Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

kíváncsi leszek... :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Remélem folytatják, hogy vissza mennek a szigetre és a főnököt kihozzák(amelyik megbolondult egy kicsit...vmi rosszat csináltak vele :((( :D)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Vélhetőleg sokan fognak gépet újítani a bemutatók hatására. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) vendingo


vendingo
veterán

Én csak a gépigényére lennék kíváncsi, de nagyon, mivel most készülök új gépet venni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5) kbencee válasza vendingo (#4) üzenetére


kbencee
aktív tag

Szerintem nem lesz annyira brutál, mint az első részé, de ettől függetlenül a gatyánkat rákölthetnénk majd arra a gépre, amin normálisan elfut.

(#6) adam320 válasza kbencee (#5) üzenetére


adam320
senior tag

3x akkora gépigénye lesz :K

(#7) zuchy


zuchy
őstag

Na erre kíváncsi leszek. :)

PC-STYLE.hu

(#8) bishoplogan válasza vendingo (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Hivatalos gépigényre a Crytektől nagy valószínűséggel csak jővőre várhatsz... amikor meg fog jelenni a teljes játék, előtte pár héttel. ergó: ne újíts gépet még :D

(#9) Markoka1993


Markoka1993
tag

Nekem a WarHead tetszett a legjobban.

live gt: Markoka1993

(#10) infectedmann


infectedmann
őstag

Remélem visznek magukkal erőművet, hogy a bemutatók ne szaggassanak :D
Amúgy ez a gépigény mizéria megint nagy port fog kavarni.

(#11) h_mate válasza bishoplogan (#8) üzenetére


h_mate
tag

Én most szeptemberben újítok, megvárom a dx11-es lapkákat meg az i5-öst.
egy erősebb 4 magos i5 mire lehet képes? vagy akár az i7 920?highon menne?

Suhognak a Fuck.

(#12) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Persze lesz gépigénye, de a Cryengine miatt megéri. :D Amilyen vassal középbeállításon ment a Crysis, azzal szvsz ez is el fog indulni, még ha alapbeállításon is.

(#13) bishoplogan válasza infectedmann (#10) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A Warheadnek még a GTX275 is kevés, max AA-val (16x) nem bírja szaggatásmentesen. 8x-el ideálisan fut

h_mate: biztosan menne rajta, még kétmagossal is

[ Szerkesztve ]

(#14) zH. válasza h_mate (#11) üzenetére


zH.
senior tag

Azért nasa gép nem kell ,hogy elfusson highon :DDD
Biztosan elfut rajta.

Gépigényre én is kíváncsi leszek ,
Örülök majd ha Közepesen elfut :R

[ Szerkesztve ]

just be

(#15) h_mate válasza zH. (#14) üzenetére


h_mate
tag

de emlékszel anno a Crysis megjelenésekor nasa gép kellett a high-hoz;) legalábbis ami számomra elérhető lett volna akkor

Suhognak a Fuck.

(#16) F e Z o


F e Z o
veterán

Most van olyan gépem, amin normálisan elmegy a Crysis. Remélem nem kell várnom megint 2 évet, hogy normálisan játszhassak a Crysis 2-vel... :))

H2O über alles!

(#17) h_mate válasza bishoplogan (#13) üzenetére


h_mate
tag

persze de én a legmagasabb beállításokat hajszolnám szívesen :)
mondjuk a dx11-en állítólag gyorsabbak lesznek a játékok mint 10-en vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#18) DarkByte válasza Vistaboy (#3) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha neked a Core i7 -el ez jutott eszedbe, akkor én inkább megyek és megkeresem a nyugtatómat.

(#19) zH. válasza h_mate (#17) üzenetére


zH.
senior tag

Elvileg igen.

"A sokféle új grafikus képesség révén tehát a kártyák szebb megjelenítésre lesznek képesek, azonban még fontosabb, hogy a DirectX 11 alapú játékok gyorsabban is futnak majd."

Teljes cikk

just be

(#20) h_mate válasza zH. (#19) üzenetére


h_mate
tag

kösz, átnyálazom a cikket.
szerk: nem kellett sokat bajlódnom elég lényegretörő volt :R

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#21) Crytek


Crytek
veterán

Megkockáztatóm lévén hogy az új Cryengine "3"-al csinálják ami multiplatformosítottak szerintem jobban fog futni mint a Crysis és a Warhead.Ha nem is sokkal gyorsabban de gyorsabban.

Next PC Upgrade: 2022

(#22) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Hehe, én még csak nem rég vittem végig az elsőt, és azt is alacsony grafikai beállításokkal, bár a konfigurációhoz optimalizált beállítás közepesre állított mindent. A 2 már tuti nem fog menni.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#23) Dobika


Dobika
csendes tag

Na,még egy fos. :C

(#24) T.Peter válasza Vistaboy (#3) üzenetére


T.Peter
őstag

Mennyivel egyszerűbb és olcsóbb lenne konzolt venni. :)

(#25) keIdor válasza Dobika (#23) üzenetére


keIdor
titán

Na, még egy idióta újonc. :C

Amúgy nem számítok nagy grafikára meg gépigényre... CryEngine 3-al jön, ami majdnem ugyanaz, mint a 2. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát igen amikor megjelent a Crysis akkor még nem voltak ennyire béka segge alatt a VGA árak...
Meg mondjuk mostanra már mennyivel játszhatóbb egy 3850-el is az újabbnál újabb Catalystoknak köszönhetően...
Kíváncsi leszek a 2-re remélem itt már lesz vér is...

