Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Várjuk! :C

Nekem az 1 is tetszett. Jó, nem ment a gépemen szépen, de akkor is szerettem vele játszani!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) afterburner_


afterburner_
őstag

várható volt, dx 11 meg az uj vga-k kepessegeit valahol demonstalni kell :)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Idelye összefogni és kiadni a Xony-P360-at, azon biztos minden futna maximálisan.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

ehhez szerintem a konzolgyártóknak is lesz még pár szava... "nehogymár pc-n sokkal szebb legyen, mint az ő nagy becsben tartott kütyüjükön..."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

asszem vennem kell 8 giga ramot 2x core i7-920at meg 4 db ati 4890-et és akkor talán közepes grafikával el fog menni a gépemen

vicc ez a fejlesztőcsapat :W

kíváncsi vagyok h ők mit fognak érteni optimalizálás alatt ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6) mephi666 válasza Speeedfire (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

beállni a "fejlesztőcsapat" mögé munka közben és addig ütni a fejüket szeneslapáttal, amíg nem hozzák össze úgy a cryengine3-at, hogy minőségben az elődöt überelje és elfusson 40fps fölött ultra-quality-n fullhd felbontásban egy 9800gt&6000+x2 körüli kofiggal 2gb rammal :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Gomez86 válasza Speeedfire (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Én nem tartom feltétlenül hátránynak azt ha valaki a jövőnek fejleszt. Mert ha esetleg nem maxon futtatod akkor ez még egy szép játék marad, viszont ha jönnek az új fejlesztések akkor van egy rendes összemérési alap, ami nem a 3D mark...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) Morden24 válasza mephi666 (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem leszarják, mert a legtöbb kuncsaftjuknak nincsen hirtelen felindulásból elkölthető 300 ezre, hogy építsen egy Crysis2-kompatibilis gépet, akinek meg mégis, hát azt meg azért, mert hadd tegye :D

Amúgy kéne látnom valamit látnom a képeken, amitől be kéne, hogy induljon a nyáltermelésem? :U

Sectumsempra - For Enemies

(#9) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

AJánlom, hogy ne 20-30fps körül ugráljon majd mid beállításon :((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) ]Phobos[ válasza Gomez86 (#7) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hát szerintem az, hogy kategóriájában csinálnak egy motort, ami húzóerőként hat a többi csapatra/ kiadóra, nem egyenlő azzal, hogy majd cirka 2-3 év múlva lehet fullon futtatni. Jók lennének a fiúk, csak épp kicsit elszálltak. Bár ez engem már nem érint, mert az UT3-as pofon után fejlesszen, akit még érdekelnek a "sztár" játékok...

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#11) Enton válasza mephi666 (#6) üzenetére


Enton
addikt

Egy ilyen valami hasonló ötlettel valahogy én is kiegyezznék. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#12) P00By


P00By
nagyúr

Jó hozzáállás!
Kíváncsi leszek erre a PS3 kiaknázásra.

(#13) madgie


madgie
titán

Azé' azt ne felejtsük el, hogy általában egy kisvárosnyi területet tudsz bejárni a krájziszokban, mindezt úgy, hogy tényleg az utolsó faágig mindent "átalakíthatsz"... ja, és nem utolsósorban gyönyörű is az a grafika, nem kicsit. Nemhiába nincs eddig ilyesmi konzolra. Hogy ennek az az ára, hogy majd öt év múlva talán megy az átlaggépeken is? Hát szomorú, de evvan :D

(#14) Gomez86 válasza ]Phobos[ (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

Még egy dolgot kell szem előtt tartani. Nem Magyarország a célközönség. Valószínűleg máshol nem jelent ekkora megterhelést egy új gép vásárlása.

Nem védeni akarom őket, mert tény hogy más meg tudja oldani úgy a játékok jelentős mértékű fejlesztését, hogy az erőforrásigény csak (viszonylag) keveset nő, de azért be kell vallani hogy amit csinálnak az grafikai etalon... (nem feltétlenül a kitűzött minimum!!!)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#15) Morden24 válasza Gomez86 (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért a Crysis gépigényére bőven nem csak Mo.-n szívták a fogukat...

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Gomez86 válasza Morden24 (#15) üzenetére


Gomez86
őstag

Igaz, de nem is jelentett nekik ekkora problémát kb 1 évvel később felhozni erre a szintre a gépeiket...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#17) madgie válasza Morden24 (#15) üzenetére


madgie
titán

Az még a mai napig fejvakarós, ha fullhádézik az ember.
De legalább egy "elavult" 19", 1280*1024-es TFT-n már elmegy flottul egy korrekt vason... két évvel a megjelenés után :DDD

(#18) Dare2Live válasza Speeedfire (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem inkább ne játsz majd vele.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19) LackoMester


LackoMester
addikt

naná,h.PC-n lesz az igazi.... :C
elég komoly vas kell majd alá.... :)
este fel is rakom,végignyom újra....

