Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Tetszene ha a Mafia 2 megoldását választanák és akinek megvan a sima az megkapná ajándékba :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Továbbra sem értem minek remasterelni. Vagy nem grafikailag értik? Egy PS4 vagy XBO befosna a PC-s ultra beállításoktól élsimitással 1080p-ben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben a trailer is kiszivargott. Nem sokat mutat, de ennyibol nekem nem tetszik egyelore.

https://streamable.com/ra1a1h

Live-Die-Respawn

(#4) Gery9112 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


Gery9112
őstag

Lehet itt a hangsúly azon van, hogy modernebb gépeken jobban fusson. Mindenesetre én várom, az első részt és a Warheadet nagyon szerettem. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) VágniValó


VágniValó
addikt

Azt se tudom, hogy ilyen is lesz, nem baj, megvevős. Gépigény gondolom horzsolni fog kicsit..

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) Domaximus


Domaximus
tag

Iszonyat gyenge eresztés, modokkal ezerszer szebbet kihoz az ember és az free.

(#7) Hopkins95 válasza Plazmacucci (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem lenne jó azért PC-n 150+ FPS-sel futtatni a játékot? :U Nekem már azért megérné, ha megcsinálnák.

Amúgy konzolokon meg nem kell mindent ultrára tolni, sosem arról szólt a konzol, de PC-n is sokszor csak erőforrás-pazarlás.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A kiszivárgott trailer alapján nekem nem sok különbség tűnt fel az eredeti és a remaster között.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Plazmacucci válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor minek remaster a neve, ha egy patch méretben meg lehet oldani, hogy jobban fusson. Azért, hogy újra el lehessen adni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Komplikato válasza Domaximus (#6) üzenetére


Komplikato
veterán

Cry Engine 1.0-ból semmilyen MOD nem hoz ki olyan képességeket, ami most tizeniksz év után benne van a motorban. Kíváncsi leszek bele mernek e rakni raytracinget, főleg az Xbox verzióba? :D Attól azért lehet megfeküdne a konzol?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11) andor80


andor80
senior tag

Ami kikerült video az alapján inkább ők fizessenek nekem ....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) KRoy19 válasza oriic (#3) üzenetére


KRoy19
őstag

Ez alapján 5 euro-nál többet nem ér. :U

(#13) Laraxior


Laraxior
titán

Már az is elég lenne, ha a sebzésen javítanának. A grafikát majd megoldjuk a modokkal :DDD
Én elővettem a Warheadet, de elég furcsa a sebzés. Testre mehet egy fél tár, simán felkel a csávó, a fejét meg nem mindig lehet eltalálni, főleg ha valami nagyobb tábor van, és sokan vannak.
A grafika még úgy ahogy megállja a helyét. :K
Nah meg ugye ne két magra legyen optimalizálva, mert az elején virít a nagy Core 2 Duo felirat :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#14) KRoy19


KRoy19
őstag

Egyébként olyan hatást kelt, mintha a 2007-es játék 2015-ös felújítását látnánk, de 2020-ban ilyet kiadni Remaster néven.... :(

(#15) Hopkins95 válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pontosan! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) Komplikato válasza Laraxior (#13) üzenetére


Komplikato
veterán

Az első rész egy magra volt optimalizálva, állítólag az x360 verzió már frissebb motort kapott,, ami több magot is kezelt, különben meg se mozdult volna.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) Gery9112 válasza Komplikato (#16) üzenetére


Gery9112
őstag

Így van, a Digital Foundry erről nagyon jó elemzéseket csinált.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#18) Laraxior válasza Komplikato (#16) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom mit optimalizáltak anno, CPUból egy mag is elég volt, de GPUból 4 sem, hogy maxon menjen a G80 korában... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19) VinoRosso válasza oriic (#3) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem ebből az jön le, hogy ez valami kamu trailer, mert mintha semmit nem remastereltek volna a játékon.

(#20) oriic válasza VinoRosso (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkretan kb az X360-as verzio felhuzott valtozatanak tunik. Nem tetszik.

Viszont a video a jatek adatlapjarol szarmazik, szoval nem tudom mit kapunk majd a hivatalos leleplezeskor, de sanszos hogy ugyanezt .

Live-Die-Respawn

(#21) aginor válasza oriic (#3) üzenetére


aginor
addikt

Hát az a 720p-s videó pont úgy néz ki, mint ahogyan emlékszem rá, értsd: nem látok változást. Kíváncsi leszek, hogy 4k-ban futtatva mit villant majd.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#22) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vajon az utolsó misszió során a boss még mindig behajít a hajó belsejébe? XD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) myckey válasza Plazmacucci (#22) üzenetére


myckey
veterán

Ne spoilerezd már el.....

