Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

"With 250 people working on a project, thousands of bugs get fixed in a heartbeat."

Azért ez erős...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) mmdms


mmdms
addikt

250 ember megfeszített tempóval dolgozik, még egy pillanat alatt is bugok ezreit képesek kijavítani.

Jah, egy több ezer soros kód elejéről én is ki tudom törölni a //-t. :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#3) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Na erre kíváncsi leszek, asszem mégis megtartjuk az előrendelést:P Már csak egy kisebb vagyon kell gépfejlesztésre! :D Fasza:(

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Szerintem ez hülyeség. Ha az embernek épp esze van nem épít véleményt egy kiszivárgott bétáról. Nagyon sokan csak azért töltötték le szerintem, köztük én is, hogy kb mennyi FPS re lehet számítani. Aki ezt meg kijátszotta így hát az egy..., nem Normális.;-) Mert tényleg sok hiba baja van még. A grafikáról pedig annyit, hogy még így "csúnyán" is igen csak szép eredmény. Láttam már csúnya játékot, de ez jelen állása szerint sem az.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#5) O_L_I


O_L_I
őstag

A bugosság ok, de a graf szerintem már nem lesz olyan nagyságrendekkel jobb mire megjelenik.
Csendben teszem hozzá, hogy én azóta számítottam rá, hogy grafikában nem nagyon lesz előrelépés mióta kiderült, hogy 1 városban fog játszódni 2 multiplatform lesz.

(#6) JoolsNOS válasza O_L_I (#5) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azért biztos szebb lesz, mert extrán rámennek a dx11re. A beta meg 9 volt. Várom a demót abban majd kiderül mit is tud a cryengine3.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7) DeltaPower


DeltaPower
őstag

kicsit eső utáni köpönyegnek érzem ezt a nyilatkozatot. "a béta csúnya bugos, a végleges viszont szép bugmentes" hát persze, én is menteném a menthetőt :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Na jó, ettől a nyilatkozattól még nekem is üldözési mániám lett. :DDD

(#9) F34R


F34R
nagyúr

Az igen mostmár próbálnak szépíteni a dolgokon , hát az nem is volt játéknak mondható ami a web-n terjedt :D

(#10) O_L_I válasza JoolsNOS (#6) üzenetére


O_L_I
őstag

Hát neked legyen igazad.
Nekem az a véleményem, hogy olyan szakadék szerű különbség nem lehet a konzolos meg a PC's változat között, az Xbox360 2005-ös hardverétől pedig már nem lehet csodákra számítani továbbá szerintem nem akar újra abba a csapdába esni a crytek mint az első résszel hogy gyakorlatilag nem is nagyon volt olyan gép akkoriban amin rendesen futtot volna.

(#11) Morden24


Morden24
nagyúr

Egy jótanács, Vistaboy: emeld ki, hogy a 250 ember X*1000 bugfix/szívverés képletét Camarillo mondta, nem pedig a te szófordulatod... csak azért, mert a cikked alapján tökre úgy tűnik, és a végén még valaki megkérdezi, hogy mennyire van sötét a Crytek seggében :D

Nem azért titkolóztak eddig a történetről, mert nem akarták elárulni, hanem egyszerűen csak úgy szerették volna, ha egyben tapasztalhatják meg a játékosok a végleges játékban.

Hehe, ritkán írok ilyet szerintem még sosem írtam ilyet, de ROTFLMAO

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Zolás


Zolás
addikt

"Ráadásul még csak nem is a végleges verzió került ki"
Mert akkor nem vernék a tamtamot hogy kikerült, hagyjuk már ezt a marketing rizsát. :((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) Angel1981 válasza DeltaPower (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ezzel a nyilatkozattal jóval előbb kellett volna kijönniük.
Egyébként én nem töltöttem le, és nagy valószínűséggel megveszem az eredetit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) BiP válasza Zolás (#12) üzenetére


BiP
nagyúr

Egyértelmű, hogy nem a végleges került ki.

De teljesen jogos a felháborodásuk, vagy inkább úgy mondom, csalódottságuk, mert a gagyi magyarázattól eltekintve igazuk van.
Tényleg sokan csalódhatnak, ha egy bugos, nem kész verzióból vonják le a végkövetkeztetést, de hát a hülye emberek pénze is ugyanúgy pénz, ami hiányozni fog, ha emiatt mégsem veszi meg.

