Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Black-core válasza Wictor (#100) üzenetére


Black-core
aktív tag

Egyébként én is így érzek szükségem volna arra hogy szeresek vkit és viszont,hogy megmutathassam hogy menyire szeretem,hogy boldoggá tegyem .......pont ma hazafelé gondolkoztam hogy vajon meddig bírhatja így egy ember.De mondjuk rajtam ez csak egy két hónapja van.És csak egy két hete ilyen intenzíven.Valszeg ahogy jön a tavasz ez egyre csak erősödni fog ez az érzés bár nem tudom hogy lehet e ennél erősebb.Viszont depibe nem szabad esni.Lehet hogy van abban vmi hogy a szerelem az élet értelme,de amellett ott vannak a barátok haverok akikre lehet számítani.Én sem vagyok az alkohol híve ilyen bánatokra.De hétvégén lehet hogy elkortyolgatok egy kis wisky-et a haverokkal.Nekik is vannak gondjaik pedig ők kapcsolatban vannak "még".

Hát ne legyen olyan sűrgős mert azért egy normális lányt meg szerezni sztem nem olyan gyorsmenet.És gondolom neked is egy komoly lányra van szükséged nem egy komolytalanra a discoból.

[ Szerkesztve ]

(#102) Wictor válasza Black-core (#101) üzenetére


Wictor
senior tag

Én kb 4 éve vagyok ebben a helyzetben és nem csak néha jön elő, hanem folyatosan... Haver az nem sok van (1)... De az ivás felé még akkor sem fordulnék, ha kényszerítenének.:(((

Én már kinéztem magamnak az egyik évfolyamtársnőm (ő is a csendesebb fajta, mint én, nem ez az üresejű plázipicsa, nagyon szép, és okos is :B ---> csak éppen még a nevét sem tudom), csak ugye ahhoz bátorság is kellene, hogy megszólítsam, vagy valami, ahhoz meg pláne, hogy kezdjek is vele... Majd hátha a szalagozó utáni bulin... :(((

[ Szerkesztve ]

(#103) Black-core válasza Wictor (#102) üzenetére


Black-core
aktív tag

Ez üres lesz.

[ Szerkesztve ]

(#104) Black-core válasza Wictor (#102) üzenetére


Black-core
aktív tag

4év!!! :Y Félre ne érts nem iszok :N Vagyis nem azért mert bajom van hanem mert társaságban kicsit oldja a hangulatot.Hát te szerencsés vagy.Nekem igazából nincs kifelé kezdeményeznem mert egyszerűen lehet hogy túl válogatós vagyok de nincs nagyon olyan lány akire úgy tudnék gondolni vagyis van egy de azt sem .....A legnagyobb gond sztem megtalálni egy ilyen lányt.Te már túl vagy akkor a nehezén.
Egyébként egy kis sport lehet hogy az önbizalmadnak is jót tenne.Mondjuk én sem tobzodok benne,de épen elég.

(#105) Wictor válasza Black-core (#104) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem rád mondtam, hogy iszákos vagy, nem úgy értettem. Csak úgy általánosságban az emberekre, akik szerelmi bánattól szenvednek. :K

Ez a lány tipikusan abból a "fajtából" származik (ez csúnya kifejezés, nem a származására gondolok), aki meg is hálálja, ha szeretik, akihez lehet menni, ha bajom van, mindegy, nem ragozom. Tetszik, méghozzá nagyon, ennyit róla. :B

A sport lehet, hogy jól jönne, csak a betegségem, meg az erőnléti állapotom megnehezíti az életem... Úszni nem tudok, így a vízilabda is kiesett, futáskor meg pár száz méter után kiköpöm a tüdőm... :O

(#106) Black-core válasza Wictor (#105) üzenetére


Black-core
aktív tag

Tényleg elég sok ember leissza magát ilyen okból kifolyólag.Valahol írtad hogy nem voltál még szerelmes hát akkor nem tudhatod hogy milyen érzés mondjuk valakit elveszíteni tehát aszt sem tudhatod hogy innál e.Ezt nem rossz indulatból írom csak hogy akkor tényleg nem tudhatod hogy milyen fájdalmas is az.

