Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Az ok hogy VR game. De valami grafikai szintet meg kéne lépnie.Dolgozzanak is rajta mert ez nagyon halovány így.Ez még nem a holo fedélzet. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) b.


b.
félisten

Lassan már nem marad karácsonyi szezonra játék, mert az összeset elhalasztják :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) AAAgold


AAAgold
senior tag

érdekes elképzelés, kiváncsi lennék erre, hogy milyen

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#4) Tigerclaw válasza Televan74 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, sajnos rengeteg az ilyen "arcade" VR és nagyon kevés az "A" kategóriás, nem beszélve az "AAA" kategóriáról, ami szinte csak mutatóba van. Mint ötlet, ez nagyon jó a VR-hez, ahogy bármilyen űrhajós és autoversenyes téma, de hacsak az korábbi bemutató nem valami pre alpha volt, akkor csak beégetik magukat. Nem is értem, hogy egy ilyen zárt környezetet hogy nem tudnak megcsinálni kvázi fotorealisztikusra. Az isten szerelmére gyakorlatilag csak egy darab kis méretű helyiséget kell összerakniuk.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Olyan régóta van már VR és még mindig nem indult be. Már egy valagnyi cégnek van VR eszköze, kerete, telefonja, szoftvere, de még mindig gyakorlatilag nem indult be semmi. Olyannak érzem, mint a 3D-t a filmek terén, hogy folyamatosan győzködték a népet, hogy milyen bombasztikus egy találmány, fosták a cégek a 3D készülékeket, aztán mikor már tényleg majdnem beindult a dolog, az is nagyon lassan, akkor meg is szűnt, már ez se vezető ágazat.
Meg így hogy benne vagy egy virtuális világban, ami VR nélkül olyan grafikai szint, amihez képest a Mafia III Crysis szintű revolúciós lépcsőfok. Tényleg ahogy mondjátok, egy kötött térben, amikor csak a fejedből nézel kifelé, csak előtted az érintő gombok interaktívak, hogy nem lehet ennél részletesebb grafikát alkotni??? Ez egy jó 2005-ös AA-s játék kinézete.
Egyébirént nem akarom lehúzni a VR-t mert még nem volt rajtam semmi szemüveg, de egyelőre semmi tartalom nem nyűgözött le, amire azt mondtam volna, hogy na most akkor ezt nekem meg kell szereznem. Ja de, a Grid Autosport-al láttam hogy tolják belső nézetben, azt mondjuk kipróbálnám (meg egyéb autós játékokat), de itt meg is állt a dolog.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Tombi


Tombi
senior tag

csúszás lesz a játékban?
Sliders?? :D

(#7) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ez nagyon gagyi!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#8) TESCO-Zsömle válasza noPublicFG (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pont, mint a Wii játékok, azt mégis milliók szerették...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.