Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) FoxiestFox válasza Geri Bátyó (#47) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És mi a célja annak, hogy meggyőzöd magad?
Az, hogy őket meg tudd győzni.

(#52) Geri Bátyó válasza FoxiestFox (#51) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az a célja, hogy normálisabb életet élhess. Ha gyűlölöd magad, előbb-utóbb jön a kötél, vagy a diliház.
Az csak egy kellemes mellékhatás, hogy a nőknél is sikeresebb lehetsz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#53) FoxiestFox válasza Geri Bátyó (#52) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, ez is igaz. :)

(#54) Wictor válasza Geri Bátyó (#52) üzenetére


Wictor
senior tag

Jövő héten jön a szalagozó, lehet próbálkoznom. Csak aztán nehogy pofára esés meg magamba fordulás legyen megint. :U

(#55) negyedes válasza Geri Bátyó (#52) üzenetére


negyedes
addikt

Gyulolni, hogy lehet magad? Soha nem ertettem az ilyet. En sem vagyok tokeletes( :D ), eddig lesz@rtam, kb egy honapja probalok az olyan dolgok ellen tenni amit eddig leszartam.(pl eleg nagy hasam van->probalok fogyni, edzeni, pattanasos az arcom-> mosom az arcon, foglalkozom vele). Nekem soha nem volt olyan, huuu de sz@r az elet korszakom pedig kaptam eleg sok pofont minden teren, de soha nem vesztem el.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#56) FoxiestFox válasza negyedes (#55) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A belső kisugárzás szinte minden esetben nagy részt kitakar a külső hibákból.
Van nekem egy elég hernyó haverom, de hatalmas jóarc, mindenki imádja, a csajok is... :)

(#57) Geri Bátyó válasza negyedes (#55) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudod én sem azért gyűlöltem magam, mert már 16 évesen kopaszodtam (mostanra a hajam már múlt idő)
Nem is azért, mert 25 éves korom óta nem értik az orvosok, hogyan tudok még járni és hatalmas fájdalmaim vannak.
Mindezt lesz@rom. Nem tudok változtatni rajta.
Viszont túlzottan őszinte vagyok és nem gondolkodok el azon, hogy ha kimondom, azzal megbánthatom a másikat. Ráadásul van egy fura, szarkasztikus humorom és ezek együtt nagyon bántóak tudnak lenni. Azért gyűlöltem magam, mert pont azokat bántottam meg és taszítottam el magamtól, akiket a legjobban szerettem.
Hát így.

De már átértékeltem az életemet és többnyire találok megoldást a saját ostobaságaimra.

Már nem gyűlölöm magam, csak még nem feltétlenül kedvelem.
De azért van pár jó tulajdonságom is. Ez már haladás.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#58) Mr.Csizmás válasza semetka (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vannak házasok is ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59) Geri Bátyó válasza Wictor (#54) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Próbálkozz, de ne erőltesd. Csak lazán és könnyedén.
És ha megint pofára esnél, gondolj arra, hogy pesszimistán kell felfogni az életet (ahogy írtam!) és örülj az apróságoknak!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#60) Wictor válasza Geri Bátyó (#59) üzenetére


Wictor
senior tag

Pesszimistán kell felfogni? Szerintem fordítva gondoltad. :)

(#61) szablya válasza Wictor (#54) üzenetére


szablya
tag

Lehetőleg egy "egyszerű" és idegen lánynál próbálkozz be először. Nem baj, ha nem szereted, tanulni, tapasztalni, önbizalmat szerezni bármilyen csaj jó. Az tőled függ, meddig mész el vele, és ha már zavar, akkor kétségek nélkül dobhatod.

Sajnos, az igazi lányokat nagyítóval kell keresni, hát az olyanokat, akik még illenek is hozzád. Tanulni viszont más is jó lesz, nem baj, ha nem tud egyebet, mint öltözködni (és vetkőződni)...

Ha pedig találsz egy lányt, aki több, mint a többi, már tudod, hogyan vágj neki.

