Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

béka béka béka - matricaaaaa :D :DD

egészen szép, gyorsan utána is nézek, mert még nem hallottam róla :)

(#2) tr00p3r


tr00p3r
őstag

egy új MI-nek nagyon örülnék. így a cryengine-nel meg még szebb! kár, hogy ez csak egy MOD.

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csak nekem nem jott at ebbol, hogy most mennyire szuper ez a CryEngine 2? :U
Amiket eddig lattam Tech.Demokat azok valoban eltertek...nem mintha az alap Cry motor nem lenne szep...es raadasul meg mindig nincs hozza megfelelo VGA kartya...akkor ezzel mi lesz? :)

...

(#4) ollie válasza tr00p3r (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van új MI, nem rég jelent meg az első 2 chapter, még hátravan 3: Tales of Monkey Island

A fejlesztő nem a Lucasarts, de nem lopás, mert licence-lik a jogokat, sőt a készítők egy része annó dolgozott az eredeti MI sorozaton is.

Egyébként a gamerankings.com-on az értékelések szerint (80%) nem sokkal marad el az eredeti sorozattól (85-90%).

Amúgy gyanítom, hogy a cryengine-s MI-ből nem lesz semmi, mert még az eredeti játékok is kereskedelmi forgalomban vannak, ráadásul ugye itt az új MI sorozat is. Szóval a Lucasarts tuti le fogja állítani a projectet, hacsak nem fizetnek a licence-ért.

[ Szerkesztve ]

***

(#5) h_mate


h_mate
tag

Azon mekkorát röhögtem amikor felragasztotta a békát a táblára:D Mondjuk a csirke sem volt rossz ahogy kézben is csipegetett:D

Suhognak a Fuck.

(#6) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Kérem szépen, ha új Monkey Island készül, azt így, csak is így! Ez az a látvány, amit egy cartoony játékhoz el tudok képzelni 3D-ben.

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ejj, hányszor kell még leírnom, hogy van új Monkey Island?

***

(#8) _az


_az
senior tag

Bááááááázeeeg!!!! :Y :Y

Hát ilyennek kell lennie egy 3d MI játéknak!
Ha már olyan rohadtul majmolják ezt a 3d-t, akkor legalább csinálnák ilyen királlyá!
Na ezzel lehetne hardvervásárlást ösztönözni.
Miért nincs milyen, miéééééért???? :O :O :O

az

(#9) Xirtam válasza Devid_81 (#3) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem jött át? te mit néztél? A fény hatásokat kell nézni és társait! ;)

(#10) Johnny Cage válasza ollie (#7) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A Tales-ről jobb tudomást sem venni...

[ Szerkesztve ]

(#11) JanR


JanR
addikt

Wehheheheheeeee hogy jart a beka :DDD :DDD :DDD

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Vicces ahogy a csoka banannal a kezeben a nanosuitban maszkal a kozepkori kornyezetben.

(#13) Fáraó


Fáraó
őstag

Nanosuitban mennyi esélye van az embernek tyúkkal és békával felfegyverkezve LeChuckkal szemben? :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#14) Adams007


Adams007
tag

Kegyetlen videó, a békás rész főleg :DDD :DDD Tényleg nagyon ütős ez a CryEngine.

(#15) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Nem azért, de elég szögletes az a banán xd

(#16) _az válasza Fairplays (#15) üzenetére


_az
senior tag

láttad már az mi 4. részét, vagy épp az aktuálist? ahhoz képest ez a banán... :D
petíciót kellene indítani, hogy ebből a demoból legyen teljes játék! :C

az

(#17) Johnny Cage válasza _az (#16) üzenetére


Johnny Cage
addikt

A 4-nek ugyan gyalázatos grafikája volt (nem mondom, a pre-renderelt hátterek nem néztek ki rosszul, de a harmadik részhez képest totál indokolatlan volt a váltás, rideg, szögletes, felesleges), viszont a Tales még annál is gyengébb.

(#18) Ste


Ste
addikt

A végén a rákocska kicsit furán viselkedik. Olyan mintha a víz tetején állna.

Mindebesetre a fények nagyon jók lettek benne

(#19) Fáraó válasza Ste (#18) üzenetére


Fáraó
őstag

A rákocska meghalt, odavágta az ipse mint a békát. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#20) tr00p3r válasza ollie (#4) üzenetére


tr00p3r
őstag

igen van és bár ne lenne..... nekem már a trailer alatt elment a kedvem tőle.

de egy ilyen cryengine-es verzió fel tudna izgatni. teenager korom legjobb játékai voltak a lucasarts maszkálós-kaland játékok. indiana jones, zak mccracken, mi sorozat, maniac mansion, etc.

engem pl a víz fogott meg nagyon ebben a MOD demóban. meg ahogy kinéz a víz alól és a tüzet nézi. valami brutál hangulata van. nem beszélve arról, hogy amikor kijön a parton a vízből a békák szétugrálnak....

az új MI egyszerűen szerintem ki van herélve.... nekem akarok flame-t, de ez a magánvéleményem....

(#21) romero28


romero28
senior tag

nanoruhás szuperkatona banánnal eteti a csirkét :C :Y :D

(#22) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hát ez: :DDD (röviden)

A rákocska mit mond amikor kézbeveszik? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) Lenry


Lenry
félisten

:C :R

Mr. Csizmás: "it's a pirate ship!"

