Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Engineer086


Engineer086
Modder

Nagyon szép lett a harisnyázás és a fém elemek festése is mesteri! Alig várom, hogy egyben lássam! :R

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#2) Bari


Bari
Modder

Gratulálok, a polírozás és a festés nagyon pöpec lett :C .
Várom már hogy személyessen is láthassam.
Ha lesz kis időd a polírozás rejtelmeiről irhatnál egy jó részletes utmutatót :R

Üdv: Bari

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Szép lett a festés! :R
Ez a műhely a nappaliban van? :U
Harisnyázás nagyon szép, így furák a színek (illetve a szürke kilóg kicsit sztem), gondolom majd alaplappal meg a többi elemmel harmonizálni fog.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) csabi112


csabi112
Modder

Engineer086,Bari: Köszi, a végeredményre én magam is kíváncsi vagyok már. :U

ViZion:A fényezés a garázsban történt csak jól feltakarítottam, nem árt a tisztaság. :DDD
A harisnyázás szerintem menni fog a többi alkatrészhez, ugyanis minden kék, fekete és ezüst lesz. Az a szürke egyébként fém harisnya. :K

[ Szerkesztve ]

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#5) ViZion válasza csabi112 (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Fém? Akkor szép :)
Szürke textilben inkább koszos fehéret jelent, akkor is, ha szürke. Fém élőben biztosan más, képen nem jött át :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) FatalEror


FatalEror
addikt

Meddig dolgoztál a políron?Amúgy érdekes koncepció lesz mindenképp,illetve az általa használt kék árnyalat meglehetősen furcsa,de szép!
Apropó:Jó retkes az kis B&D fúrógép. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#7) M4rko97


M4rko97
csendes tag

hello
az lenne a kérdésem hogy a kábelt hogy tudom ki szedni a csatiból?
válaszokat előre köszönöm.

(#8) csabi112 válasza M4rko97 (#7) üzenetére


csabi112
Modder

Helló!
Én 3mm-es acélrùdból készítettem pin-kitolót, de tûzôkapoccsal is ki lehet szedni.
Hivatalosan is árulnak, szettben. Ìgy keresd: pin remover.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.