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24) konikan válasza oriic (#3) üzenetére


konikan
aktív tag

"Remaster".....30 ajró lesz minimum, remélem :U
Számomra nem tűnt sem grafikailag, sem effekt ügyileg, sem gameplay ügyileg akkora nagy újításnak benne semmi. Igaz egy ilyen rövid videó alapján kár lenne végletekbe menően ítélkezni.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#25) myckey válasza konikan (#24) üzenetére


myckey
veterán

Ezen anyag(szivárgás) alapján, nekem sem ugrott be semmi "hűha" érzés ...... de kivárok, aztán még a végén is ráérek elégedetlenkedni.
Egyelőre, stand by üzemmód ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26) Komplikato válasza Laraxior (#18) üzenetére


Komplikato
veterán

Konkrétan azt hozták ki, hogy a CryTek elhitte az Intelnek, hogy nemsokára lesz 5, 8 meg 10GHz-es Pentium. De nem lett. Másrészt lehet fikázni a gépigénye miatt, de elég gáz, hogy a CrySis-ben és a Half Life 2-ben látott arcmimika, fizika, vagy pl. a mozgásra reagáló, szétlőhető növényzet ennyi évvel késöbb is ritka luxus, és egy egy PS4 exkluzív játékban megy a HŰŰŰ, meg a WHÁÁÁ, amikor normális arcmimika van, meg elhajlik a páfrány a player előtt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#27) tibaimp válasza Segal (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Maximálisan támogatnám az ötletet. Én Origin-re vettem meg a teljes szériát, valami orbitális akción belül 10EUR volt az összes!
Remélem ott is kapható lesz.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#28) Komplikato válasza tibaimp (#27) üzenetére


Komplikato
veterán

Az jó ár, most akciós steam vásárban 9.99, meg 8.99 darabja. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#29) exedoc


exedoc
senior tag

Remélem ez a remaster nem egy teszt a gamer-ek felé, hogy "nézzük meg mennyien kíváncsiak ma egy crysis-re, és ha sokan akkor csinálunk egy Crysis 4-et." Mert ha igen akkor nagy bukta lesz. Konkrétan semmi next-gen engine-t nem látok benne. Ezt egyszer már megvettem, hol a remaster?

(#30) Plazmacucci válasza Komplikato (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Emlékszem, a folytatásokból kivették a növény fizikát, pedig a pálmafákat pusztítani élmény volt. A levelei is reagáltak a golyókra.
Amúgy nem értek egyet azokkal akik techdemónak nevezik. Igen is sokrétű volt a játékmenet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31) Laraxior válasza Plazmacucci (#30) üzenetére


Laraxior
titán

Jó volt fát vágni fegyverrel. Ott törött el a fa ahol lőtted. :C
Azért senki ne mondja, hogy ez 2007-ben nem volt a korát meghaladó grafikájú játék. Mert de.
Most a Modern Warfare 2 kampány is fel lett újítva, de azon látszik is, mondjuk annak nem igazán volt szép grafikája, ellentétben a Crysiséval. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#32) D.Va


D.Va
senior tag

Szerintem azt a trailert a microfos dobta össze a store-jukba régi videokból/gameplayből, nyilván ezért a fos 720p-s minőség is szerintem.
Szerintem legalábbis ez nem a remastered játékból van...
Remélem legalábbis :U

(#33) tibaimp válasza Komplikato (#28) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem a reklám helye, de érdemes figyelni az Origin-t. Előtte meg a SW Battlefront II. volt 10EUR, pedig nem is régi.

Laraxior: egyetértek! Én robbantgattam az épületeket úgy, hogy beálltam mellé, alá kocsival és szétlőttem azt, így az mikor felrobbant, szétlökte az épületet is.

Ehhez képest a 2. rész egy "csőjáték" lett, totál statikus környezettel, nem is értem, mintha nem is hasonló engine lenne...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) Laraxior válasza tibaimp (#33) üzenetére


Laraxior
titán

Elcallofdutysodott....
az első részben még bőven a járműves harc volt a nyerő. VTolok, tankok... Aztán utána lett arcade. :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Bízom benne, hogy ez egy fake video, mert ez a 2007-s változat, semmi több. Viszont nem igazán ígéretes a 7.01GB, mit tudtak volna kihozni ebből a plusz 700 megából?
A sztorit nem nagyon kell igazgatni, meg újra írni. Egy olyan látványt akarok, amire most 2020-ban, azt mondom, mint anno 2007-ben. Essen le az állam, amikor elém tárul a világ és a fizikája.

