszes funkcioja ment, 8.0-ban mar csak valami regebbi driver felmokolasaval, 8.1-ben sehogysem. Random fagyasok SSD-vel, es igy tovabb.
Higgyetek el, en orulnek a legjobban ha a kinezet lenne a legnagyobb bajom vele. Kenyszerusegbol valtottam, de mar epekedve varom a 10-et.
Meg a Vistat is jobban szerettem, pedig az ket naponta dobta el a wifi drivert :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#26) CPT.Pirk válasza harusakura1 (#24) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mondjuk keményen el van bonyolítva benne a nem szignált driverek telepítése. A munkámból kifolyólag ez pont annyiszor jön elő, hogy nem kell napi szinten de amikor csinálni kell, akkor megint elő kell venni a leírást, hogy hová is dugták el a spec. újraindítási módot a gépház mélyén...
A legjobb, mikor ezt a folyamatot a géphez alig értő eszköz telepítőkkel kell végigcsináltatni, mert kint a helyszínen jött elő a probléma, aztán lehet telefonon magyarázni...

Persze ahogy nézem, ez megint máshová került a Win10-ben, most éppen a recovery dolgok alá. Mi az isten köze van ennek a helyreállítási dolgokhoz? Báhh. Konzisztencia, hol vagy? :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27) Dr. Akula válasza Cathulhu (#25) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Win8 gyorsabban bootol mint a Win7 (de legalább ugyanolyan gyorsan), ha nálad nem, ott valamit elrontottál. Nálam 1. telepítés van asztalin és notin is, és nem érzem szükségét az újrahúzásnak, a Win7 viszont gyakran jelezte (valami megmagyarázhatatlanul behülyült és úgy is maradt, belassult alapból). Win8-on eddig 1 problémával találkoztam: az X-Fi-hez kiadott GYÁRI(!) Win8-as driver telepítése instant kékhalált eredményez, onnantól nem bootolható a rendszer, csak a reinstall segít. Ez viszont nem a Win8 hibája, hanem a Creative-é. Még az USB3 is jobb rajta: míg Win7-en lehalt tőle az egész port, itt már "csak" pillanatnyi szakadás van, de visszajön magától (a másolásnak persze így is annyi, ezért csak virtuális előny). Olyan dolgok amikkel a feladatkezelő nem tud elszámolni, a Win7-ben, meg az összes többi Windowsban is vannak. Semelyik futó szál nem foglal semmit, de azért 80%-on van a procihasználat... "Random fagyasok SSD-vel" - Nekem már volt egy pár SSD-m, de soha semmi baj nem volt egyikkel se. Se Win7, se 8. Persze nem SF meg EVO kategóriában utazom.

(#28) MomoSinX válasza Cathulhu (#25) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Valamit nagyon rosszul csinálhattál, mert nekem a 4 éves gyári Win 7 install egy perc alatt bootol...., ami valljuk be, nem vág földhöz és SSD-m sincs. Megérte nem újratenni az ingyen 10 miatt, mondjuk minek is tettem volna újra, ha nem volt vele semmi gond xD.

(#29) Cathulhu válasza MomoSinX (#28) üzenetére


Cathulhu
addikt

Boot idot nem az asztal feldobasaig szamolom, hanem az utolso program betolteseig. Nem, nem rontottam el semmit, tudod biztos szandekosan csesztetem a registryt, hogy minel lassabb legyen :W
#27: Orulok, hogy neked szinte semmi gondod vele, attol nalam meg nem lesz jobb. Ritka hitvany egy rendszer, sajat tapasztalatbol kiindulva, igen sok osszehasonlitasi alappal. SSD-s dologra kulon topicok vannak a microsoft community forumon, szoval ez sem egyedi. Memoria elfogyas tipikusan win 8 sajatossag, elmegy az egesz non-paged poolba, aztan onnan fel nem szabaditod, processzek se erik el, marad a reset.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) #58000384 válasza Cathulhu (#29) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szóval minden driver- és programhibáért a rendszer felelős? :U
A 10-15 perces boot meg jó vicc.
Alaplai hangkártyánál driver az oka, nem a rendszer. Írj panaszlevelet a Realtek-nek.

"Memoria elfogyas tipikusan win 8 sajatossag, elmegy az egesz non-paged poolba, aztan onnan fel nem szabaditod, processzek se erik el, marad a reset."

Ez jó nagy baromság, remélem érzed :N Szép is lenne, ha az ember elindít egy Maya-t vagy bármit, aztán 2-3 giga memória megtöltése után fagyna az egész, vagy nekiállna kiírni a maradékot vinyóra. Inkább megint a drivereid között kéne szétnézned (igen, ezt a neten is írják).

(#31) Kékes525 válasza Cathulhu (#25) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem nincs tapasztalatom a Windows 8.1 -el. Windows 7-et már 4 év óta használom, csak a HD Sentinelel nem tudok teljesítmény funkciót mérni. Minden megpróbáltam, a fejlesztő nagyon segítőkész volt, de ő se tudja mi a baj. Ezért azonban nem vagyok hajlandó újratelepíteni.