(#27) Porcupain válasza Misi 007 (#26) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Nekem nvidia 7600Go-val ment alacsony részletességgel és 960x600 beállítással:)

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#28) Ari18


Ari18
őstag

Szerintem sem lesz olyan nagy igénye, mint az első részének. Manapság 25k-ért nagyon jó VGA-t lehet venni. pl 4850 amin elég szépen megy. Várom nagyon. :B

(#29) asysoft válasza Crytek (#21) üzenetére


asysoft
aktív tag

Na igen, én is abban bízom, hogy mivel most a -VGA-t tekintve- gyengébb konzolokon is kell futnia, szépen menni fog olyan gépeken, ahol az elődei is. No és abban, hogy most 64 bites oprendszereket jobban fogja csípni (mókás, hogy Crysisban 64 bites exe-vel az utolsó idegennél felemésztette a memóriát, Warhead pedig érezhetően lassabban ment, 32 bites exevel ilyen problémáim nem adódtak).

Misi 007: Vér volt már a Crysisban is, csak be kellett kapcsolni.

(#30) Vistaboy válasza DarkByte (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem magamra értettem, remélem az én gépemen normálisan fog menni, bár az igazat megvallva, az eddigi tendenciák alapján maximális grafikát nem remélek 1920x1200-ban még i7-essel sem. De ne legyen igazam. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Vistaboy válasza T.Peter (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, és mennyivel egyszerűbb egér + bill kombóval irányítani egy FPS-t, mint kontrollerrel. :)

Mondjuk mintha rémlene, mintha egyszer olvastam volna valahol, hogy van már az is valamelyik konzolhoz, de meg nem esküszöm rá. :DDD

Maradok a jól bevált konzervdobozomnál. :K ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#32) Mgeri


Mgeri
tag

Várom már az infókat! :C

Szerintem nem lesz nagyon nagy a gépigénye, mert az 1-nél is sokat vesztettek ezmiatt!

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#33) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Csak optimalizálni kéne rendesen, és nem lenne ekkora gépigény... :U

Véleményem szubjektív...

(#34) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Remélem, hogy most azért több időt szánnak az optimalizálásra. :(((

(#35) Misi 007 válasza asysoft (#29) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Akkor úgy fogalmazok hogy a hullát lehessen véresre gyalázni mint annó a Far Cry-ba!
Mert a Crysisba átment a golyó a megdermedt "lapon" és ennyi semerre se mozdult utána...
A legjobban akkor kapott el a röhögés mikor beleraktam a teknőst a tengerbe és megdöglött a víztől... :DD

(#36) mave13 válasza Misi 007 (#35) üzenetére


mave13
őstag

"Akkor úgy fogalmazok hogy a hullát lehessen véresre gyalázni mint annó a Far Cry-ba!"

SoFII Ghoul motorja... ;] Hasonló kéne minden FPS-be. Német felső-vezetés minden tagja meg agyvérzést kapna ott helyben. :DDD

Icewolf || kósza ||

(#37) T.Peter válasza Vistaboy (#31) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerintem megszokás kérdése. Persze egy darabig eltarthat, amíg megszokja az ember.

(#38) Lewzke válasza Misi 007 (#35) üzenetére


Lewzke
őstag

Víz allergiája volt . :DDD
Én meg egy csónakot a vízrepofozva próbáltam kievezni a pályáról úgy hogy belülről püföltem de a cápák felborították mindig . Egyszer találtam egy nagy szemetest , azzal sem sikerült . :O

[ Szerkesztve ]

(#39) Jojo5 válasza mave13 (#36) üzenetére


Jojo5
őstag

Dúrva is volt a SOF :DD :DD
Régi szép idők :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#40) Zorro(hun) válasza adam320 (#6) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Ha 3x akkora gépigénye lesz , akkor már csak egy generáció CPU és két generáció VGA fejlesztést kell kivárni mire játszható lesz ... :C

(#41) FRENK1988


FRENK1988
veterán

3 Way SLi with GTS250 és QX9770 és cu ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#42) mz.x523


mz.x523
tag

Na én már várom az infókat,,majd a kis HD4850-et megdolgoztatja majd :P
Úgyan olyan jó lesz,mint az előző 2. :D

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#43) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ez nagyon tetszik-"több információ szívárog ki augusztus 20-án" Olyan Különvéleményes szájize van a dolognak. Ha tudják,hogy agusztus 20.án több hir lesz rola. akkor az nem kiszivárgás hanem tény.
Szivárogni sutyiba szokott! :)

(#44) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

10ből 1 ember tudja majd élvezni..

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#45) zuchy válasza hackeeeee (#33) üzenetére


zuchy
őstag

Már megint ez az optimalizáció...2-3 milliónyi poligon van benne. Ezt akárhogy optimalizálhatod, nem fog fullon menni egy gyengébb VGA-n. Warhead-et meg úgy optimalizálták, hogy csökkentették a látótávot... stb. Ha már ítrak egy motort, akkor csak ugy tudnának "optimalizálni", hogy leveszik a részletességet? :U
Valamit valamiért.

PC-STYLE.hu

(#46) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Szerencsére tudja a lapom az SLI-t! Huhhhh.... ezt megúsztam! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#47) copass


copass
veterán

nekem már a tö....öm tele van a trópusi szigettel, lehetne már vmi fantáziadúsabb helyszín, mint a prey-ben.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#48) Chalez válasza (Darkwood) (#46) üzenetére


Chalez
őstag

Sztem egy 4Ghz-re húzott 4 magossal és egy új generációs felsőkategóriás ATI v nVidia kártyával tökéletesne fog futni, persze nem 2xxx felbontáson 16XAA-val...

(#49) (Darkwood) válasza Chalez (#48) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hát szerintem bőven elég lesz a E8600-asom is! Szerintem még alapon is!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#50) h_mate


h_mate
tag

azért 512-es kártya szerintem döcögős lesz.tuti kell legalább 1GB :U

Suhognak a Fuck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.