Hirdetés

2020. május 29., péntek

Gyorskeresés

(#1) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Az a 750TI rablás volt annyiért :D Lehet néha nekem is ki kéne nézni hasonló helyekre (de mondjuk amennyi szerencsém van nekem). Tényleg, biztos 750TI az? Nem valami kínai 550TI?

"God's in his heaven. All's right with the world" - NERV

(#2) Zicokuka

Zicokuka
(senior tag)
LOGOUT blog

Ohh hogy a közelben nincs ilyesmi :D A 750Ti-t megveszem 6500-ért :D

(#3) csadam2000 válasza Silεncε (#1) üzenetére

csadam2000
(újonc)

Kibontottam tisztításhoz és GM107-400-a2 volt a chipen, nekem igazinak tűnik. Meg megvan hozzá a doboza is

(#2)Zicokuka
Csapj a végére még egy nullát és megegyeztünk :DD A postát nagyvonalúan állom :))

(#4) anevemearl

anevemearl
(aktív tag)

A kis Fiatot hoztam volna el, főleg azzal a tetővel :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) hege8888

hege8888
(aktív tag)

Jó vásár volt. Én is szoktam vadászgatni nálunk.
Viszont nem tudja valaki, hogy Gyöngyösön, vagy a környékén miért nincs ilyen piac/bolt?
(Vagy ha van, hol és mikor szokott lenni)
Anyósomék ott laknak, és néha jó lett volna pár olcsó háztartási holmit beszerezni.

Régi 15"-17"Dell lapos monitort, Olivetti billentyűzetet, egeret keresek.

(#6) mephi666 válasza hege8888 (#5) üzenetére

mephi666
(veterán)

itt kecskeméten voltunk párszor, de félek kimenni, mert vagy 3óra végigjárni és rengeteg csodát látni közben :D ...otthon meg annyi lom van már így is, hogy inkább nekünk kellene először bolhapiacot tartani és eladni a felesleget

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Samus

Samus
(addikt)

Azt az üvegasztalt én is elhoztam volna ennyiért. Nagyon jópofa.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) N2O999 válasza hege8888 (#5) üzenetére

N2O999
(tag)

Hatvanban vasárnaponként szokott lenni "lengyel piac". Viszont érdemes minél előbb menni (7-8 körül), mert a parkolással gondok lesznek.

(#9) hege8888 válasza N2O999 (#8) üzenetére

hege8888
(aktív tag)

Köszi az infót.
Bár ez már elég határeset Anyóséktól (40km).

Régi 15"-17"Dell lapos monitort, Olivetti billentyűzetet, egeret keresek.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.