Hát akkor futsz napi 2x 3x 100m-ereket :K Vki úgy is írta itt a topikban hogy új célokat tűzz ki magad elé.

(#107) Wictor válasza Black-core (#106) üzenetére


Wictor
senior tag

Kitűztem egy új célt magamnak: meg kell szereznem azt a lányt. Már csak az időpontot várom. ;) (Még 3 nap... :DD)

Az meg, hogy nem voltam még szerelmes... rosszul fogalmaztam. Nem volt még viszonzatlan szerelemben részem. Elutasításban viszont igen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#108) Wictor válasza Wictor (#107) üzenetére


Wictor
senior tag

Basszus, tényleg, vasárnap Valentin-nap! Mekkora flash lenne, ha akkor jönnék össze a lánnyal! :DD Ez még ad nekem egy löketet. Aztán meglátjuk, hogy mi lesz. ;]

Egyébként egy alapvetően visszahúzódó lányhoz Ti hogy közelednétek? Nem akarok nyomulni, nem akarom, hogy elsőre levágja, hogy én csajozni akarok, nem csak simán beszélgetni... :(((

(#109) Black-core válasza Wictor (#108) üzenetére


Black-core
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni de ha viszonylag vissza húzodó a lány akkor valentin napra sztem nem jössz vele össze.Ellenben kellemes nap lehet belőle,és onnantól..ha tényleg olyan okos akkor lefogja vágni elsőre :)

(#110) Wictor válasza Black-core (#109) üzenetére


Wictor
senior tag

Úgy gondoltam, hogy akkor ismerkednénk meg (nekem már az is maga a tökély lenne, ha egyáltalán szóba állna velem :D). Vagyis 1 nappal előtte, szombaton. :K Aztán meg majd kialakulna, ha kölcsönös lenne a vonzalom. Csak attól félek, hogy sajnos ez is csak egyirányú... :(((

[ Szerkesztve ]

(#111) Tom5


Tom5
addikt

Háromszor voltam így az életem során. (a 3. még talán tart is...) Az első elmúlt. Elment, kilépett az életemből. Akkor voltam először szerelmes. A második dolog 6 évet vett el az életemből. Ugyan ez volt velem is mint amit leírtál. :( A 3. meg...
De jó írás, elgondolkodtató. Főleg az első gondolat.

(#112) Black-core válasza Wictor (#110) üzenetére


Black-core
aktív tag

De miért álsz már eleve így hozzá hogy egyirányú?

Am írd be a nőügyek topikba ott csak tudnak mondani vmit hogy mivel kezd az ismerkedést mert én jó tanácsot biztos nem tudok adni.Mert akkor nem járnék én is ebben a cipőben

(#113) Wictor válasza Black-core (#112) üzenetére


Wictor
senior tag

Beírtam már oda is. Ok, nem OFF-olom tovább a topicot, még a végén kicsuknak pár napra. :(((

[ Szerkesztve ]

(#114) Black-core válasza Wictor (#113) üzenetére


Black-core
aktív tag

Juj tényleg ba..... Visszamenöleg off sorry :R :R

[ Szerkesztve ]

(#115) QuarK


QuarK
senior tag

Huh, több éves visszavonulást török meg most ezzel a hozzászólással.

Szóval.

A képlet nagyon de nagyon egyszerű.

