Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

Ha a promo videokba fektetett energiat a singlere szannak talan nem ot oras lenne a story. :(

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Bennem fel sem merült, hogy Prophet nem fog szerepelni a 2-ben. :)

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

A Demo-t mindenképp megvárom, de eddig nagyon bejövös. :K Meglátjuk. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) Slystyle válasza kexksz (#1) üzenetére


Slystyle
őstag

Két oka lesz, ha rövid lesz a single rész. A mostanság elterjedt multira koncentrálunk téma meg egyáltalán az, hogy mostanában az új játékok nem túl hosszúak. :(
Másrészről pedig Nekem nagyon város a játék, kíváncsi leszek, mit mutat majd az új ruha :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Gyula84 válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Gyula84
veterán

Hát bennem se merült fel :B

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6) baraksumoron


baraksumoron
csendes tag

Tudja valaki, hogy hány órás lesz a single rész? Mert itt sokan csak 5 óráról csicseregnek, Camarillo elvtárs meg 10 órás játékidőt ígért. Azért egy kis kontraszt van a két állítás között! :( :DDD

(#7) csibe1


csibe1
addikt

Engem a multi gépigénye érdekelne,mert ha itt is úgy van,mint a CoD 2-4-nél akkor bizony csúfos lesz a single gépigényt látva. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8) madgie válasza baraksumoron (#6) üzenetére


madgie
titán

Soha nem értettem ezt a percre kiszámolt játékidőt, főleg Crysisnál. Itt lehet cloak-olva lopakodni, hátulról halkan elintézve egyesével az ellenséget, meg lehet végig rambózni is, meg ki tudja, mit. Öt óra, tíz, attól függ, mennyire sietve akarja végigvinni az ember.

(#9) kexksz válasza Slystyle (#4) üzenetére


kexksz
addikt

Hát minek csináljanak hosszabbat, ha így is 8ezer, meg úgy is 8ezer? Ugyan annyi profit, kevesebb munkáért.

(#10) Silenzio


Silenzio
addikt

Most állatira meglepődtem! :C Naháááááát... :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#11) Silenzio válasza baraksumoron (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Akik itt beleásták magukat, netán végigtolták a bétát, tutira nem stopperrel mérték a játékidőt. Ne higgy nekik. Sokkal gyorsabb a játékmenet, emiatt talán rövidnek tűnhet. De amit biztosan tudok, hogy kb. 2x annyi pálya van, mint az első részben.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Tököm kivan. Ezt is meg kell venni, egyre inkább úgyfest. Nincs belőle single olny version, ócsóbbér? :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) Madárpók


Madárpók
aktív tag

Épp hogy csak az első két pályát vittem végig, szóval nem tudom a teljes történetet, de szerintem ennek nem a Crysis 2 nek kellett volna lennie. Crysis 3 inkább. A Crysis1 végén nagyon a levegőben lógott a folytatás és szerintem pontosan onnan kellett volna folytatni, ahol a Crysis1 abbahagyta. Így egy hatalmas lyuk maradt a két rész között, amit ilyen-olyan promo videókkal és flashback-szerűségekkel próbálnak betömni, de hacsak nem terveznek egy "Crysis 2 prologue"-t kiadni(ilyen volt pl. a Clear Sky, ami az SoC után jelent meg, de kronológiailag előtte játszódott) akkor ez szerintem elég gáz.

Pl. hogy kerültek alienek NYCbe? hogy került Próféta NYC-be? mi történt prófétával a szigeten? mi történt Nomáddal és Pszihóval? mi történt a koreaiakkal? mi történt a szigettel és a "fagyasztó mezővel"? mi történt nemzetközileg?

[ Szerkesztve ]

(#14) hoffman_ válasza Madárpók (#13) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért ezekhez nem kell akkora fantázia :U Láttunk már csúnya szakadásokat, ez nem az.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) oriic válasza Madárpók (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék mindjárt meg is van a kiegészítő játék története. Hajrá Crytek Hungary. :)

Live-Die-Respawn

(#16) #11302912 válasza baraksumoron (#6) üzenetére


#11302912
törölt tag

Nos a kiszivargott verzio ami bugos es csunya, siman kihuzza 15 oran at is. Pedig sokat rambozom. Vannak vegtelenitett fightok is, es ha nem veszed eszre, siman elzuzdazol ott vagy 2-3 orat... nekem baromira bejon. Ezert meg gepet is erdemes fejleszteni, nemhogy megvenni eredetiben. Ha a multi 2%a lessz a kampanynak izgalomban, en mar akkir lesz@pom magam olyan jo lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.