[kívánt rész törlendő]
Én bevallom nem bírtam úrrá lenni a kíváncsiságomon, egy fél óra erejéig belenéztem. Nem csalódtam, jó lesz majd. Egy gts450-en hardcore-on fullhd-ben 4xaa mellett tök jól megy. És gyönyörű. Bár ha belekerül a dx11, még szebb lesz, és igaz, hogy akkor az meg fogja fogni, de túlzás azt mondani a mostanira, hogy csúnya. És aki annyira türelmetlen, hogy a bétát játssza végig, az meg is érdemli, magát fosztja meg.

#11: Morden24: jogos az észrevétel.

[ Szerkesztve ]

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

"Márpedig egy olyan programnál, amin 250 ember megfeszített tempóval dolgozik, még egy pillanat alatt is bugok ezreit képesek kijavítani." LOL!!! ;]

...de van olyan is, amikor elég a 250 emberből 1, aki véletlenül elb@sz valami kis apróságot a kódban, aztán az egész bagázs 1 hónapig keresheti, mire megtalálja ;]

jót röhögtem, az biztos... egyébként ilyen dumát: az 1hónappal ezelőtti állapot még csúnya/szar, de mostanra már minden szép és jó? persze... én meg macgyver vagyok és 1 nap alatt tevesz@rból ferrarit építek :D

...ekkora marketing-maszlagra csak ilyen elmés gondolatok tudnak eszembe jutni :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) wolfman


wolfman
veterán

Én nem tudom milyen lesz a végleges játék, de tetszik a készítők hozzáállása a dolgokhoz. Várom már nagyon a végleges verzsönt. Hála istennek én még nem néztem bele nagyon a videókba és a kiszivárgott játékot se szereztem be, így nekem még meglehet a teljes élményem! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) misx


misx
senior tag

De jó, hogy nem töltöttem le. ;]

(#18) elmelet45


elmelet45
tag

Bugos, mert pl. lefagy ha meghaltál, és újra betöltöd a pályát.
Vagy ha átírod a cryrender filet dx9-est, és dx11-es cryrender fileval indítod el, és fekete kép jelenik meg, tesztúrák helyett. :D

(#19) Vistaboy válasza Morden24 (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, kijavítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) ollie válasza O_L_I (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem biztos, hogy a legutolsó verzió volt a betaban.

***

(#21) Marci79


Marci79
aktív tag

"Így azután a játékos azt fogja gondolni, hogy "Ó, hogy mennyi hiba van ebben a játékban, amivel játszani szeretnék. Nagyon bugos, így biztosan nem fogom megvásárolni"."

Nem. Én úgy gondoltam, hogy megvárom a véglegest. De egy bétától ki vár tökéletességet?

(#22) h-yle


h-yle
addikt

Kövezzetek meg, de szerintem gyűjtőknek, Crysis, és játékfejlesztés buziknak nagy kincs ez a dev build. Ritkán lehet ilyen állapotú programot publikusan tesztelni, nyomogatni, ezért annak aki ezt a helyén képes kezelni ez nagyon is értékes, és szép. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) mephi666 válasza h-yle (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, de ez szvsz. nem hivatalos/törvényes :) nekem mondjuk otthon van a polcon n+1 win xp build, mert benne voltam anno a külsős tesztelőcsapatban és küldték folyamatosan... de ez itt más: akinek ilyenje van, az valószínű nem a teszter-munka miatt kapta, hanem lewarezolta... hasonló dolog: ha veszel egy kocsit, amiből csak néhány darab készül, az nagy érték... de ha kilopod majdnem kész állapotban a gyárból, akkor azért jól p*csánrúghatnak ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) lovezsani


lovezsani
csendes tag

Bevallom Nektek őszintén, én kipróbáltam (bő 5órán át...the end), és nem mondhatnám, hogy olyan nagyon bug-os volt. Sőt a grafika is szép volt.

Igaz, ilyen állapotban még én se adnám ki, mivel csinált furcsaságokat játék közben.
De majd a végleges megmutatja mit is tud, kíváncsi leszek a különbségre! Küldhetnék már azt a csomagot!!!! :)

(#25) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szerencsétlenek. nem irigylem őket jelen helyzetben

Tegyük fel, megjelenik az originál Cry2. Eltelik X hét, majd vki indit egy fórumot, miszerint a játék ugyanúgy néz ki, mint a kiszivárgott játék. Asszem az illetőt 1v1 lenyilazza a Crytek:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én is kipróbáltam 10-15 perc erejéig, csak hogy lássam, milyen lesz sacc/kb.
1. Nekem ez alapján egyelőre jobban bejön,mint az első rész
2. A fanyalgóknak : szeretném, ha minden játék CSAK ennyire nézzne ki jól, mint ez a béta verzió