(#36) speter33


speter33
aktív tag

Mikor megláttam az első trailert a remaster-ből, azt mondtam, ez igen, micsoda dzsungel lesz itt, atyaég :Y
Erre most mit látok? Hozzávágtak egy mod-ot, és ennyi :((
Persze ha valós a videó. De én remélem hogy fake.

[ Szerkesztve ]

(#37) VinoRosso válasza antikomcsi (#35) üzenetére


VinoRosso
veterán

Essen le az állam

Akkor nem marad hátra más, csak egy állra mért lórúgás! :D
Amit ennyi idő alatt összehajigálnak attól nem várható áll lesés.

(#38) speter33


speter33
aktív tag

Nem lehet hogy ez lesz a valós?
Én ezt szebbnek látom.

(#39) konikan válasza speter33 (#38) üzenetére


konikan
aktív tag

In-Engine trailer.
[Ennyi erővel akkor ez is lehetne a béka modellel] :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#40) BoneDragon válasza konikan (#39) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért ez igy elég odab*szós grafikailag, még ma is megirigyelhetné pár játék... Kiváncsi vagyok mi lesz ebből a remasteredből, de szerintem semmi extrára ne számitsatok. Kicsit pofoztak a motoron, hogy ne kelljen hozzá még mindig 5db 2080 Ti, azt csókolom.

(#41) konikan válasza BoneDragon (#40) üzenetére


konikan
aktív tag

Amit ebből ki akartam hozni, hogy hiába linkelgetünk ilyen-olyan In-Engine és Realtime techdemokat, az messze nem reprezentálja a belőle készült produktumot.

Szerintem nincsenek nagy megfejtések egy 'majd 13! éves játéknál.

Vajon az EA nagy költségeket beleverve egy nagyon komoly, végletekbe menő remastert fog készíteni mind játékmenet, mind grafikai oldalról, ami ismét a következő 4-5 év játékbeli benchmark alapja lesz

VAGY

Felhasználva pl. a C&C esetét, ahol munka volt benne nem tagadom, de a világot nem váltották meg vele, szépen lecsorgatják a potenciális vevő torkán az egészet egy jó adag nosztalgiával, legalább 30 ajróért. Na vajon melyik? Kiváncsian várom.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#42) Hopkins95 válasza konikan (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát biztos a második. De ez remaster, őszintén mondva nem tudom mit vártok tőle. Eddig általában minden remaster ilyen grafikai újítást kapott csak ill. jobb optimalizációt(vagy rosszabbat a la Mafia 2).

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#43) wjbhbdux válasza konikan (#41) üzenetére


wjbhbdux
veterán

EA-nek semmi köze ehhez, kiadóként sincs jelen. Crytek (ami maradt belőle) + Saber fejlesztés.

/s

(#44) pandras83


pandras83
senior tag

nem túl jó, de már valamit mutató nagyobb screeshotok

Cyberfuck Patchrunner

(#45) janeszgol válasza Komplikato (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

A Vista, leánykori nevén a Longhorn is ebben a szellemben indult. Aztán váltottak.

A cikkhez: nálam az lenne a remastered, ha az idegeneket kivennék, és több dzsungel harcot kapnék emberekkel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) oriic válasza janeszgol (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt rebootnak hivnak :D

Live-Die-Respawn

(#47) Ragnar_ válasza pandras83 (#44) üzenetére


Ragnar_
addikt

A tereptárgyak, növények elhelyezése kb. pixelre ugyanaz, a megvilágítás fejlettebb és PBR van szerintem, ha emellé lesz még jó teljesítmény akkor talán megfontolandó, de ezek alapján nem lesznek nagyobb felbontású modellek stb. Még elvileg az AI-t is pallérozhatják, mert az sem foglal sok helyet, bár olyan nagy gond nem volt az AI-val eredetiben sem. És mivel nem remakenek készült ezért ennyi upgrade szerintem egy reális elvárás.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#48) KRoy19 válasza pandras83 (#44) üzenetére


KRoy19
őstag

Talán a középső kép kivételével sokkal jobban néz ki az eredeti mint a Remaster. Szép munka :C

(#49) pandras83 válasza Ragnar_ (#47) üzenetére


pandras83
senior tag

sokkal többre számítottam, de azért nagy duzzogva így is nekiállok majd. fogadjunk megint trükközni kell madj hogy a guggolást toggle-re állítsam és az fov-t normálisan belőjem

Cyberfuck Patchrunner

(#50) Hopkins95 válasza pandras83 (#44) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na ha ilyen, akkor szebbek lesznek a színek. Adtak neki egy kis kontrasztot, ami mindjárt kellemesebb a szemnek! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.