Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Jó játék lesz.
Nekem a 2 is nagyon tetszett/tetszik. a zene is állat stb...
Én nem vagyok az a vérpistike aki krájziszon nőtt fől ,de tényleg jó játék.

Én az X360 megjelenéseket itt szoktam megkukkolni

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) Cyberpunk válasza Spancho (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Remélem ezúttal a történet is ér valamit. :U Mert a 2 elég gáz volt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) callmeakos válasza Cyberpunk (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Önmagában nem volt a 2 történetével semmi gáz.Maximum annyi hogy Alcatraz egész végig k*ssolt.
De az egészet valahol mégis hazavágta hogy mindenki egy folytatást várt és ez beárnyékolta az egész sztorit.

A hírhez.

További új információk nem derültek ki a játékról, de lejjebb kis kedvcsinálóként megnézhettek egy korábbi trailert.

Annyit hozzálehetne csapni hogy a Crytek kiadott egy előzetes videót a 7 csodáról mely jövőhéten fog debütálni. Kilehetne cserélni mondjuk ezt a játékmenetet erre e vidire.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Zavvin kb fél éve ott van a dátum. Igaz más játéknál meg durván el van írva.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5) Chapel


Chapel
addikt

Én igazán nagy film buzi vagyok, könyvekkel dettó ue az helyzet, sokat olvasom; de kb sosem érdekelt egy játék sztorija sem, legalábbis egy fps-é nem igazán. Lesz valami dráma, tök mindegy mi, a lényeg a játék úgy is. Sőt szerintem a legtöbbnek nem tudnám utólag, mondjuk 1-2 hónappal később megmondani a pontos sztoriját.
Persze vannak kivételek, ezt úgy általánosságban írom. Pl. egy jó novellára 10-15 év távlatából is tisztán emlékszem

Szóval ha a hangulat ok akkor okés, az meg hogy milyen világvége drámát írnak hozzá...úgy is megmentjük a földet és kiírtunk minden gonoszt...illetve még sem mert akkor hol maradna a kövi rész? ;]

noxwill: Pofás lesz ez, meg a vas is hozzá ami majd viszi. Ebből a videóból csak nekem nem jött le hogy mi a 7 csoda? :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Cyberpunk válasza Chapel (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem lesz következő rész, mert közösségi játékokra fognak koncentrálni a jövőben. :U Csak tudnám hogy jött ez az ötlet. :F

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) tixem


tixem
addikt

jaj istenem nincs meg a maximum követelményem fx 4150-re csak egy szaros 2500k-m van :O mi lesz most velem

agyam eldobom még mindig ha meglátom azt a rendszerkövetelményt :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8) Cyberpunk válasza tixem (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Gyorsan válts Bulldozerre. ;] Marketing nem kell komolyan venni.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) tixem válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


tixem
addikt

tudom, hogy el kell adni valahogy a bullokat is... de azért arcpirító menyire hülyének nézik a népet :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10) Chapel válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


Chapel
addikt

"közösségi játékokra fognak koncentrálni"

?? Nem is értem, én ezt nem hallottam még, de bármit elhiszek. Ha van benne lóvé, akkor az EA ráharap.
Ez gondolom Farmville meg társai téma...hát engem azzal elvesztettek :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) Cyberpunk válasza Chapel (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig volt hírezve régebben. Úgy látszik több lóvét látnak benne, de majd kiderül.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Chapel válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Azért szerintem világ végének kéne jönnie, hogy ne húzzanak le/ki belőle további részeket/milliókat... :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#13) kpal válasza Cyberpunk (#2) üzenetére


kpal
veterán

Én 2. részt végig se játszottam, az egy után valami nagy űrt éreztem,de remélem a 3 kárpótol a 2. hiányosságaiért . :)

Én nem veszek semmit a gépbe 285 marad még jó darabig, lesz ami lesz.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bjørgersson válasza tixem (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy FX-4150 ki tud egyáltalán hajtani egy 7970-et? :U :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) Chapel válasza kpal (#13) üzenetére


Chapel
addikt

Képzeld mi lesz ha csak high-on fog menni very high helyett...szerintem bele se kezdj! :DDD :P

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) kpal válasza Chapel (#15) üzenetére


kpal
veterán

Én képes vagyok kompromisszumra az se zavar ha "Medium"-on fut csak a hangulata legyen olyan amit szeretnék. :B Aki meg engedheti az újabb VGA-t az örülhet :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) Ryder62


Ryder62
őstag

Nagyon város játék, én azok közé tartozom akiknek tetszett a 2. Poszt apok játéknak tökéletes lesz :)

(#18) Logen88


Logen88
aktív tag

Nagyon várós a game. New York+dzsungel... egy jó sztori hozzá és ütni fog.
Első rész a mai napig az egyik nagy kedvencem. (Warhead+Cry 2 se volt olyan rossz.)
Gépigény miatt kicsit aggódom, remélhetőleg nem ismétlődik meg ugyanaz ami az 1. résznél volt... ;]

The Last of Us is a masterpiece.

(#19) RetepNyaraB válasza Logen88 (#18) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a Cry 3 engine optimalizaltabb es mar van belöle egy jatek. Ez ugyanaz lesz gyakorlatilag...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20) tixem válasza RetepNyaraB (#19) üzenetére


tixem
addikt

cry 3 engine? nem cry engine 3? mert azzal még tudtommal nincs, de javíts ki ha tévedek :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) RetepNyaraB válasza tixem (#20) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a szórend mindegy :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Elég jónak tűnik a crysis 3,remélem bírja majd a vidikarim:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.