(#26) CPT.Pirk: A Windows 10 -ben ezenkívül látsz problémát? Összegezve mi a véleményed róla?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#32) CPT.Pirk válasza Kékes525 (#31) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kipróbáltam az egyik prev. image-t 2 hónappal ezelőtt. A telepítő 3.5GB körül volt, és nagyon lassan települt virtuális gépre, legalább fél óráig ment a telepítés. Ez után belefutottam néhány bugba, alig tudtam bejelentkezni a gépre offline fiókkal. Végül aztán ráuntam a dologra, és töröltem az egészet. Nem jött be ez a mindenféle online fiók bedrótozása dolog.

Per pillanat úgy vagyok vele, hogy marad a W7, amíg támogatott. Hogy utána kerül-e Windows a gépre, azt még nem döntöttem el. Idehaza jelenleg is csak a játékok miatt van Windows (is) a gépen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33) Cathulhu válasza #58000384 (#30) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ja, en is viccesnek talaltam, mikor hetfon bekapcsoltam a gepet es b*szott elindulni egy negyed oraig, es azota is minden masodik inditasnal. Nyilvan mindenert a driverek a felelosek, hiszen semmilyen mas oprendszerrel nincs gondom (ideertve mondjuk a 14.04-es Ubuntut vagy a Win7-et), azok a kurva gyartok tehetnek mindenrol, ugyanmar. Nem irok panaszlevelet a realteknek, mivel meg 8.0 alatt is mukodott, ugyanazzal a driverrel ami 8.1 alatt mar nem, ugyan.
Nem erzem, hogy baromsag, hanem tapasztalom. Es igen jol irod, fel nap hasznalat utan mar nem marad hely ertelmes programoknak a memoriaban, es erdekes ez sem fordul elo mas rendszerrel. De nyilvan en vagyok a hulye, a 8.1 meg tokeletes :C
Reszemrol befejeztem, mondom orulok azoknak akiknek nincs gondja, de a sok okoskodastol meg fellengzoskodestol a problemak maradnak.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#34) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

És még kevesebben akarnak.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) Kékes525 válasza CPT.Pirk (#32) üzenetére


Kékes525
félisten

Én is várok ameddig lehet, csak akkor rakom föl, ha jók a visszajelzések.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36) #58000384 válasza Cathulhu (#33) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, a Win7 és az Ubuntu is más drivert használ. Ha rákeresel neten a memóriagondodra, akkor azt írják, hogy driver okozza.
Volt olyan, akinek az ősrégi videokártyája működött 8.0 alatt, de 8.1-en már nem, mert nem volt driver, a régi meg nem ment fel. Sőt, van olyan, akinek a 8.1 a proci miatt nem települt, de a sima 8 gond nélkül ment (CMPXCHG16b).

Egyébként ja, neten te vagy az első, akitől ezt olvasom, én sosem tapasztaltam ezt egy gépen sem, ismerőseim sem, futtatok komolyabb memóriaigényű alkalmazásokat, néha egyszerre többet is, mind a 8 giga használható végig, attól függetlenül, hogy fél napig ment-e a gép, vagy sem. Ráadásul ha ez egy ennyire elterjedt probléma lenne, akkor nem hiszem, hogy a komolyabb fejlesztők és vállalatok támogatnák a rendszert.

Nekem az előző alaplapommal az alvás nem ment, vagy éppen felébredni nem tudott a gép, mégsem álltam neki azt mondogatni, hogy szar a 8.1. Azóta vettem új alaplapot, ami hivatalosan támogatott is, semmi baja sem a 8.1-nek, sem a 10-nek.

[ Szerkesztve ]

(#37) Dr. Akula válasza CPT.Pirk (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Win8 is erőszakoskodik online fiókkal, de van kiskapu az offlinera, csak nem reklámozzák.

(#38) CPT.Pirk válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még jó, különben céges belsőhálós környezetben nem igazán lehetne használni. Céges környezetben gyakran még egy WSUS szervert se állítanak be, nem hogy a gépek kijutnának a netre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#39) Dtomka válasza harusakura1 (#24) üzenetére


Dtomka
veterán

Így van sok láma (tisztelet a kivételnek) ki sem próbálta a win 8-at. Én elejétől kezdve használom, és eszem ágába sem volt visszatenni a 7-et.
Aki akar és hajlandó halad a korral...van akiknek a váltás nehéz.A megszokás rabja....

Várom a Win 10-et remélem a Dx 12 is megérte a várakozást és a fejlesztést. A lényeg, hogy nemsokára megjelenik... :)

(Örülök, hogy itt tartunk már...jó vol a DOS 6.22, na de azért mégis manapság minden jóval 1xűbb!)

[ Szerkesztve ]

(#40) CPT.Pirk válasza Dtomka (#39) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért hagyd meg a lehetőséget másnak, hogy ne tetsszen valami.

