Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nem is tudtam hogy második generációs lesz a nanoruha. :D És azt sem, hogy új irányt vesz a játék. Várjuk a februárt. :K

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen gépigénye lesz? Ha tippelni kell, olyasmi mint az első résznek. :)

(#3) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

"...a Crytek programozói szerint megfelelő optimalizálás mellett hasonló minőségi szintre képesek." :Y

Remélem, most már tényleg optimalizálva lesz az a nanoruha... :(((

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#4) deedee


deedee
őstag

most fejeztem be az előző 2 gémet /a warhead-el együtt/ és "szeretettel" várom az újabb részt. :B

remélem kevesebb bug lesz,mint az előzőekben :D

(#5) tome.jr válasza D1Rect (#2) üzenetére


tome.jr
addikt

Minimum GTX 380 SLI-be kötve. ;]

(#6) yakuza.tora válasza tome.jr (#5) üzenetére


yakuza.tora
addikt

...esetleg HD 6990 CF... :DDD ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) GuB3Ra válasza tome.jr (#5) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

nvidiában nem gondolkodunk ;] :DD

Daark minimalism

(#8) JoolsNOS válasza deedee (#4) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A bugok elférnek, de a gépigény legyen baráti. Bár az elsőt is szépen be lehetett optimalizálni ha nem pakolta fel az ember a grafot maxra. Én mikor először játszottam a demóval szinte kellemesen csalódtam. Bőven jobban ment mint vártam. De annak ellenére ezt remélem jobban optimalizálják gyárilag.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#9) feka007


feka007
nagyúr

Szóval akkor már csak 2 hónap, és láthatunk is 2 képet belőle? :F Legalább egy videó jöhetne

(#10) KG. válasza feka007 (#9) üzenetére


KG.
tag

Mivel Multiplatfom lesz, így azon se lepődnék meg ha annyira se lenne szép mint a Warhead, mivel a konzolok le fogják húzni, de remélem olyan lesz mint a Drit2-nél hogy PC-n jóval szebb lesz!
(feka007, nem neked válasz, csak elnyomtam)

[ Szerkesztve ]

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#11) Prof01 válasza yakuza.tora (#6) üzenetére


Prof01
veterán

esetleg Xbox360. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) yakuza.tora válasza JoolsNOS (#8) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Mióta számít optimalizációnak az, hogy a gémer milyen garfikai beállításokkal játszik??? :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#13) baliii válasza Prof01 (#11) üzenetére


baliii
senior tag

Konzolon majd lesz egy jónak mondható, arra optimalizált garfika, ami tökéletesen fog futni, a pc-sek meg majd feltolhatják jobbra ami úgy fog akadni hogy élvezhetetlen lesz, de el lehet mondani, hogy igen, pc-n szebb :)

[ Szerkesztve ]

(#14) tome.jr válasza GuB3Ra (#7) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha fullon akarod tolni a Crysis 2-t akkor muszáj lesz ;]

(#15) Prof01 válasza baliii (#13) üzenetére


Prof01
veterán

Kb. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) D1Rect válasza baliii (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Mint a GTA4. :DDD

(#17) Corsa1 válasza tome.jr (#14) üzenetére


Corsa1
tag

elnézve az nvidia mostnai teljesítményét, hozzáállását és előrejelzéseket, még 6db nv karin sem fog futni full hd-ban:P dfe te vegyél nyugodtan majd azt, szeretnénk röhögni vkin:D

(#18) hommeros


hommeros
őstag

kíváncsi leszek a konzol változatokra. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) aram01


aram01
nagyúr

azt hiszem ki kell addigra cserélnem a 3850-em ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) yakuza.tora válasza Corsa1 (#17) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A legszebb öröm... :DDD

Aztán nehogy lepottyanjon az állunk Mr. Fermitől. :B ;] (Na jó, ezt úgy "feltéve, de nem megengedve" jelentettem csak ki!) :P

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#21) yakuza.tora válasza aram01 (#19) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hát ki.
Nekem egy 3870X2!!! is megnnyekkent alatta Q6600 támodatással! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#22) feka007 válasza yakuza.tora (#12) üzenetére


feka007
nagyúr

Attól még ami tény az tény, évekkel megelőzte a korát grafikailag. Ma még mindig az a legnagyobb pusztítás legtöbb játékban, hogy kitöröd az üveget, hát ahhoz nem csoda hogy nem kell nagy gép..