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Morden24 válasza madgie (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szóval akinek volt pénze fullHD-re, az azért sírt, mert be kellett szereznie egy 19-es CRT-t vagy TFT-t :D

kapcsandika: Az egy dolog. A lényegesebb az, hogy a többség pofátlanul magasnak tartotta a gépigényt, és követelték az optimalizációt. Most az, hogy mennyit kell éhezned a fejlesztéshez, szinte lényegtelen, mert akinek nem kellett éheznie, az is belekötött a dologba. Illetve sokan, na :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) BudTerence


BudTerence
tag

Gyerekek, mi az, hogy PC-n lesz a legszebb? Milyen PC-n? Mindig úgy emlegetik, mintha ez is egy konzol lenne, amiből nincs másfajta.

Az az igazság, hogy becsapós ez az állandó fejlesztgetés. Amikor rákölt az ember 100 ezer Ft-ot a gépére, hogy menjenek a legújabb játékok viszonylag normálisan, azután azzal nyugtatgatja magát, hogy igen, de egy PC másra is jó, nem úgy, mint a konzolok. Ez már csak részben igaz, és azt is elfelejtjük, hogy arra a "másra" jó egy sokkal egyszerűbb gép is. Szóval megint csakis a játékért fejlesztettünk...

[ Szerkesztve ]

(#22) Pussca


Pussca
csendes tag

Picit OFF:
Tegnap vettem meg a Crysis-t egy multi csomagban, ahol benne van az alap+warhead + az online baromság. Hááát meg kell, hogy mondjam felemás érzésem van az elsö1 óra játék után. Mindent fullra raktam ;), igaz csak 1400x900 a felbontásom de a Radeon 4890 gond nélkül bírta a gyürödést. A grafika gyönyörü, de maga a játékmenet egy picit fura még (CoD Modern Warfare után meg pláne). A textúra különösen az erdöben gyönyörü, ahol a fák árnyékai végre tényleg "valódinak" hatnak. A játémenetben volt egy két gagyiság mindjárt az elején. Az a kurva csónak még 50km-röl is simán észrevett ha nem vettem fel a rejtözködö üzemmódot. Meg az is gáz, hogy 40szer kell valakit FEJBE lönöm, hogy meghaljon. :W

ON: Szerintem nem baj, hogy nem mindenkinek elérhetö játék mert qrva nagy a gépigénye. Aki akar az tud várni (én is tegnapig vártam), aki meg nem az megveszi úgyis a hardvert. Ferrarit se kötelezö venni és mégis megél a Ferrari belöle.

[ Szerkesztve ]

Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

(#23) -=Sziszi=- válasza Gomez86 (#14) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Mitől etalon? Szépnek szép, de a megvalósítás... :W
Ott az Unreal 3 Enige. Az sem csúnya, ráadásul fejlettebb, és elég szépen szaladgál teljesen full grafon egy ma már középszintnek számító konfigon. Inkább az az etalon. Kíváncsi vagyok Carmack mit hoz majd ki a Tech5-ből ;] .

Szerintem ez az "új" motor is megfingatja majd a legújabb konfigokat is. Hiába optimalizálnak majd egy kicsit, annyival jobb lesz a graf hogy az nem lesz elég ahhoz, hogy ne szaggasson. Érdekes lesz, hogy a konzolokon mennyivel lesz csúnyább. Annó a Doom3 szörnyen nézett ki konzolokon a PC-hez képest.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#24) madgie válasza Pussca (#22) üzenetére


madgie
titán

Hát, majd később meglátod, hogy néz ki, ha valakin ilyen ruha van... nem terepszínű, az biztos. A fejlövés a COD után valóban nem megy elsőre, de később, a hangtompítós, lézeres célzófényű pisztollyal menni fog az :)

(én az első percekben csak ámultam a tengerparton a víz részletességén, rákokat hajigáltam bele, megy ilyenek... eszeveszett az a grafika)

(#25) Gomez86 válasza -=Sziszi=- (#23) üzenetére


Gomez86
őstag

Ezért mondtam hogy GRAFIKAI etalon. Mert tény hogy a legszebb (nyilván fullon) Minden másban vannak jobb játékok sőőt.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#26) Nunder


Nunder
őstag

Szerintem ez nem is volt kérdés, hogy gépen szebb lesz. Természetesen ha lesz olyan gép ami 10 fps fölé tudja tornászni maxon :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#27) -=Sziszi=- válasza Gomez86 (#25) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Én sem a játékról beszélek. Hanem a motorról.