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Mr.Csizmás válasza Lenry (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jaaa, én azt értettem, hogy: friendship? :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) Silenzio


Silenzio
addikt

Attól még nincs értelme. A Monkey Island helyszínein céltalanul bolyongani 5 perces poén. Hiányzik a játék...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) Silenzio


Silenzio
addikt

Amúgy nem lett rosszabb az új Monkey Island mint a régiek, csak a nosztalgia megszépíti a régi emlékeket. Ha most betöltenétek lefikáznátok a hangok hiányát, a primitíven kevert zenét, a pixeles grafikát, a dinamizmus hiányát... Ez már csak így működik. Nem árt évente betölteni a nagy kedvenceket hogy meglásd, hogy "muzsikálnak" manapság.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#27) Johnny Cage válasza Silenzio (#25) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Elolvastad az author üzenetét a videó végén, ugye? Az a lényeg, hogy amit a "gyári" fejlesztők (gyk: LucasArts, TellTale) nem tudtak megvalósítani (nevezetesen azt, hogy épkézláb módon nézzen ki a játék 3D-ben és ne érezd visszalépésnek az előző részekhez képest), azt egy unatkozó modder megcsinálta. A fények, a modellek elképesztően hangulatosak, egész egyszerűen jól néz ki. Vajon ugyanez volt az érzésed a Monkey 4 vagy a TellTale legújabb rettenete láttán? Nem hiszem.

Arra jó példa ez a kis mod, hogy lehet 3D-ben is hangulatos, rajzfilmszerű külsőt varázsolni.

(#28) Johnny Cage válasza Silenzio (#26) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Én kábé félévente "betöltöm" a nagy kedvenceket, a Space Quest pixeles, prüntyögős első részét most vittem végig kb. 105x-re. Olyan hangulatot varázsol az a játék, a maga néhány pixelével, amire a legtöbb mai, a technikai vetítésbe belevesző játék képtelen.

Az új Monkey először is kurva idétlenül néz ki. Ne az idestova 20 éves első részhez, hanem a 11 éve készült 3. részhez hasonlítsd, annak van értelme. Melyik néz ki jobban? A stílusos, rajzfilmes, kézzel rajzolt hátterek vagy az a szörnyszülött 3D, amit a TellTale tálalt?

(#29) ollie válasza Johnny Cage (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, azért a Cryengine-el bárki meg tudja ilyenre csinálni a játékát. Nézz utána, hogy mennyiért licence-lik a Cryengine-t, aztán majd megérted, hogy a Telltale miért nem fizettet érte. És szerintem nem a grafika az ami meghatározza egy játék értékét.

***

(#30) Johnny Cage válasza ollie (#29) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"És szerintem nem a grafika az ami meghatározza egy játék értékét"

Éppen én hozakodtam elő a pixelrengeteg Space Quest-el, másrészt ki mondta, hogy CryEngine alá kéne ezt a játékot megcsinálni? Nem a CryEngine-től lett ez a kis demo olyan hangulatos, hanem a színek, fények és modellek ügyes alkalmazásától.

(#31) Fortissimus


Fortissimus
őstag

szep lett es a hangulata is a regi :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#32) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hehe, nekem nagyon bejön, bár a nanosuit nagyon rombolta a hangulatot... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#33) _az válasza Silenzio (#25) üzenetére


_az
senior tag

tyűűűűűűűűű, hallod ebben azért lenne lehetőség!

képzeld el, hogy szabadon barangolhatsz és úgy oldod meg a feladványokat!
szerintem megoldható lenne. és biztos élvezetessé is lehet tenni nonstop
lövöldözés nélkül is. gyűjtögetni dolgokat, megtalálni helyszíneket +rengeteg extra
mini játéklehetőség elférne... állati lenne. :C

az

(#34) Silenzio válasza Johnny Cage (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem meg nem néz ki szarul. A 97-es első rész klasszikus kézzel rajzolt, a technikai adottságoknak megfelelően már SVGA-ban, remekül festett helyszíneken. Csodaszép. A 4 meg 3D-s, primitív mert a megjelenítés hardverfüggő és mindig is az lesz - 10 év múlva a Cryengine 2 is rohadt primitív meg ronda lesz. Számodra ízléstelen, nekem semmi bajom vele, noha a 2D-t preferálom. De ott a Longest Journey. 3D-ben is csodaszép a korához képest. Vagy a Dreamfall, non plus ultra.

Nem értettél meg, ugye? Szívfájdító a látvány, mert minden stimmel csak ez nem a játék, csak egy színes-szagos ízléses kirakat. Mit kell ezen ragozni? Semmi szükség rá, hogy kioktass.

Az meg, hogy téged a mai napig megfog a Space Quest atmoszférája, részben szintén a nosztalgia számlájára írható. Boldogabb, gyermeki korban, mondhatni naiv user szemével látod a játékot, és ez sokat nyom a latban. Mint én a Future Wars-t, az Operation Stealthet vagy az Another Worldöt. Ennek nem csak ahhoz van köze, hogy kaland-orientált vagy-e vagy sem. Az emlékek szívmelengető hatása is dominál.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.