- Legyenek céljaid az életben. Legtöbbjük pedig rólad szóljon. (Nem, nem önzőség ez) Legyél egymagadban is jól meghatározható. (És ne CSAK az legyen a védjegyed, hogy a srác, akire mindig lehet számítani).
- Tudd, mit szeretsz, mit utálsz. És semmilyen körülmények között NE változtass ezen a "szerelmed" jelenlétében. Ha hülyeséget mond, mondd meg neki, hogy hülye. Ha olyat tesz, ami felidegesít, hát légy ideges, és mutasd ki. Ha olyat kér, amit nehéz lenne megtenned, ne szakadj meg, mondd, hogy ácsi. Ha utálod a Coldplayt, mondd meg neki, hogy ez szar. A saját véleményed hangoztasd. Lehet idomulni, alkalmazkodni, de az nem azt jelenti, hogy mindent szeretsz, amit ő is, rögtön.
- Udvarlás, az isten szerelmére! Csapni kell a szelet. Honnan tudja, hogy élsz halsz a szemeiért, ha nem mondod.
- Ha valahol nem látja az erényeid, igenis kösd az orrára, hogy ebben jó vagy; ebben számíthat rád; stb. Lássa, hogy tisztában vagy magaddal.
- Legyen rajta kívül is örömforrás, hogy ne tőle függjön az egész életed. És ne mondd vissza a barátokkal egy hete tervezett kiruccanást, mert ő éppen MSN-en épp veled akarja megvitatni, milyen napja volt.

Más szemszögből: ha egy mindig ugrásra kész pincsi vagy, akinek minden mindegy, minden jó, bármikor, bármit - b*szhatod. Lassú víz partot most, csak nem biztos, hogy olyat, amit elképzeltél. Ha egy önálló, célokkal rendelkező, némi önbizalmat is felmutatni képes, csipkelődő, vonzalmát kifejező fickó vagy, TALÁN még meg is hódíthatod. Ha nem, mivel rajta kívül is van élet, egyszercsak jön a másik. Ha pedig igen, akkor nem csak, hogy beteljesedett egy álom - de még tettél is érte. Nem mindegy, hogy "csoda történt, összejött", hanem hogy "igen, meghódítottam".

Van erre egy mondás: ha fel szeretnél jutni egy tölgyfa tetejére, két dolgot tehetsz: elkezdesz mászni - vagy ráülsz egy makkra, és vársz.

[ Szerkesztve ]

(#116) Wictor válasza QuarK (#115) üzenetére


Wictor
senior tag

Dombon ülő fűcsomó legyek, ha ezekből akár 1 pontot meg tudok valósítani. :D Ha nekem lenne egy barátnőm, ő lenne nekem az első, ugranék az első szavára, mivelhogy ugye elvileg szeretem. Az udvarlás nem gond, én tuti megemlíteném neki minden nap legalább 5x, hogy milyen szép, simán kiszúrnám, ha változtatna egy kicsit a külsején. Nekem részben azért is jól jönne egy barátnő, mert hátha ő tud változtatni kicsit rajtam, mivel ő ösztönöz, hogy összekapjam magam, hogy tetsszek neki, és ne kelljen miattam égnie, ha megjelenik velem valahol. Tehát ő tudna rajtam formálni kicsit, mivel én erre magamtól sajnos nem vagyok képes. És igen, én ülök a makkomon, és várok... :D

(#117) Geri Bátyó válasza QuarK (#115) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tökéletesen egyetértek veled, de időnként nehéz a megfelelő dolgot cselekedni.

Épp készülőben van egy cikk (ez lesz az első), amiben többek között azt is említem, hogy mennyire veszélyes, ha megváltozol egy kapcsolatban, vagy nem vagy teljesen őszinte.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#118) Geri Bátyó válasza Wictor (#116) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha sokat ücsörögsz a makkodon, praktikus lenne egy csinos urológus lány. Két legyet egy csapásra! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#119) QuarK válasza Wictor (#116) üzenetére


QuarK
senior tag

Szép dolog az efféle ragaszkodás (ő lenne nekem az első, ugranék az első szavára), de valahol azt is jelzi, hogy ahelyett, hogy magadra is fordítanál energiát, mivel nem tudod magad rászánni, nincs akaraterő - így inkább a másik emberre fordítod.

De most gondold végig: mit szólnál egy olyan lányhoz, aki mindent megtenne érted, te lennél az első és egyetlen, mindig ugrana - és ezzel együtt hihetetlen módon függene tőled, nem lenne saját baráti köre (legyen az szűk vagy tömeg), nem lennének saját céljai, amik igen előkelő helyen vannak a prioritási listáján... Azaz, ha megkérdeznéd: ki is Ő? Az lenne a válasz: a te szerelmed, és nem tudnád pontosan megmondani, mit is akar az életben, mik a céljai, honnan hova tart. Akkor te pontosan mit is szeretnél benne? Hiszen kvázi nem is létezik.