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#28) Gomez86 válasza Morden24 (#20) üzenetére


Gomez86
őstag

Az egy dolog, de mégis amikor valaki új gépet vett (a megjelenéstől számított bő egy évig, de lehet hogy még most is) akkor a Crysison mérte le hogy mennyire lett ütős a vas, és ez azért jelent valamit.

De szerintem hagyjuk ezt és tényleg peace! Szerintem akinek bejön az játszon vele, akinek meg ellenérzése van az ne vegye meg, és akkor nem kell gépet vennie miatta. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#29) Morden24 válasza Gomez86 (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

a Crysison mérte le hogy mennyire lett ütős a vas, és ez azért jelent valamit.

Semmit, szerintem. Az mérte le a Crysis-on, aki akart Crysis-olni. Én is vettem új gépet, mégis kb. leszarom, mennyire megy rajta, mert szerintem szar játék. Talán a 2 már színvonalasabb lesz, remélem legalábbis, mert a grafikája tényleg szép, csak nekem az önmagában kb. semmi :K

A második része persze igaz, nem is mondtam, hogy ezen össze kell veszni. Csak arra akartam utalni, hogy azért a Crysis gépigénye még ma is magasnak számít, és nem csak itt a balkán pocsolyában, hanem általánosan. Mondom ezt úgy, hogy maximális részletességre és magas felbontásra gondolok természetesen, nem low-mid kategóriában, mert azért úgy már elszaladgál gondolom egy középszerű gépen is.
Na meg persze attól még nem kell új gépet venni, hogy nem megy el maxon. Bár ilyen kategóriában már tényleg sokkal-sokkal jobban megéri a konzol, legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#30) munky


munky
őstag

"Crysis 2: PC-n lesz a legszebb"

Milyen PC-n :F

Valami NASA gépre gondolhattak amiben 3 generációval a mostaniak előtt járó VGA van. :W

[ Szerkesztve ]

(#31) Quiksilver válasza munky (#30) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Attól még szép lesz.... ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#32) munky válasza Quiksilver (#31) üzenetére


munky
őstag

Igaz azt nem ígérték, hogy mellette jól is fog majd futni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) Móci


Móci
addikt

Na ehhez aztán kell majd konfig... előre látom a méltatlankodó usereket, ahogy a félmilliós gépen akad a krájzisz kettő játéknak nevezett techdemo.
A szeneslapátos ötlet nem rossz, ha kell, szívesen segítek! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34) D1Rect


D1Rect
félisten

Annyira szeretem az óriási gépigényű játékok körüli hypeolást. A Crysis még oké(úgy ahogy), az néz is ki valahogy, de pl. a GTA4 körüli hype kiakasztó(minden optimalizációt nélkülöző sh*t). Mindenki ilyen játékokra gyúr mert ahhoz gép kell. Játékélmény? Áhh, többet ér a "nekem megy a crájszisz fullon"...
(#33) Móci:"krájzisz kettő játéknak nevezett techdemo." Igen...

[ Szerkesztve ]

(#35) Morden24 válasza D1Rect (#34) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, azért azt meg kell hagyni, hogy bűzlik némi elitista hozzáállás is a dologból, ami egyfajta "nálam megy maxon" sznobériára épít, ami ezek szerint nem csak a hardver-eladásokat javítja, hanem misztifikálja a játékot. Akinek megy, az nagykirály, akinek meg nem, annak ez az életcél :D

Na persze aztán kijön egy patch, ami dob egy jó nagyot az optimalizáción, mert azért eladást is kéne produkálni. Mondjuk utóbbira ezúttal ott lesz a konzol.
Emlékszem, amikor a Crytek nyomta a PC-only szövegét. Már akkor röhögtem rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Navaze


Navaze
tag

Na erre kíváncsi leszek, legalább lesz miért gépet építeni jövőre is. :K

(............(o)...............(o)..............)

(#37) Redbullking


Redbullking
tag

egyszerre nem lehet az hogy szép legyen és "kevésbé erős" konfigon is elmenjen f@szán, valamit valamiért

(#38) D1Rect válasza Morden24 (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, a legviccesebb a fél millás gépen a warez krájszisz. De ez egy másik történet.
Ezzel kb. ugyanúgy nem fogok játszani mint az előzővel.

(#39) Lewzke válasza Redbullking (#37) üzenetére


Lewzke
őstag

Hogyne lehetne , csak meglehetősen sok pénzbe kerül az olyan mértékű optimalizáció . A mostani konzolok sem valami nagy teljesítményűek viszont sokkal jobban optimalizálnak rá , ez tény.