Persze ez elmélet, én magam még nem próbáltam, talán nem is lenne szívem, meg nem is tudnék talán még csak csókolni sem más lányt... De ha nem vagy éppen komolyan szerelmes, akkor bejöhet :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#62) Geri Bátyó válasza Wictor (#60) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Olvasd el még egyszer a 47-es hsz-t!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#63) #40731136


#40731136
törölt tag

@ Geri Bátyó

Viszont túlzottan őszinte vagyok és nem gondolkodok el azon, hogy ha kimondom, azzal megbánthatom a másikat. Ráadásul van egy fura, szarkasztikus humorom és ezek együtt nagyon bántóak tudnak lenni. Azért gyűlöltem magam, mert pont azokat bántottam meg és taszítottam el magamtól, akiket a legjobban szerettem.

Ismerős. Nekem is ilyesmi humorom van néha. Sokszor mire már kimondom a poént, addigra jövök rá, hogy esetleg megbánthatok vele valakit, s azt már nehéz visszaszívni. :)

[ Szerkesztve ]

(#64) Wictor válasza szablya (#61) üzenetére


Wictor
senior tag

Én nem tudnék dobbantóként használni egy lányt, és utána dobni őt, mint egy pokrócot. Ez nekem nem menne, nem vagyok ennyire genya. Szerintem. Az igazit keresem, nem egy próbababát...

Geri Bátyó: ok, újraolvastam, így már világos.

[ Szerkesztve ]

(#65) szablya válasza Wictor (#64) üzenetére


szablya
tag

És szórakozásból? Hidd el, sokuk nem is vágyik komolyabbra... Amúgy nekem se biztos, hogy menne. Mé' nem születtünk bunkómacsómackócskának... :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#66) Wictor válasza szablya (#65) üzenetére


Wictor
senior tag

Végülis mondasz valamit! Mindent elsőre csinálnék (ismerkedés, csók, stb), tehát valszeg gáz lennék elsőre, úgyhogy nem a tökéletes csajnál kéne elb.szni a renomét... Egyébként bunkónak éppen bunkó vagyok (szüleim szerint), tehát azzal nincs gond... Csak éppen csajhülyítésre nem tudnám felhasználni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#67) negyedes válasza szablya (#65) üzenetére


negyedes
addikt

Barmikor lehetsz, de mi ertelme? Ha van benned tartas es tisztelet a nok irant akkor inkabb kerulod az ilyen viselkedest. Ez a forma csak az olyan lanyoknak jon be akik ezen a szinvonalon vannak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#68) szablya válasza negyedes (#67) üzenetére


szablya
tag

Valószínűleg nem agyalnék ilyesmiken.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#69) commanDOS


commanDOS
senior tag

Ez sajna ismerős érzés, jól összefoglaltad. Régen túl vagyok rajta, barátok vagyunk, ez így.
Nehéz megmondani mi az, ami megváltozott és, ami miatt bár szeretem, de mégsem úgy.
Talán a felismerés, hogy jobb egy biztos és nagyon jó baráti kapcsolat (ha létezhet ilyen férfi és nő között..), mint egy kínos vallomás, ami talán már nem is aktuális vagy nem is jön annyira mélyről, hogy biztos légy a dolgodban. Igaz ezt nehéz a logikával magyarázni, hogy úgyse működne meg jobb ez így, meg nem is illünk egymáshoz meg megannyi mondvacsinált ürügy. Ha ezek visszatartanak akkor magad sem gondolod komolyan és jöhet a közhely, hogy majd az idő... (meg a többi nő ;] ) addig meg marad az őrlődés, nincs mit tenni, ilyen hülye az ember :) .