És akkor most gondold át: te pedig a férfi vagy. Ha te is ilyen plazmaállagú valami vagy, akkor... az mennyire lehet vonzó?

Mindneki tud magán formálni, csak el kell kezdeni. Ez az egyik legjobb kifogás, hogy "majd a szerelmemhez idomulok", "csak egy másik emberrel lehetek egész"... hogy neki se kezdjen az ember, és várja a csodát.

[ Szerkesztve ]

(#120) Wictor válasza QuarK (#119) üzenetére


Wictor
senior tag

Ma már az egyik tanárnőm is a képembe vágta, hogy csak 2 bajom van: önbizalom hiány és akaraterő hiány. Ezt mondjuk eddig is tudtam, csak éppen nem tudok változtatni rajta... Pedig már próbáltam.

(#121) Black-core válasza Wictor (#120) üzenetére


Black-core
aktív tag

QuarK Nagyon elgondolkodtató :R

Wictor Minden téren önbizalom hiányos vagy vagy csak a lányoknál?És ez miből eredhet?Túl magas vagy?Túl vékony vagy vmi belső hogy túl csendes vagy túl sokat beszélsz? Mi az ami elveszi az önbizalmad?

(#122) Wictor válasza Black-core (#121) üzenetére


Wictor
senior tag

Minden téren, nem csak a lányoknál. Vékony vagyok és alacsony (egy betegségből kifolyólag, így változtatni sem tudok ezen). És túl csendes vagyok, csak itthon van nagy pofám... :B

(#123) Black-core válasza Wictor (#122) üzenetére


Black-core
aktív tag

Na majd most szombaton szerzel önbizalmat. :K

(#124) Wictor válasza Black-core (#123) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem hiszem, ugyanis jön velem egy másik csaj (a BARÁTném), úgyhogy most mégsem csajozunk... :( Pedig ma már szemeztem a csajszival... ;] Megnéztem őt alaposabban is, hááát... :D

[ Szerkesztve ]

(#125) Black-core válasza Wictor (#124) üzenetére


Black-core
aktív tag

Hát a kettő nem zárja ki egymást.Az hogy megy a barátnéd is nem muszály végig vele lened. Vagy ha ismeri véletlenül a lányt,akkor még könnyebben össze is tudsz vele ismerkedni. Mi az a háááát?

[ Szerkesztve ]

(#126) Wictor válasza Black-core (#125) üzenetére


Wictor
senior tag

Háááát... Kéne... ;]

Sajnos mivel a barátnémmel régen beszéltem (félreértés ne essék, nem az a baj, hogy találkoznom kell vele, csak hogy régen beszéltünk, így ugye csak most tudunk tárgyalni, amikor végre rászántam volna magam a csajozásra. Már pár napja írta ő, hogy jönni fog, de azt hittem, hogy csak hülyéskedik, de ma odajött a barátnője hozzám, hogy akkor megveszem-e neki a jegyet. ---> Amúgy nem ismeri azt a lányt, aki bejön nekem.), így biztosan sokat fogunk beszélgetni, tehát a csajozás tuti kizárva. :U Bár én már nem tudom... :((( Minden megtörténhet.

[ Szerkesztve ]

(#127) Black-core válasza Wictor (#126) üzenetére


Black-core
aktív tag

Mindig van kifogás! ;] :R

(#128) Wictor válasza Black-core (#127) üzenetére


Wictor
senior tag

Mire gondolsz? ;]

(#129) Black-core válasza Wictor (#128) üzenetére


Black-core
aktív tag

Hát arra,hogy következő alkalommal meg azért nem lesz jó mert.......Mindig lesz vmi.Pedig egy buli jó alkalom az ismerkedésre.De te tudod.

(#130) Wictor


Wictor
senior tag

Azt írja a mai horoszkópom, hogy ma csupa olyan dolog fog történni velem, amitől értékesebbnek fogom majd érezni magam. Hát mégis van remény?! :D

(#131) Black-core válasza Wictor (#130) üzenetére


Black-core
aktív tag

Bejött a horoszkópod?