Mod: CF nagyon gyenge volt Crysisban, 8800GTX-szel sokkal jobban futott mint X2-n

[ Szerkesztve ]

(#23) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

2gen nanoruha újdonságok: a gyorsmenüből ezentúl elérhető majd a Facebook és a Twitter is!

(#24) P00By válasza BloodyEddie (#23) üzenetére


P00By
nagyúr

No meg a google :DDD

(#25) D1Rect válasza BloodyEddie (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Simán, és kikeresheted mi volt a hobbija annak, akit lelőttél. Megnézheted a családi képeit is.

(#26) BloodyEddie válasza D1Rect (#25) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Esetleg egy kis Last.FM Korea broadcast.

(#27) tome.jr válasza Corsa1 (#17) üzenetére


tome.jr
addikt

Addig meg én röhögök a csodadrivert váró 5970 tulajokon ;)

(#28) yakuza.tora válasza feka007 (#22) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nemcsak grafikailag előzte meg a korát, hanem "hardveresen" is... Talán a mostani 5870-es kártyák képesek lesznek zökkenőmentesen futtatni max beállításokkal.

Mondjuk, az is igaz, hogy 24 colos moncsin nyomtam. Először 1920x1200-ban, ;] aztán beláttam, hogy jól lesz az 1650-ben is... :B

tome.jr: "Csodadriver" ide vagy oda, annál a kártyánál az egy mag is rendesen odab...sz! ;) Nem nVidiázni akarok, de a DX11-es driverek terén egyenlőre előnyük az nincs! Hogy hátrányuk mennyi lesz, azt majd meglátjuk, ha megjelenik a Ferni. Amit én őszinte szívemből nagyon nagyon várok. Még akkor is, ha nem tervezem a megvásárlását...

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#29) bOtX válasza tome.jr (#27) üzenetére


bOtX
aktív tag

Ott a pont :R

[ Szerkesztve ]

(#30) tome.jr válasza yakuza.tora (#28) üzenetére


tome.jr
addikt

Talán a mostani 5870-es kártyák képesek lesznek zökkenőmentesen futtatni max beállításokkal

Sajna nem, 1920x1200-ban még AA nélkül sem. Sőt még a maxhoz az 5970 is karcsú:

[link]

(#31) Blood Mage válasza tome.jr (#30) üzenetére


Blood Mage
senior tag

miről beszélsz?? 1920x1080 Enthusiastic, 4xAA 33fps? mi kell még? ez a játékban bőven van 40-45is, mert a benchmarkban sokkal kelvesebbet kapsz. Én is csak 20fps kapok, játékban meg van 30is. Ha meg 1920x1200 kell akkor az pár fps-el kevesebbet jelent. Ja és ez "csak" az 5870...

[ Szerkesztve ]

(#32) tome.jr válasza Blood Mage (#31) üzenetére


tome.jr
addikt

Te miről beszélsz? 33 fps Pfff. Diázni akarsz? 60-tól indul a normális játékélmény. Mármint a minimum legyen 60 :K Ha te 20-30 fps mellett kínlódsz végig egy játékot az a te bajod.

[ Szerkesztve ]

(#33) FRENK1988 válasza tome.jr (#32) üzenetére


FRENK1988
veterán

Még jó hogy az emberi szem 25FPS-től a képet folyamatosnak látja.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#34) zH. válasza tome.jr (#32) üzenetére


zH.
senior tag

"60-tól indul a normális játékélmény. "
:))

30-40FPS-el már teljesen játszható.