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#70) Thome válasza Wictor (#66) üzenetére


Thome
addikt

Sorstárs! ;] :))

(#71) Wictor válasza commanDOS (#69) üzenetére


Wictor
senior tag

Bizony, létezik olyan férfi és nő között, hogy szoros barátság. Én is így vagyok egy lánnyal. Ez már nem is inkább barátság, hanem egy bizonyos fokú kötődés. :)

Thome: és még sokan mások vannak így, mint mi... És most lehet, hogy ezen megsértődtök, de jól esik, vagy inkább megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül az efféle próblémáimmal. Komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#72) Thome


Thome
addikt

Na, kíváncsi vagyok, tudtok-e rajtam segíteni? ;]
Bennem megvan az elszántság, hogy odamenjek egy idegen csajhoz, csak mire odakerül a sor, valahogy mindig elmarad! :DDD Kissé (nagyon) önbizalomhiány van, de teljesen jól eltudok beszélgetni a nőkkel (véleményem szerint), és nem feltétlen régi barátnőkre gondolok. Csak ha odakell menni egy full idegenhez, az a necces, és fogalmam nincs, hogy kellene közelíteni. Valami ötlet, mit és/vagy hogy kellene tennem? :DDD

Wictor: Nincs harag, de ez a dolog egyértelmű. De leginkább, ha kinézel egy csajt, a legveszélyesebb tényező szerintem nem saját magunk vagyunk (elbaszunk valamit ;] ), hanem a csaj barátnője. :U

[ Szerkesztve ]

(#73) Ipse89


Ipse89
tag

Gondolat 4:
Beleszeretsz egy lányba, ős is beléd szeret. Bologok vagytok 5 hónapig, majd hirtelen kidob, megaláz, és a sárba tipor. Később elismeri, hogy hibázott és vissza szeretne jönni hozzád. Újra találkoztok egy éjszakára, utána megkérdezed tőle, hogy tényleg ennyire hülyének nézel? Gyere kenyér megeszlek??? Na persze...

Többet ér nekem most a tanulmányaim, mint akármelyik hülye pics@. 7 évig szenvedtem miattuk, majd elegem lett.
1. az egyetem...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#74) gabor85 válasza Ipse89 (#73) üzenetére


gabor85
őstag

A te esetedben nagyon helyes. Jó döntés hosszútávon.

(#75) Wictor válasza Ipse89 (#73) üzenetére


Wictor
senior tag

Olvastam a 2 'Lány'-os írásod, komolyan együttérzek veled. Azért az a Niki (?) eset durva volt... Szakítotok, majd újra össze akar jönni veled, te belemész az újrakezdésbe, aztán 2 napra rá kidob a francba...

[ Szerkesztve ]

(#76) Ipse89 válasza Wictor (#75) üzenetére


Ipse89
tag

Éppen ezért 2 hónapja szívbaj nélkül (...) ;] , majd megkérdeztem utána, hogy tényleg elhitted? nah mind1. kb 2 hete még bizonyítani akart, hogy mindent megtesz azért, hogy visszaállíthassa a kapcsolatunkat, aztán most hétvégén láttam a májvipjén, h. családi állapot:kapcsolatban....
No comment... meguntam+rájöttem, jobb nekem egyedül + ami nem megy, nem kell erőltetni.
Eszembe juthatott volna kb 4-6 évvel ez előtt is :((

(#74) gabor85 :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#77) Klemens


Klemens
őstag

Az írás szerintem is jó, elgondolkodtató. Nincs benne rizsa, rövid és tömör. Gyorsan végiglehet rajta futni. :)
Én személy szerint nem szeretem a hosszú írásokat, tény, van amikor ahhoz kell folyamodni, hogy teljesen kerek legyen a kifejtendő dolog.

Ez pont jó írás. :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#78) Wictor válasza Ipse89 (#76) üzenetére


Wictor
senior tag

Az írásod elolvasása után felmerült bennem, hogyha velem ilyen, vagy akár csak ehhez hasonló történne, én ölnék. Vagy magam, vagy azt, aki 'lecsapta' a kezemről a csajt...

