Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peti_s


peti_s
addikt

Tipikus GT, mindig késik. :D

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Na akkor már a Forza 7 ellen kell versenyeznie, ami szerintem simán maga mögé fogja utasítani. A Horizon-os páros éveken több esélye lett volna, mint egy Foroza Motorsport ellen, főleg, hogy a GT 6 is elég értékelhetetlen lett.

(#3) v!ct0y válasza rdt89 (#2) üzenetére


v!ct0y
veterán

Horizon? haggyámá azokat a driveclub elpicsázta. :) GT6 meg egy Gt5.1 volt. Mondjuk többet adtak el belőle mint a forza 6 ból :DDD

(#4) rdt89 válasza v!ct0y (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Pont azt írtam, hogy Horizon ellen több esélye lenne. Attól, hogy valamiből többet adtak el nem biztos, hogy jobb. A GT 4 óta lejtmenetbe van lefele és már nincs a Forza szintjén a sorozat. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Horizon v GTS vicc lenne ha őket kéne összehasonlítani. Mindkettő autós és ennyi a hasonlóság.

(#6) rdt89 válasza v!ct0y (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Nem összehasonlítani akarom őket csak bevétel/eladás szempontjából írtam le a dolgokat. Nyílván más a célközönség, ezért is lett volna okosabb a Horizon évében kiadni bevételi szempontból.

(#7) Raysen623


Raysen623
addikt

Egyértelműen bevárják vele a PS4K-t... Remélem domborítani fognak vele.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) oriic válasza v!ct0y (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Horizon? haggyámá azokat a driveclub elpicsázta."

Eladásban biztos nem.

Driveclub: 1.99 millió db
Forza Horizon 2: 2, 21 millió db

És ezek csak a digitálisan eladott számok. Viszont DC sokkal jobban néz ki szerintem.

Amúgy GTS nem hasonlítható össze Horizon szériával, utóbbi nyílt világú, a Gran Turismo viszont tudtommal nem az. GTS majd a Forza 7 ellen mehet, bár utóbbi úgyis csak a GTS megjelenése után várható szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Inkább késsen, csak jó legyen.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#10) peti_s válasza TOBYMACK (#9) üzenetére


peti_s
addikt

Mindig ez a remény és a hangokat mindig elrontják. :D Nálam a GT4 az örök favorit, azt sajnálom hogy nem csinálják meg a kompatibilitást a régebbi konzolokkal, játékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#11) Nayrobi válasza oriic (#8) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ezek a számok már rég elavultak lehetnek, legalábbis DC oldalon tuti, Rushy kb 1 éve twittelte ki a plakettet, amit a 2 millió eladott példány után kaptak.

(#12) oriic válasza Nayrobi (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, abban már viszont a bundle és lemezes számok is benne vannak. De igazából teljesen mindegy. Nagyjából ugyanannyi ment el a két szériából.

Live-Die-Respawn

(#13) Nayrobi válasza oriic (#12) üzenetére


Nayrobi
őstag

Na igen, de hülyeség összehasonlítani őket, egyrészt tök más a két játék, másrészt a dc új ip, a forza meg már egy bevált cím.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.