[ Szerkesztve ]

just be

(#35) DEJVID válasza FRENK1988 (#33) üzenetére


DEJVID
őstag

Érezhető a külömbség a 25 és a 60 fps között.

[ Szerkesztve ]

(#36) szombatitomi válasza DEJVID (#35) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nyilván, de 25 fölött már folyamatos. 35 fölött meg kifejezetten jó.

(#37) BloodyEddie válasza DEJVID (#35) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Érezhető a különbség, de 25től már nyugodtan játszhatsz, 60 felett csak jobb lesz az élmény. Aki meg olyan burzsuj hogy nem áll meg fix 100 fps-ig bármiben, tegye azt, csak ne vérpistikézzen itt.

(#38) feka007 válasza yakuza.tora (#28) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó, nem lett túloptimalizálva, főleg multiban volt rohadt lassú, de viszont nyújtotta azt a látványt amit ígértek.

Szerintem eleve hülyeség manapság 50 ezer felett venni vga-t, mikor nincs is játék, amihez kéne olyan erős kártya, egy 4870 1GB/4890 bőven mindenhez elég 1680-ban. Meg régen legalább megérte beleölni a lóvét, mert volt csomó jó játék egy évben, de mostmár..

(#39) DEJVID válasza BloodyEddie (#37) üzenetére


DEJVID
őstag

Ezt az egyet mindig elrontom.

(#40) yakuza.tora válasza tome.jr (#30) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Azért ebben a táblázáatban van egy-két érdekes eredmény. A prociról a ramról és a beállításokról tudható valami? :F

Azért a 33fps már bőven nem "diázás"!

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#41) Trub válasza FRENK1988 (#33) üzenetére


Trub
tag

Egyáltalán nem látja a képet folyamatosnak. Még 60 fps fölött is észrevenni a különbséget.
Azzal érvelni, hogy "a moziban is csak" ... igen, de egy filmkockán maga a mozgás is rajta van, míg egy játékban csak egy állókép.

(#42) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Crysisban a 30 40 fps bőven jó eredmény!Szerintem játékfüggő is hogy hány fpstól mondható jónak, mert azért megnézem melyik gépen megy 1920x1200ban all very high 4xaa és driverből 16 af-fel jócskán 60 fpssel avg és a min legalább 60 legyen!
Szerintem ti csak álmodoztok:D

(#43) tome.jr válasza yakuza.tora (#40) üzenetére


tome.jr
addikt

[link] Lap alján van a konfig.

A 60 fps az a limit aminél már nincs akadás. Alatta van. És hagyjuk már ezt a 25 fps-től folyamatos a kép hülyeséget :W 25 fps-nél élvezhetetlen a játék. De úgy látom itt mindeki a lagoláshoz van szokva :U

mod: yakuza.tora: Egyszer Abu leírta, hogy a kártyák más irányba fejlődtek, mint ahogyan azt a Cryengine fejlesztői gondolták anno. Egyébként az SLI támogatással semmi gond a játék alatt, 80-90 %-on van az SLI indicator.

[ Szerkesztve ]

(#44) yakuza.tora válasza feka007 (#38) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem túloptimalizálva nem lett, hanem optimalizálva!
Szerintem a stúdiónak igenis komoly hangsúlyt kellett volna fektetni a kétmagos kártyák, CF és SLI rendszerek támogatására, hiszen tudták, hogy a megjelenéskor nem lesz olyan kártya, ami a max. grafikai beállítások mellett (sőt! még az alatt jóval sem) képes lenne játékélményt biztosítani! Ez szerintem simán felkelthette volna a fogyasztóvédelemmel foglalkozó szervek figyelmét is! (persze, most csak szimplán álmodozom :B )

Azért azt sem merném kijelenteni, hogy nem kell 50K-nál többet adni egy kártyáért. Nem mindenki járszik 17-19 colos monitoron. És ez nem sznobság kérdése. Abban a méretben pedig jól jön a plusz erő és memória...