Bennem most felszabadultak az emlékek. Rájöttem, hogy az a csaj, akinél próbálkoztam, és elutasított, na ő az a személy, akit az életemben eddig a legjobban kedveltem, és a legjobban gyűlöltem is egyszerre. Nem hittem volna, hogy van ilyen, de ezt is sikerült megérnem. De ez már elmúlt, hál' Istennek gyorsan (kb 2 év alatt) túltettem magam az eseten. :D

(#79) atike


atike
nagyúr

Most olvasom a hétvégi "termést", és már ez a második szerelmes témájú írás... :) Jó kis cikk. Elgondolkodtató...

Mi lesz itt ha jön majd a tavasz... :)

(#80) Ipse89 válasza Wictor (#78) üzenetére


Ipse89
tag

Örülj neki. Én Dóri után kis híján összeomlottam, az volt a szerencsém, hogy nyári szünet volt+ a barátaim tartották bennem a lelket. Azóta már nem akadok ki semmin, nem lepődök meg semmin, ahogy régen, ami lánnyal kapcsolatos sajnos azóta nem is voltam igazán szerelmes :( ...

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#81) Wictor válasza Ipse89 (#80) üzenetére


Wictor
senior tag

Bennem még a barátaim sem nagyon tartják/tartanák a lelket, mivel nem sok van (mint írtam fentebb, kb. 1). Egyébként bennem is egy világ omlott össze, mikor a számomra tökéletes nő visszautasított. Ma már csak egy jót mosolygok rajta, hogy anno hogy hajtottam rá. :)

Én is szívesen olvasom az efféle, vagy ehhez hasonló írásokat, mert nem arról szólnak, hogy fuhú, ez a proci hány magos, vagy ez a memória hány megás (nézd már, ez még rímel is :D), hanem olyan történeteket ír le, ami mindenkivel megtörtént/meg fog történni. Ha meg nem, akkor szerencsés... :D

[ Szerkesztve ]

(#82) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Velem is megesett már ez sajnos.. én okos most lehet ugyan ebbe a hibába megyek bele ráadsul ugyan azzal alánnyal.. XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83) commanDOS válasza Wictor (#71) üzenetére


commanDOS
senior tag

Bizonyára igazad van, legalábbis sokszor hasonlóan érzek én is. Ráadásul mostanság egyre többet beszélünk, és mégsem érzem azt, mégsem próbálom bebeszélni magamnak, hogy több lenne a dolog mögött, nem próbálom félremagyarázni a jeleket és ez így sokkal jobb, nem érzem magam feszélyezve, csak olyan jóleső érzés, hogy én is ugyanannyira fontos vagyok neki, mint ő nekem.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#84) Wictor válasza commanDOS (#83) üzenetére


Wictor
senior tag

Nálunk már pl. teljesen hivatalos megszólítás a drágám, vagy az életem. Sőt, rendszeresen beszélünk arról is, hogy most éppen van-e barátja, barátnője a másik félnek. Na ez az a barátság, amit még akkor sem érne meg leamortizálni, ha esetleg a szoros barátságnál többet is éreznénk egymás iránt. És az a legszebb, hogy az elején még esküdt ellenségek voltunk, aztán a régi barátok szépen elfogytak, és csak ő maradt nekem egyedül. :)

(#85) Ipse89 válasza Kiskokó (#82) üzenetére


Ipse89
tag

Hát... elég veszélyesen hangzik, nehogy pórul járj!
Életem szerelme "szabad" 2 év után, de mégsem próbálom meg újra becserkészni. :(

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#86) Wictor válasza Ipse89 (#85) üzenetére


Wictor
senior tag

Amit írtál róla, nem is éri meg... Úgy néz ki, hogy csak játéknak vagy jó neki, amit eldob, ha megunt.