(#132) Wictor válasza Black-core (#131) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát hogyne, mint mindig... :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#133) Black-core válasza Wictor (#132) üzenetére


Black-core
aktív tag

Nem azt írta hogy jobban fogod érezni magad,hanem hogy érdekesebben. :DDD

(#134) Wictor válasza Black-core (#133) üzenetére


Wictor
senior tag

Értékesebbnek volt az, Te! :P

Ja, a kiszemelt lánynak barátja van, ma derült ki. Innentől szerintem fölösleges bármit is tennem. Nem is megyek holnap bulizni. :O

Ez adott megint egy mattot az önbizalmamnak (hogy mindig csak én lehetek ilyen szerencsétlen b...sz...). :(((

[ Szerkesztve ]

(#135) Integrale


Integrale
veterán

Örülök, hogy rá leltem erre az írásra. Jól sikerült és sok embert érintő témáról szól! :R

Én is átesőben vagyok egy ilyen dolgon, és jó érzés, már azt is elfelejtettem, hogy
milyen vagyok valójában.

Sok esetben én is ott rontom/rontottam el, hogy amint szüksége volt rám én ott voltam, "rohantam" mint egy kutya, de amikor nekem kellett volna, akkor jöttek a kifogások.

Erre a megoldás: az ember azt becsüli jobban, amit nehezen szerzett meg, ha a csaj tudja, hogy téged bármikor megkaphat, ott vagy a polcon csak le kell venni, akkor nem fog becsülni.
Mutasd ki, hogy te hogyan vélekedsz róla, aztán közeledj felé, csak annyira, hogy tudja, te még ott vagy.
Aztán távolodj, hogy ő gondolkozzon( vajon mit akar tőlem ez a gyerek, most érdeklem, vagy nem érdeklem), és végül ő is közelít hozzád, aztán találkozik a szívetek.

van egy ilyen kedves történet is:

kisfiú szerelmes az egyik iskolatársába, ad neki csokit, küld neki levelet,elkíséri haza néma csöndben, piszkálgatja (mint az ovis udvarlás ;] )
és a kisfiú nem kap viszonzást, gondolkozik, és vágül feladja.
A kislány is, gondolkodóba esik, hova tűnt az a fiú, mért nem kísér haza, most mért nem piszkál, hiányzik!

Túl sokat tudnék írni erről,ezért lehet, hogy kicsit zavaros.
Valami nem tiszta kérdezz.

"Bad reklám is reklám too"

(#136) Black-core válasza Wictor (#134) üzenetére


Black-core
aktív tag

Igaz kicsit késő van már nekem :R :K

Türelem rózsát terem.Na jó ez badarság :K Menny el a buliba és találsz egy még szebbet még okosabbat...... Tudom hogy ez nem vígasz de a szerencsétlenség dologgal meg nem vagy egyedül :)

(#137) Integrale válasza Wictor (#134) üzenetére


Integrale
veterán

Mért lennél szerencsétlen? Semmit nem csináltál rosszul. Van barátja. És?
Nem fekszik rajta egész nap.

Akkor rontottad volna el, ha nem próbálkozol, és később azon agyalsz, hogy mi lett volna ha..
Nekem kb 3 éve, volt ilyen szituációm, a csajjal nagyon jól elvoltunk, már messziről köszönt, felejthetetlenül csábosan/aranyosan.
Együtt mentünk haza suliból, elmentünk együtt ide-oda. És én nem léptem, pedig kellett volna mint kiderült.
Azóta van barátja már két éve, köszönni még mindig ugyan úgy köszön, felejthetetlen.
De a fejem azóta is fáj annyiszor püfölöm a hülyeségem miatt.

Menj csak el bulizni, lehetőleg haverokkal, mert így oldottabb a hangulat.
Van még sok másik lány, tudod mint a buszok, elment az egyik jön a másik.

