Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

De minek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Plazmacucci válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert olcsóbb minden szarnak kiásni a hulláját mint új játékokat gyártani. Ugyan ez megy a filmiparban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Már akkor is forgattam a kezeim közt a PC Guru-t, ami egy tisztes középszernek értékelte. Úgy látszik a feldolgozni való AAA-s címekből is kifutottak már...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#4) snecy20


snecy20
veterán

Rájöttek, hogy szánalmas lenne a játékot kiadni abban a formában, amit pár hónapja bemutattak?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) ribizly válasza snecy20 (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Miután bukott a Crysis Remastered, a XIII remake és megjelent egy komoly remake (Mafia 1 Definitive Edition), gondolom felébredtek, hogy az úgy igen kevés lesz. Főleg, hogy működő példányt az eredetiből bármikor lehet szerezni GoG-ról... :U
Én a Bloodrayne remastered-ben sem látok nagy jövőt, de ez már legyen az én bajom.
Viszont mióta láttam, hogy mit lehet kihozni egy jó story-ból (Mafia 1) vagy koncepcióból (reboot-ok pl.: Shadow Warrior, DOOM 2016, stb.) nekem magasabbak az elvárásaim egy texture pack-on meg néhány ma általánosnak tekintett felbontás támogatásán.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Z10N válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


Z10N
veterán

+1

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez is kb a Shadowman kategória. 2020-ben ez még viccnek is rossz.
Ennyi belefektetett munkával a grafikát is modernizálhatták volna, de nehogy már igényes legyen a cucc.... :C

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) kriszpontaz válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A videóban látott "temérdek munkát" egy sima modder megoldja szerintem. Akkor lenne értelme kiadni ha tényleg felépítenék nulláról a játékot mert inkább akkor előveszem az eredetit, az megvan lemezen. A Shadowman is egy vicc.

(#9) ribizly válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


ribizly
veterán

A most megjelent Bloodrayne-ről nem is beszélve. :F

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) kriszpontaz válasza ribizly (#9) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na azt még csak most néztem meg, hát....nem tudom mit gondolnak ezekkel a "Definitive Edition" címekkel, már tényleg nincs ötletük új játékok kapcsán, ami nem is lenne baj, ha ilyen néven gyakorlatilag változatlan formában, vagy minimális befektetéssel dobálnák az emberek elé a régi címeket. A Kingpin nem lenne rossz, de ha egy új játék készülne belőle Kingpin 2 néven jobb lenne az emberek szájíze is. Főleg, ha a zenét újra a Cypress Hill csinálná hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.