Alléz Olympique de Marseille!

(#45) yakuza.tora válasza tome.jr (#43) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én nem 25fps-ről beszéltem, hanem arról, hogy 33fps már nem diavetítés! Arról meg végképp nem, hogy 25-től folyamatos lenne a kép!

Mellesleg fölösleges dobálózni a 60fpssel. Te is tudhatnád, hogy a min. fps a lényeg. Ha játék közben 30 fps alá nem esik, akkor simán élvezhető a game...

És az kit érdekel, hogy a kártyák milyen irányba fejlődtek? Talán folyamtos egyeztetést kellett volna folytatni a stúdiónak a vga fejlesztőkkel. Mindkettővel!!! :W

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#46) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hát szerintem meg lehet lehordani a Crysist de én a lapon lévő géppel toltam végig 1440x900-ban maxon. Élsimítás nem volt de nem is nagyon vevődött észre.

Vártam, hogy itt egy agyonhypeolt játék ami a grafikára van kihegyezve és akkorát csalódtam pozitívan hogy ihaj. A warheadről nem is beszélve. Jól eltalált szinkronhang még jobb játékélmény mindez szép környezetben. Nagyon sok kellemes pillanatot szerzett.

Tudom mikor még csak keringetek a hírek akkor egy radeon9200-esem volt és csak csorgattam a nyálam hogy nekem ez sose fog menni. Igaz el telt pár éve de mégis végigtoltam. Nem bánom ha így lesz a kettővel is. Nekem megéri várni. Egyszer a mostani top kártyákat is megveheted bagóért.

Mod: Végig 30 és 40 fps között mozgott. És NEM laggolt/akadt, pedig én allergiás vagyok az ilyesmire.

(#38) feka007 +1 :R A Bestbuynál nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#47) sz.mich


sz.mich
tag

Nekem csak most lesz olyan teljesítményű a gépem, hogy az első részbe nem csak minimum grafikával tudok belekóstolni, de szerintem a bugok ellenére is tetszetős játék. A kedvező optimalizálásban pedig csak szurkolni tudok a csapatnak.

Csak kp., az ár fix.

(#48) tome.jr válasza yakuza.tora (#45) üzenetére


tome.jr
addikt

A 25 fps részt nem neked szántam. Én a 60 fps-t a minimumra írtam, nem átlagnak. Valószínű a legtöbb ember észre sem veszi azokat az laggolásokat amiket én zavarónak érzek. Ha neked elég a 30 min fps akkor valószínű nem is érzékeled azokat a pillanatokat amikor megáll a kép és nem folyamatos a mozgás. :R

(#49) Pantal válasza tome.jr (#48) üzenetére


Pantal
senior tag

Ehhez az fps dologhoz csak annyit, hogy én elég sokáig CoD2-ztem, ott mindenki fújtat, ha nincs meg neki a 125, 250 esetleg 333 fps, többek között engem is idegesített (szakmai ártalom :D). Most néha játszogatok Dirt2vel, 1440x900 ultra beállítások, nagyon szépen fut, és hülyeségből csináltam egy benchmarkot, ekkor koppant az áll:) Min:32fps, átlag:39fps. Lehet csak nekem nem elég kifinomultak az érzékeim, de ez számomra bőven elég (bár nem gondoltam volna soha, hogy valaha is ezt mondom).

[ Szerkesztve ]

(#50) yakuza.tora válasza tome.jr (#48) üzenetére


yakuza.tora
addikt

OK.
Lehet, hogy én vagyok egy csodabogár, de nálam ha a hardver minimum 30fps-t produkál, akkor én tényleg nem veszek észre laggot... :N

COD5-t nyomtam úgy a 24coloson, hogy 35-45fps között volt és nem esett 33 alá. Nekem teljesen folyamatos volt a játékélmény. :K

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.