Önbizalom növelőnek, mint ahogy már írták korábban, hasonlítsd össze magad másokkal, főleg olyanokkal, akikről úgy vélekedsz, hogy sikerül neki ami neked nem. (persze ettől még nem biztos, hogy jobb az élete)

Ha rosszabb a kedved, vagy úgy érzed, hogy romlik, gondolj olyan pillanatra amikor boldog voltál, szedd elő azokat az emlékeket, vagy vicces helyzeteket, sikeres megnyilvánulásokat.
Mindent ami pozitívumként hatott rád, és rögzítsd ezeket.
Hidd el észrefogod venni a változásokat.
Legyél nyitott, a téged körülvevő dolgokra!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#138) Black-core válasza Integrale (#137) üzenetére


Black-core
aktív tag

Mekkora igazság :R :R :Én eddig is így gondoltam,hogy nincs az elszalasztott lehetőségnél rosszabb. :R

Wictor A buliba szerintem is el kéne menned.

[ Szerkesztve ]

(#139) Wictor válasza Black-core (#138) üzenetére


Wictor
senior tag

Az a legjobb, hogy összeszedtem valami alul-felül "csobogok, mint a szökőkút" betegséget (szerintem nem részletezem tovább, hogy mire gondolok), így nem valami kellemes vágni a jó pofákat, meg táncikálni... :U

Nagyon OFF: ma is a szalagozó próbánk előtt volt a helyszínen egy másik iskolának a szalagozó ünnepsége, az egyik csaj keresztbe hányta az idegességtől az öltözőt, kellemes volt kerülgetni... ;]

Lehet tényleg keresnem kellene mást, és van igazság abban, amit írtál Integral. :R Csak az a baj, hogy értem nem eljönnek a buszok, hanem elgázolnak...

[ Szerkesztve ]

(#140) Black-core válasza Wictor (#139) üzenetére


Black-core
aktív tag

"csobogok, mint a szökőkút" :DDD :DDD

Hát szedd össze magad,holnapra kutyabajod.Hidd el hogy neked is jól esne egy kis kikapcsolódás.És ha jól emléxem BARÁTnéd-el is akartál beszélgetni.

(#141) Wictor válasza Black-core (#140) üzenetére


Wictor
senior tag

Már visszamondtam a találkát, majd máskor, nyugodt környezetben beszélgetünk.

Akkor megyek. Máris kutya bajom. :C

Szerk: most megyek hányni... :O

[ Szerkesztve ]

(#142) Integrale válasza Wictor (#139) üzenetére


Integrale
veterán

"Csak az a baj, hogy értem nem eljönnek a buszok, hanem elgázolnak..."

rosszul állsz hozzá. :(

"Bad reklám is reklám too"

(#143) Wictor válasza Integrale (#142) üzenetére


Wictor
senior tag

Basszus, most tényleg úgy érzem magam, mintha elgázolt volna a busz, úgyhogy találó. De jó lesz 39 fokos lázzal bulizni... Hangom sincs, pedig énekelünk is.

[ Szerkesztve ]

(#144) Black-core válasza Wictor (#143) üzenetére


Black-core
aktív tag

Na volt "hányós" buli tegnap? ;] Vagy már jobban voltál?

[ Szerkesztve ]

(#145) Wictor válasza Black-core (#144) üzenetére


Wictor
senior tag

Basszus, arra koncentráltam, hogy ne az ofőnket célozzam telibe, miközben szalagoz... :D Nem volt buli, hazamászni alig bírtam az állófogadás után. Meg úgy kb. nagy ívben leszartak az osztálytársak meg a többiek. Oda sem jöttek hozzám, hogy valami baj van, te hülye, pedig láttak, hogy az összeesés határán vagyok?! :U Ennyit róluk... :((( Mindegy, majd máskor, máshol...

Ez újabb löket volt nekem. Azt hittem, hogy legalább a haverok törődnek velem, de nem...

(#146) Black-core válasza Wictor (#145) üzenetére


Black-core
aktív tag

Mi felé volt újabb löket? Nyugi majd a következő buli fergeteges lesz: ;) l

(#147) Wictor válasza Black-core (#146) üzenetére


Wictor
senior tag

A negatív gondolkodásmód felé... :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.