Stuff előrendelve :C

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27) Xaels


Xaels
félisten

Ahogy 1-2 ember hozzászólását nézem, ezentúl jobb ha a Crytek kiszivárogtatja a "Beta-t" mert így senki sem idegeskedik a bugokon, betudják a bétának. ;]

Amúgy jön 1.-én a demo és majd akkor kiderül mit tettek le a PC-sek asztalára, amiket hallottam erről a Beta-ról és a tegnapi gépigényes hír erőteljesen eltántorított attól, hogy egyáltalán megfontoljam-e a multi miatt a megvételét. Lehet névnapomra inkább a Bulletstorm-mal lepem meg magam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) mcwolf79 válasza Xaels (#27) üzenetére


mcwolf79
veterán

Cimbi mondta, hogy ahhoz képest, hogy UE3, nagyon szép lett. Játékmenet így videók alapján kicsit primitív (a'la Painkiller), de lehet hogy bejövős lesz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29) Xaels válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel az Epic is közre játszott a fejlesztésében ezért nem meglepő, hogy szép és részletgazdag UE3-as játék lesz a Bulletstorm. Crysis2 is csak a multi miatt kéne, de az sem sokkal több agyatlan hentelésnél a YT-s videókat nézve. Bulletstorm-ban meg lesz COOP játékmód is így azt haverral még jobban élveznénk valószínűleg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Komolyan elgondolkodom, hogy minek nézik az embert egy ilyen nyilatkozattal. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#31) Воланд


Воланд
titán

Tippem szerint (hangsúlyozom, ez csak az én tippem és remélem nem lesz igazam) a játék sztoriját annyira titkolják, hogy akkor sem fog kiderülni, miután az ember végigjátszotta. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) S0und


S0und
csendes tag

A Crytek producere, Nathan Camarillo jelentette ezt ki nemrég, állítása szerint a torrent oldalakra felkerült Crysis 2 béta verzió valójában egy olyan csúnya build, amit egyáltalán nem szándékoztak még megmutatni az embereknek.

Ezen kijelentés után megérdemelnék, hogy release date után kikerüljön pár összehasonlító screenshot. Kétlem, hogy a játék - mondjuk gamer beállítással - sokkal szebb lesz majd.

(#33) Zilko87


Zilko87
tag

Nekem nagyon bejön a beta! Háát hardcore-on sztem elég brutál, de legyen igazuk h ennél is szebb lesz...a játékmenet nagyon tuti single-ben, elvittem egy darabig de leállítottam magam róla, majd eredetiben.... A multi is nagyon nagy!
Nálam tuti bejövős...előrendelés ON!

(#34) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Most egyértelmű, hogy ezt hangoztatják szvsz semmivel nem lesz szebb a DX9 mód a teljesbe, max a DX11 fog menni normálisan.

(#35) Mappa


Mappa
addikt

2-nél is lesz magyar szinkron esetleg felirat?

nem kötelező megadni

(#36) JoolsNOS válasza Mappa (#35) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Reméljük csak felirat... :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#37) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Eddigi tapasztalatok:
-van külön 64 bites exe(már az 1ben is volt)
-van hozzá editor
-van elég sok apróbb devtool hozzá
-a grafika még így dx9ben is szép
-általánosságban kevés bug van benne
-a szövegeken, feliratokon még csiszolni kell
-átvezető videóknál és a nanosuit showroomban kifagy(nem mindenkinek jön elő)
-64 biten bugos a hang(nincsenek beszédhangok)
-a fedezékből kihajolás nem mindig működik(gránáttal egyáltalán nem)
-villódzó textúrák(én csak 1-2 alakalommal láttam, de van akinél minden villog, még a nap is)
-az ellenségek néha a falon keresztül észrevesznek és elkezdenek lőni
-az ellenségek néha csak állnak egyhelyben/fallal szemben futnak/gagyin viselkednek
-dedikált szerver nem működik
-multi állítólag működik hamachival/hasonlókkal

(#38) Воланд válasza Madárpók (#37) üzenetére


Воланд
titán

Ezek, mármint a bugok, szvsz a béta miatt vannak, túl sok következtetést nem lehet levetíteni ebből a végső verzióra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) - = Zk = - válasza Madárpók (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" villódzó textúrák(én csak 1-2 alakalommal láttam, de van akinél minden villog, még a nap is) "
háhh, GYERMEK koromban minden nap villogós és gyors volt. szép, hogy ma ezt egy játék produkálja. régen pénzbe került, ma elég, ha figyelmes vagy a net előtt:C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) h-yle válasza mephi666 (#23) üzenetére


h-yle
addikt

De ha már valaki kilopta, akkor software témakörben oly mindegy hogy letöltöd-e, vagy nem (a dolog illegalitását nem figyelembe véve), ha egy gyak. használhatatlan "gyűjtői kiadásról" van szó. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#41) Silenzio


Silenzio
addikt

Csak egy dilettáns mond végleges és hajthatatlan véleményt egy bétáról. Másrészt nem is csúnya. Harmadrészt ez is csak egy nyunyi marketing siránkozás, ami sztárolásra termett: a januári build annyira nem lehetett nyers, ha a játék már kész van.