(#87) commanDOS válasza Wictor (#84) üzenetére


commanDOS
senior tag

:) Ez aranyos
De azért felnőtt emberek közt, még ha kínos is egy ilyen barátságból szerelmi vallomás dolog, szóval azért emiatt nem kell megszűnnie minden kapcsolatnak sértődöttségből, bár való igaz, hogy nehéz utána is úgy nézni a másik félre, mint azelőtt..
Egyébként igazad van: amikor mindent megbeszélsz a másikkal és ő sem érzi magát emiatt lelki szemetesládának és ez a dolog oda-vissza működik, akkor az tényleg igazi barátság.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#88) szablya válasza Ipse89 (#85) üzenetére


szablya
tag

Ha valóban életed szerelme... :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#89) Thome válasza Thome (#72) üzenetére


Thome
addikt

Na én amolyan reménytelen ember vagyok, úgylátom! ;] :P

(#90) Wictor válasza Thome (#89) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem vagy egyedüüüüül!!! :D Itt vagyok én is. Dettó ue a gondom nekem is. A szándék éppen megvolna, csak nincs lelki erőm odamenni a csajhoz. Félek a pofáraeséstől. :U
Ötlet: ne ismerkedj ismeretlen csajokkal. :P :DDD (Jó, ez azért egy kicsit erős volt.)

[ Szerkesztve ]

(#91) Thome válasza Wictor (#90) üzenetére


Thome
addikt

Na igen! :DDD

Egyébként elég vállalkozó szellemű vagyok, sok agyament dolgot megcsinálok, de a csajokkal valahogy nem megy ilyen simán! :N

(#92) Wictor válasza Thome (#91) üzenetére


Wictor
senior tag

Én alapból nem vagyok bevállalós... Én így pottyantam ki anyámból anno. :DDD

(#93) Ipse89 válasza szablya (#88) üzenetére


Ipse89
tag

:U ...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#94) Thome válasza Wictor (#92) üzenetére


Thome
addikt

Persze én is csak a józan ész határain belül. ;)

(#95) k_laci


k_laci
tag

önbizalom srácok.. egy nem jön össze, jön a következő :) mondom én.. egy kalap szerencsétlenség.. mindig a finisben bukom el a dolgokat, de most úgy néz ki ( mindig így kezdődik.. :( ) hogy összejön a dolog :)

az ego növeléséhez :

100 ok, hogy miért jó a férfilét :D

1. A telefonbeszélgetések maximum 30 másodpercesek.

2. A "filmbeli meztelenség" szinte mindig nőkre vonatkozik.

3. Tudsz dolgokat a tankokról.

4. Egy ötnapos vakációhoz elég egyetlen bőrönd.

5. Nézhetsz focit.

6. Nem kell követned a barátaid szexuális életét.

7. A sor a férfivécé előtt mindig 80%-al rövidebb.

8. Ki tudod nyitni a befőttesüvegeket.

9. A régi barátaidat egyáltalán nem érdekli, hogy vajon meghíztál-e.

10. Nem vágnak át a tisztítóban és a borbélynál.

11. A csatornák között kapcsolgatva nem kell megállnod minden olyan képnél, amin valaki sír.

12. Egy állásinterjún nem tényező a feneked.

13. Minden orgazmusod igazi.

14. Egy sörhas nem tesz láthatatlanná a másik nem előtt.

15. Hockeymaszkos fickók nem támadnak meg.

16. Nem kell magaddal cipelned egy rakás "hasznos" holmit, akármerre mész.

17. Érted miért vicces a "stripes" szó.

