Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Killing


Killing
addikt

Most kissebb lesz a gépigény vagy mi az hogy 'optimalizáció'? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2) alien_ válasza Killing (#1) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg kevesebb lesz az fps ingadozás.

Swarm is coming.

(#3) Quiksilver válasza Killing (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hogyan lenne már kisebb? :) Ilyenkor a patch hatására FPS javulás érezhető...

alien_: Szívemből beszélsz ;]

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) hommeros válasza Quiksilver (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Pedig az első szériában nem törekedtek ilyesmire. Csak kitartottak a brutális grafika mellett. Most újra értelmezték az egészet.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) Killing


Killing
addikt

Kösz az okítást,néha még én is meglepődöm rajta hogy milyen hülye vagyok! :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) Quiksilver válasza hommeros (#4) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Hát a "nem törekedtek ilyesmire" enyhe kifejezés... nem mondom, hogy egy izmos gépem van (adatlapomon szereplő), de azért durva volt az első részben való FPS ingadozás, meg a max fps.

Killing: :))

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) hommeros válasza Quiksilver (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Hülyén fogalmaztam. Farcry alatt futó motorra gondoltam. azt nem nagyon piszkálták fps javítás tekintetében, azt mondták, majd beérik egyszer.

Az új cryengineket már nagyon optimizálják ezek szerint fps szempontból.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) nullpoint


nullpoint
senior tag

Tök jó hogy mióta felraktam az 1.4 javítást azóta minden szerver kirúg, pb frissítés után is!! Bezzeg a g.ci csalókat sosem rúgja ki semmi!!!!!!

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#9) Quiksilver válasza hommeros (#7) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ja vagy úgy... :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Javítva az, hogy egy adott játékost spectator állásból figyelve befolyásolhattuk annak mozgását
helyett ezt:
Javítva az, hogy egy adott játékos mozgását spectator állásból figyelve befolyásolhattuk
ajánlom.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) Quiksilver válasza TheDragon007 (#10) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

köszi! :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.