Én örülök, hogy kikerült, sok dologban engedett dönteni. Az eladásokon sem fog rontani, ebben biztos vagyok. Unalmas már ennyit foglalkozni ezzel az incidenssel.

Az első 25 perc viszont egyáltalán nem olyan nagy szám, mint amilyennek szánták, sőt helyenként kifejezetten kínos. Amit fentebb írtam, rám is áll, A végleges verzióig nem írom le a játékot, de a hivatásos írógárda ellenére a cselekményvezetésben azért bőven lehetnek problémák a játékban.

Madárpók: érdekes, nekem sem a showroom, sem a videós rész nem fagyott vagy bugzott. Viszont minden második meghalásnál kifagyott. Hanghibák nálam mindkét exénél voltak, viszont mikor uninstalláltam az nvidia hdmi drivert, megszűntek. Sajnos a vga-m is "megszűnt", integrálttal meg nem valami nagy élmény, de azért kipróbáltam. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#42) Silenzio


Silenzio
addikt

Mappa: nem lesz, az EA többé nem foglalkozik velünk. Pedig a Warheadet, ami valószínűleg megmarad az eddigi legjobb Crysisnak ezután is, mintha HUNok csinálták volna. Nemdebár?

Menjetek fel a crysis2.hu-ra, olyan égbekiáltóan aljas baromságokkal van teli, hogy az embernek kedve lenne lenyelni a monitort.

"Szegény Cryteknek ellopták a nyunyi kis Crysis 2-jét, szeretett, egyetlen édesgyermekét, kis pöncölö cöncölö, szegénynek majdnem megszakad a szíve, hogy egyetlen kis cimpókos, mézeskalácsszív őzgidáját ily rútul elragadták tőle méhlepényestül, vérben fürödve, idő előtt. Eme legsötétebb órában tik, kik majdan szembesülni fogtok rút kiskacsából gyönyörű hattyúvá vált szépségével legott, csupán egyféleképpen támogathatjátok a boldogtalan szülőt: rendeljétek elő a játékot! Támogassátok a szebb, boldogabb jövőt, nem csupán a rákosok, az árvízkárosultak, az afrikai éhezők tízmilliói járnak vele jól, de az egész világ!!! Komolyan..."

Szóval, kb. ilyen szintűek, és még fogalmazni sem tud a szerző, velem ellentétben.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#43) losi73


losi73
senior tag

üdv akit érdekel igy elég tuti:

1 In the main Crysis 2 folder (where system.cfg is located) Make a new text file called whateveryouwant.cfg
*Important that it is whateveryouwant.cfg and not whateveryouwant.cfg.txt

2. In that new file paste this code:

r_width=1920
r_height=1080
r_DepthOfField=1
r_MotionBlur=3
r_sunshafts=1
r_UseEdgeAA=1
r_Flares=1
r_Coronas=1
r_colorgrading=1
r_GlowScreenMultiplier = 0.2

sys_spec_Quality=4
e_sky_type=1
e_sky_update_rate=1
r_DetailTextures=1
r_DetailNumLayers=2
r_DetailDistance=8
r_HDRRendering=2
r_SSAO=1
r_SSAO_quality=2
r_SSAO_radius=2
r_refraction=1
e_ram_maps=1
sys_flash_edgeaa=1
e_vegetation_use_terrain_color=1
e_terrain_ao=1
e_terrain_normal_map=1
e_max_entity_lights=16
r_UsePom=1
r_EnvTexUpdateInterval=0.05
r_TexturesFilteringQuality=0
r_HairSortingQuality = 1
r_FillLights = 14
e_particles_lights = 1

i_lighteffects = 1
g_ragdollMinTime = 15.0
g_ragdollUnseenTime = 2
g_ragdollDistance = 40.0
g_battleDust_enable = 1