Nekem a haladni a korral az nem a DX12-t jelenti, hanem a hasonló képességekkel rendelkező, de multiplatform Vulkan-t.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#41) Dtomka válasza CPT.Pirk (#40) üzenetére


Dtomka
veterán

Én meghagyom, de 10 ből fele ki sem próbálta mégis szidja....én azokat nem értem. Hogy lehet, valamit szidni ha nem is ismerem, csak arról alkotok véleményt amit kiprobáltam, ismerem, van róla tapasztalatom.
Hazudni meg nem fogok senki kedvéért sem...sőt megtéveszteni sem.

Nem a DX12? Majd kiderül... :)

[ Szerkesztve ]

(#42) harusakura1 válasza CPT.Pirk (#26) üzenetére


harusakura1
tag

Ez lehet egy indok, de ha google első találatát nem találja meg, akkor hát na. Tudom milyen az ilyen user.
Pont gyakorlaton vagyok, reggel bementem, leültem a gépem elé, kezdenék bele a kis motyómba, erre szól a csávó a reciről, hogy hát mit csináltunk a levelezéssel??!!! Odamegyek, ki van írva 5-6 mondatban, normálisan megfogalmazva, hogy az office frissít, várjá! Elmondtam neki, hogy várjon és láss csodát, 5perc múlva jó lett... Hmmm mágusok vagyunk >.< :D

Megdobállak vadkörtével!

(#43) arnyekxxx válasza Cathulhu (#25) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Biztos vagy benne, hogy nem a gépedben szar valami vagy te csinálsz valamit rosszul?

5perc bootidőm HHD-vel se volt w7-el (fele se nagyon a legöskövületebb bontószökevénygépemmel se) és a w8 majd 8.1 fent van mióta megjelentek de az általad leírt jelenségek egyikével sem találkoztam, szimplán "it just works" jó igáslóként

"Boot idot nem az asztal feldobasaig szamolom, hanem az utolso program betolteseig. "

Ja, ha beteszed az összes feltelepített programodat autostartba

[ Szerkesztve ]

(#44) arnyekxxx válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


arnyekxxx
veterán

A Win8 is erőszakoskodik online fiókkal, de van kiskapu az offlinera, csak nem reklámozzák.

Mármint az a "nemreklámozott" "kiskapu", hogy telepítéskor az "MS fiók nélkül akarom használni" (vagy valami hasonló, elég régen telepítettem) feliratra kell kattintani, ha meg eleve onlájn lett előtelepítve el kell menni egészen a Gépház -> Ön fiókja menüig és bontani a kapcsolatot egy kattintással?

[ Szerkesztve ]

(#45) Kékes525 válasza CPT.Pirk (#32) üzenetére


Kékes525
félisten

Az egyetemen az új gépeket már mindenki Windows 8, 8.1-el kapta, kapja azonban szinte mindenki lecseréltette Windows 7-re. Elsősorban nem azért mert rossz lett volna, el se jutottak addig, hogy ezt esetleg érzékeljék, egyszerűen nem voltak hajlandók megtanulni a sok változást. Az emberek többsége a technikához konzervatív. Ezt felejtette el a Microsoft a Windows 8 fejlesztésekkor. Kérdés, hogy a Windows 10 mekkora változás lesz használat tekintetében a 7-eshez képest. Ha sok, akkor egy darabig marad a Windows 7 és nem lesz sikeres a Windows 10. Idővel persze változni fog a helyzet, amikor már az újabb hardver szoftverkörnyezetet nem fogja a 7-es támogatni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) #40553216 válasza Kékes525 (#22) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ti csak Blikket olvastatok az előző három évben?

(#47) Kékes525 válasza #40553216 (#46) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi ez a fejedelmi többes? Tisztában vagyok vele, hogy mi a baj vele. A gyakorlati szempontból a legfontosabbat épp az előbbi hozzászólásomban olvashatod. Úgy látszik viszont te csak blikket olvasol! :P

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48) #40553216 válasza #58000384 (#36) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem kell linkeket hozni arra, amikor az MS nem akart javítani akár tízmilliókat érintő hibákat, ugye?

@kékes
Mivel egymás után többen írtátok ugyanazt, szerintem érthető a többes szám. A fejedelmi többest pedig az illető mindig magára használja. Ha téged egyszemélyben többes számban szólít meg valaki, akkor hatökörnek tart, nem fejedelmek.

[ Szerkesztve ]

(#49) arnyekxxx válasza Kékes525 (#45) üzenetére


arnyekxxx
veterán

egyszerűen nem voltak hajlandók megtanulni a sok változást.

Mármint azt a sok változást, hogy a bal alsó sarokra kattintva nem a startmenü jön fel hanem a startképernyő?

(#50) #40553216 válasza Kékes525 (#47) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ez amúgy csak a te véleményed. Az enyémet nem írom le újra. Ha akarod, megtalálod.

@arnyekxxx
Meg a két készletet az eltérően működő programokból, meg hogy ide-oda ugrál a két felület között, meg még egy sor egyéb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.