18. Nem kell kísérettel járnod a wc-re.

19. A vezetéknevedet sosem kell lecserélni.

20. Nem kell beágyaznod az ágyat a hotelben.

21. Ha valaki kritizálja a munkád, nem kezdesz el azon aggódni, hogy titokban mindenki utál.

22. Megölheted a saját ételed.

23. Tiéd a garázs.

24. Dícséretet kapsz a figyelmesség legkisebb jelére is.

25. Látsz humort a "Gyengédség elemei" kifejezésben.

26. Senki sem gondolkozik azon, hogy vajon lenyeled-e.

27. Sosem kell wc-t pucolnod.

28. Elég tíz perc ahhoz, hogy elkészülj, bárhova is mész. (zuhanyzással együtt)

29. Ha van szex, nem aggódsz a kinézeted miatt.

30. Az esküvő megszervezi önmagát.

31. Azért, mert valaki elfelejtett meghívni valamire, még mindig lehet a barátod.

32. Az alsóneműd 10$-ba kerül. Egy hármas csomag.

33. A Nemzetközi Egyetemi Pomponlány Bajnokság

34. Nyaktól lefelé nem kell borotválkoznod.

35. Egyik munkatársad sem képes megríkatni.

36. Nem kell egy szőrös segg mellett összekucorodnod minden éjjel.

37. Ha 34 vagy és szingli, az emberek észre sem veszik.

38. Bele tudod írni a neved a hóba.

39. Jelentkezhetsz egy nem túl hétköznapi pisilőversenyre.

40. Minden, ami az arcodon van megmarad az eredetí színének.

41. A csoki is csak egy rágcsálnivaló.

42. Lehet belőled elnök...ebben az életben.

43. Csendesen tudod élvezni az utat az anyósülésen.

44. Egy virágcsokor mindent megold.

45. Sosem kell foglalkoznod mások érzéseivel.

46. Gondolkozhatsz a szexen az ébren töltött óráid 90%-ában.

47. Felvehetsz fehér pólót egy víziparkba.

48. Három pár cipő több mint elég.

49. Megehetsz egy banánt egy számítógépes szaküzletben.:D

50. Mondhatsz bármit ("Wow, fájnak a golyóim.") és nem érdekel, mit gondolnak az emberek.

51. Az előjáték fakultatív.

52. Michael Bolton nem létezik a világodban.

53. Az emberek nem hagyják abba a disznó vicc mesélését mikor belépsz a szobába.

54. Leveheted a pólód, ha meleged van.

55. Nem takarítod ki a lakásod, ha a vízóra-leolvasó jön.

56. Sosem érzel késztetést arra, hogy megakadályozd, hogy egy barátod betaláljon.

57. A szerelő neked az igazat mondja.

58. Vastagon leszarod, hogy észreveszik-e az emberek az új frizurád.

59. Teljes csöndben tudsz órákig tévézni a haverod mellett anélkül, hogy arra gondolnál, biztos haragszik rád valamiért.

60. Az egész világ a te piszoárod.

61. Sosem építesz fel a fejedben olyan téves gondolatsorokat, amik miatt azt hiszed, a párod el fog hagyni.

62. Átugorhatsz és megpofozhatsz dolgokat.

63. Forró gyanta sosem kerül a közvetlen közeledbe.

64. Mindig ugyanolyan a hangulatod.

65. Rajonghatsz Clint Eastwoodért anélkül, hogy éheztetnéd magad, hogy úgy nézhess ki, mint ő.

66. Nem keresel másik benzinkutat, ha az első túl szutykos.

67. Legalább 20 módját ismered a sörösüveg kinyitásának.

68. Széttárt lábakkal ülhetsz, tökmindegy, mi van rajtad.

69. Ugyanaz a munka-magasabb fizetés.

70. Az ősz haj és a szarkalábak csak még karakteresebbé teszik az arcod.

71. Nem kell elhagynod a szobát ahhoz, hogy a lábad közötti dolgokat megigazítsd.

72. Esküvői ruha: 2000$; szmoking kölcsönzés: 75$

73. Nem érdekel, ha a hátad mögött kibeszélnek.

74. 400 millió ondósejttel alkalmanként, 15 próbálkozással megduplázhatnád a Föld népességét. (elméletben)