(#40) Morden24 válasza D1Rect (#38) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, sokkal viccesebb lenne egy eredeti Crysis egy lopott Alienware-en :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#41) FRENK1988 válasza mephi666 (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

:DDD De nehogy az nV támogassa nagymértékben. Inkább legyen támogató nélküli de menjen mindkét gyártő VGA-ján szépen :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#42) Navaze válasza D1Rect (#38) üzenetére


Navaze
tag

„fél millás gépen a warez krájszisz”
Jha teljesen jó gondolat, kíváncsi leszek a platformonkénti eladási statisztikákra.

(............(o)...............(o)..............)

(#43) madgie válasza D1Rect (#38) üzenetére


madgie
titán

Vagy kétezer forint egy eredeti krájzisz, tényleg nem értem én sem, mit kell ezen spórolni, ha már a hozzávaló vas nagyságrendekkel többe került :)

Én sem jáccottam vele, míg nem volt meg az alávaló vas. Sőt, addig néha én is beleestem a anti-hype-olás csapdájába időnként (mindenütt előfordul, a mobilarénán például az iPhone a sz*r, PH!-n a Crysis, meg ilyesmi). Aztán kipróbáltam, és meglepődtem: jó sztori, gyönyörű grafika, hatalmas bejárható terület, ami totál interaktív. Rég játszottam ilyen jó játékon. És miket kapunk mostanság? Wanted meg Terminator: Salvation-szerű lim-lomokat...

[ Szerkesztve ]

(#44) D1Rect válasza madgie (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Igazából engem a játékidő ami elriaszt, 6-7 óra alatt végigtolható elsőre? :U
(#40) Morden24: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) Morden24 válasza madgie (#43) üzenetére


Morden24
nagyúr

jó sztori

Kibírom, kibírom, kibírom... ;] :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#46) madgie válasza Morden24 (#45) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor legyen jó, de klisékkel teli sztori. Mindig rajongtam a hidegháborús bóvlikért :D
De amúgy a Wanted sztorija milyen már? :)

D1Rect: Rambo-módban tuti, de olyan módban én meg másfél óra alatt végigtolom a COD4-et... mégis örök kedvenc nálam :))

[ Szerkesztve ]

(#47) ZorPrime válasza mephi666 (#6) üzenetére


ZorPrime
csendes tag

Majdnem ugyanaz a konfigunk... :D

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#48) Morden24 válasza madgie (#46) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem kommersz, unalmas és érdektelen, ami egyébként pont az a három jelző, ami a főszereplőre (Nomad) is illik.
Na most a Wanted-et nem ismerem, mert még a mozit sem vagyok hajlandó megnézni, de igazából az, hogy "van szarabb is" nem jelenti azt, hogy "jó" :)

Na persze ezen tényleg ne vitázzunk, mert úgyis szubjektív, ízlés kérdése stb., de szerintem a sztori rémségesen gyenge volt a Crysis-ban. Mellesleg a Crytek úgy látszik, ért hozzá, hogy gerincen törje a játékait: emlékszem, a FarCry-t is többen a hülye majmaik miatt rühellték. A Crysis-nál is többeknek az ufóknál lett tele a here.

Én megmondom őszintén, már azt is nevetségesnek tartom, hogy kidolgozták botrányjól a grafikát, aztán elkövetnek olyan igénytelenséget, hogy van kb. 2 fajta koreai katona-fej.
Na meg ott volt az állítólagosan istenes AI, ami azt jelentette, hogy a hülye katona nyugodtan sétál az égő hordó mellett. Na meg az, hogy megintcsak: gyönyörű a grafika, de nem tudtak az ellenségeknek egy olyan egyszerű mozgásfázist lekódolni, mint a "kocsi elől elvetődés".

Azt viszont én is elismerem, hogy a grafika nagyon szép, és hangulatos. Csak a játék nem, szerintem :)

Sectumsempra - For Enemies

(#49) mephi666 válasza ZorPrime (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

jahm... hasonló :) habár a lapom gariztatás alatt van, mert "viharverte" lett kb 3hete :) egy giga van helyette... át is írom az adatlapom... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) madgie válasza Morden24 (#48) üzenetére


madgie
titán

Jogos, az AI szörnyű. De normális AI-t én még nem is láttam, mind bugos valahol.
A Crysisban az "eleső katona brékel még öt percet a fegyveren" bug a kedvencem, rémesen ótvar :DD

És igazából egy isten game van (szvsz): a Metal Gear-széria. A többi csak futottak még kategória :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.