e_obj_quality=4
e_proc_vegetation=1
ca_useDecals=1
e_decals_allow_game_decals=1
e_decals_life_time_scale=2
e_lod_ratio=6
e_lod_min=0
e_lods=1
e_view_dist_ratio_detail=30
e_view_dist_ratio_vegetation=45
e_vegetation_min_size=0
i_rejecteffects=1
e_vegetation_bending=2
sys_flash_curve_tess_error=2
e_view_dist_ratio=60
e_max_view_dst_spec_lerp=1
e_vegetation_sprites_distance_custom_ratio_min=1
e_vegetation_sprites_distance_ratio=1.5
e_detail_materials_view_dist_xy=2048
e_detail_materials_view_dist_z=128
es_DebrisLifetimeScale=1
e_cbuffer_resolution=256
e_dissolve=1
ca_DrawFaceAttachments=1
ca_AttachmentCullingRation=200
e_terrain_occlusion_culling_max_dist=200

r_WaterRefractions=1
r_WaterReflections=1
r_WaterUpdateFactor=0.05
e_water_tesselation_amount=10
e_water_tesselation_swath_width=10
r_WaterUpdateDistance=0.2
r_WaterCaustics=1
r_WaterReflectionsQuality=4
e_water_ocean_fft=1
q_ShaderWater=2
r_WaterReflectionsMinVisiblePixelsUpdate = 0.05

r_Beams=3
r_BeamsDistFactor=0.05
r_BeamsMaxSlices=200
e_Clouds=1
r_CloudsUpdateAlways=1

e_shadows = 1
r_ShadowBlur=3
e_shadows_max_texture_size=1024
r_ShadowJittering=2.5
e_gsm_lods_num=5
e_gsm_range=3
e_shadows_cast_view_dist_ratio=0.8
r_ShadowsMaskResolution=0
e_shadows_on_alpha_blended=1
e_shadows_from_terrain_in_all_lods=1
e_gsm_cache = 0

e_cull_veg_activation=50
g_joint_breaking=1
g_tree_cut_reuse_dist=0
p_max_MC_iters=6000
e_phys_foliage=2
es_MaxPhysDist=200
es_MaxPhysDistInvisible=25
e_phys_ocean_cell=0.5
e_foliage_wind_activation_dist=25
g_breakage_particles_limit=250
p_max_object_splashes=3
p_splash_dist0=7
p_splash_dist1=30
p_splash_force0=10
p_splash_force1=100
p_splash_vel0=4.5
p_splash_vel1=10
v_vehicle_quality=4
p_max_substeps_large_group=5
p_num_bodies_large_group=100

e_particles_quality=4
e_particles_lod=1
e_particles_max_emitter_draw_screen=32
r_UseSoftParticles=1
e_water_ocean_soft_particles= 1
e_particles_object_collisions=1

3. Change those first two lines of the previous code to your appropriate resolution

4. When you enter a game press the tilde (~) key and type in:
exec whateveryouwant.cfg

5. Enjoy

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#44) lovezsani


lovezsani
csendes tag

Akit érdekel ilyen DX9 alatt a béta: Cry2

Mielőtt még vki írná: a képen az elmosódás a szörnytől van, de majd Ti is meglátjátok!

(#45) lovezsani


lovezsani
csendes tag

Crysis 2 beta videó!!!! Saját készítésű!!!!!
(Hang nemtom miért nincs! :(( )

http://www.youtube.com/watch?v=tzlBO0xK2z0

http://www.youtube.com/watch?v=iAg8C0oj8yA

(#46) JoolsNOS válasza lovezsani (#45) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Még mindig wareznak számít, úgyhogy ne reklámozd...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#47) baraksumoron


baraksumoron
csendes tag

Tudja valaki, hogy hány órás lesz a single rész? Mert itt sokan csak 5 óráról csicseregnek, Camarillo elvtárs meg 10 órás játékidőt ígért. Azért egy kis kontraszt van a két állítás között! :( :DDD

(#48) lovezsani


lovezsani
csendes tag

Attól függ, hogy hogy játszol. Ha szinte csak szaladsz, és lősz, és nem törődsz azzal, hogy a hátad mögött mit hagysz lehet az 5 óra. De ha szépen mindenkit levadászol lehet az több is.

Amúgy egy kis üzenet a fejlesztőknek (tudom, hogy úgyse kapják meg): néhány résznél egy-két lőszeres ládát kivehetnének, hogy izgisebb legyen!

Meg lenne még nekik egy két ötletem min változtassanak, hogy jobb legyen a játék.

[ Szerkesztve ]

(#49) Madárpók válasza lovezsani (#48) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Nekem-különösen hogy van editor is-kivételesen jól moddolhatónak tűnik. Szóval remélem kis is lesz használva.

(#50) xakta


xakta
tag

Részemről nem tudom miért de izgalmasabbnak tűnik a Crysis 2 , mint a régebbiek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.