75. Nem csened el mások desszertjét.

76. Ha visszatartod a vizet, az egy kocsmában van.

77. A távirányító a tiéd és csakis a tiéd.

78. Az emberek nem pillantgatnak a mellkasodra, miközben beszélsz velük.

79. ESPN's Sports Center.

80. Felugorhatsz egy baráthoz anélkül, hogy ajándékot kéne vinned.

81. A legénybúcsúkhoz képest a leánybúcsúk gyerekzsúrok...

82. Normális és egészséges kapcsolatod van az anyáddal.

83. Vehetsz kotont anélkül, hogy az eladó elképzelne meztelenül.

84. Nem kell azt mondanod, hogy "felfrissítem magam", hogy wc-re mehess.

85. Ha nem hívod fel a havert, akinek azt mondtad, felhívod, nem fogja másoknak azt mondani, hogy megváltoztál.

86. Egyszer lehet belőled vén kéjenc.

87. Bármilyen hozzáállást racionalizálhatsz annyival, hogy: "Baszdmeg."

88. Ha egy buliban felbukkan egy srác ugyanolyan ruhában, mint te, még az is lehet, hogy örökké barátok lesztek.

89. Diana hercegnő halála is csak egy hír volt.

90. Az időnkénti öblös böfögésre számítani lehet.

91. Sosem kell kihagynod a lehetőséget a szexre, mert épp nem vagy olyan hangulatban.

92. Szerinted vicces ötlet bottal üldözni egy ölebet.

93. Ha egy műszaki cucc nem működik, rávághatsz egy kalapáccsal vagy áthajíthatod a szobán.

94. Az új cipő nem nyomja, dörzsöli, szorítja a lábadat.

95. A fejedben rendezhetsz pornófilmeket.

96. Nem kell emlékezned a születésnapokra és az évfordulókra.

97. Ha nem kedvelsz valakit, nem zárja ki, hogy szexelj egy jót vele.

98. Biztos, hogy a haverok nem csalnak csapdába az "Észreveszel valami változást?" kérdéssel.

99. Baywatch.

100. Valahol mindig van játék.

[link] :DD :DD

(#96) mindfreak


mindfreak
őstag

Jó írás. Elolvastam, de nem lett könnyebb.

Soha nem lesz vége...

(#97) Black-core válasza Wictor (#92) üzenetére


Black-core
aktív tag

A humor érzék mellé egy másik jó tulajdonság az hogy írtad hogy kicsit érzékenyebb.Bocsás meg ha nem te írtad kicsit sok volt az infó Sztem egy érzékenyebb ember sokkal figyelmesebb tud lenni pl a barátjával vagy kapcsolatban is,mert érzi hogy mi az ami neki is jólesik és ugyan ezt vissza tudja adni.Egy beképzelt srác az még aszt se veszi le ha neki mondanak rosszat nem hogy ha ő mond. :R

Egyébként a kezdeményezéssel nekem is gondok vannak.Attól nem félek hogy nem tudok mit mondani neki mert elég sokat tudok dumálni,viszont olyan sablonos hogy odamegyek és valszeg már tudja hogy ismerkedni akarok.onnantól akár milyen témát felhozok úgy érzem hogy tudja előre.Igazából sztem nem volt érthető de nembaj nem tudom elmagyarázni.

(#98) Wictor válasza Black-core (#97) üzenetére


Wictor
senior tag

Dolgozzunk ki közösen valami új fajta ismerkedési módot, írjunk róla egy könyvet, és kaszáljunk egy kis zsét. :D

(#99) Black-core válasza Wictor (#98) üzenetére


Black-core
aktív tag

Sztem ha a bírtokomban lenne a biztos módszer akkor azt tuti nem adnám el.

Ja az előbb kifelejtettem és ezt mindenkinek ajánlom.Ilyes fajta nő ügyekre vagy akár fordítva pasi ügyekre nekem az intenzív spórt bevált.Egyik legjobb a futás úszás vízilabda stb legalább addig nem gondol az ember a problémára.És pl egy kiadós futás után kicsit tisztábban tud gondolkodni az illető egy pár percig.

(#100) Wictor válasza Black-core (#99) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem tudom, hogy hogy lesz, vagy mi lesz, de az tuti, hogy nekem sürgősen kell már egy lány... És nem csak pár órára, hanem hosszabb távra... :((( Egy lány tudna rajtam változtatni, magamat viszont nehezen veszem rá erre. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.