Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Na erre benevezek. Ahogy elnézem igencsak meg fogja alázni sok komoly pénzből fejlesztett játék minőségét. :DDD

(#2) eL Geri


eL Geri
őstag

Ezt akarom!!!!!!!!!!!!! :C

(#3) pmheros


pmheros
senior tag

a mappok az egy dolog, és a monszterek ?

nem vagyok tökéletes

(#4) .mf


.mf
veterán

Hűh. Kéne, tolnám :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) nofi


nofi
őstag

Mi az a DNF? :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Jöhet! Ide vele! :K

(#7) Kaiku


Kaiku
senior tag

Hahaha. Az ilyen "renderelt" képes infókkal több mint 10 évig hülyítették a DNF-re várókat. Ez megint olyan "véletlenül kiszivárgott" infó?

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Tyűű, szép. Kíváncsi lesz milyen lesz és , hogy mennyire fog futni a gépemen.

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyfelől őszinte elismerésem, másfelől hiába a szép grafika, ha a játékmenethez nem nyúlnak...

(#10) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Az ilyen modok általában soha sem készülnek el, de érdekességnek jók :)

(#11) FoxiestFox válasza Angel1981 (#9) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A játékmenet király, ahogy van ;]

Btw a Duke 3D nex-gen-ből sem lett semmi, pedig az is korrektül festett Unreal motorral.

(#12) pmheros válasza Angel1981 (#9) üzenetére


pmheros
senior tag

te mit változtatnál az eredeti Duke Nukem 3D játékmenetén ?

nem vagyok tökéletes

(#13) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

CryNukem? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Látom egy darab utcával már elkészültek. Szuper! :R

Ez csak egy hírverés, hátha erőre kapnak tőle, ha mindenki felordít, hogy juhé!

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Ez egyelőre csak map, mert látszik a láthatatlan mód miatt a fegyver körvonala a NanoSuit -nak

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#16) Góliát


Góliát
senior tag

Nem rossz. Jöhet. :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#17) McClane


McClane
aktív tag

Let's rock :D

(#18) ollie válasza nofi (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol láttad leírva a DNF-et a hírben?

***

(#19) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Az uccsó képen lebeg a taxi :DD :D lesznek repülő verdák? :DDD A Doom 1-2 jöhetne ilyen moddal

[ Szerkesztve ]

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#20) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Ez is kb. olyan lesz, mint a Half-Life-os Black Mesa... soha nem fog elkészülni.

De érdekességnek jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Crytek


Crytek
veterán

Grat a képeknek! Újabb 1 db a már már "legendássá" vált Cryengine-es modokból amik sohasem készülnek el! :W

Next PC Upgrade: 2022

(#22) Angel1981 válasza pmheros (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

Az úgy primitív, ahogy van; 15 évvel ezelőtti szint, ennél a HL1 is sokkal több kreativitást kívánt, ha végigjátszásról volt szó.
Tudom, van akinek ez kell, de elég megnézni, hogy hogy szerepel Metacrticen a játék, és láthatjuk, hogy sokaknak nem jött be (és biztos, hogy nem csak a grafika miatt)....
Azt persze elismerem, hogy távolról sem ez a legrosszabb játék, amitől sokat várt a jó nép.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) Yutani


Yutani
nagyúr

Az a baj a nagyszabású modokkal, hogy már talán a felénél elfogy a lelkesedés, ami az elején még hatalmas volt, így aztán sosem lesznek készen. Ha pénzért csinálnák, már más lenne a helyzet. Én a Black Mesáért még fizetnék is.

#tarcsad

(#24) afterburner_ válasza Yutani (#23) üzenetére


afterburner_
őstag

azért én is, de az is nehezen halad :(

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#25) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Ezzel kelet volna kezdeni. ;]

(#26) banhammer


banhammer
veterán

Korrekt munka.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) FoxiestFox válasza Angel1981 (#22) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem a Foreverről volt szó.
Az eredeti 3D-ről. Amihez hangulatban azóta nem sok minden tudott felnőni.
Nem véletlen van a 3D-nek még ma is masszív rajongótábora és aktív modderei.
A Forever egy f*s.

(#28) Yutani válasza FoxiestFox (#27) üzenetére


Yutani
nagyúr

A Forever sokkal jobb, ha kikapcsolod a post process effektet, mert attól lesz fos a látvány. :DDD

Egyébként én megvettem akciósan a DNF-et Steamen karácsony környékén és játszogatok vele, szerintem annyira nem lett rossz. Csak az elvárások voltak hatalmasak, amelynek nem tudott a játék megfelelni. Sőt, asszem nem is lehetett volna olyan játékot összerakni, ami megfelelt volna az elvárásoknak. :U

#tarcsad

(#29) ollie válasza Yutani (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezzel én is egyetértek.

***

(#30) FoxiestFox válasza Yutani (#28) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor adok neki még egy esélyt..

(#31) Ilsyde válasza FoxiestFox (#27) üzenetére


Ilsyde
őstag

Duke Nukem 3D nalam kimaradt, helyette a Blood-ot toltam anno ;] Ezt a modot megnezem ha egyszer valaha elkeszul.

A Forevert meg 99 centert vasaroltam de nem ert annyit. Inkabb vettem volna belole ket zacsko csipszet.

(#32) FoxiestFox válasza Ilsyde (#31) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nyugodtan szedd le a 3D-t, és tedd fel a HRP-t hozzá, elég jól néz ki, és a hangulata is megmarad.
Meg király modok is vannak.

(#33) Silenzio


Silenzio
addikt

Célja, hogy MAXIMUM (GAME, höhö) 3 pályát elkészítsenek? Jaj? Jaj bizony!

A képek alapján kb. a Times Square-es Crysis 2-t alakítgatták... Ez még önmagában édeskevés, se egy új tereptárgy, se jellegzetes DNF elemek... Egy jobb mapper napok alatt összetolja. Ezek szerint, ha Duke-ról van szó, senki sem tud gyorsan dolgozni...? :D

Már csak a Half-Life: Black Mesa tartja bennem a lálkét.

(#22) Angel1981: A Duke3D 3 évvel a Half-Life előtt készült, ami meg nem mellesleg egy mérföldkő. A Duke 3D meg a Doom korszak összegzése. Bájdövéj (vedd meg az utat, ugyebár) a Dark Forces c. Star Wars játék mindent tudott, amit a Duke, mégpedig másfél évvel korábban. Punktum. Azért ölelitek a kebletekre 16 évvel később is ezt a cumót, mert a legtöbbetek hozzám hasonlóan kiskamasz volt, és buktunk a laza ortóságra. Pedig ez sem ér lószart se. Ennyi. Én nem tartom túl nagyra, annyi szent. Pusztán azért, mert jó volt a humora és változatosak a helyszínek, még nem lesz korszakos remekmű.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#34) Angel1981 válasza FoxiestFox (#27) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, leesett a dolog - így tényleg más a helyzet. :B

(#35) tdd587 válasza afterburner_ (#24) üzenetére


tdd587
őstag

Nem halad az sehová. Szerintem nevezzük el HL2 Episode 3-nak, az is egy ilyen. Igaz lehet azt el sem kezdték...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#36) Silenzio válasza tdd587 (#35) üzenetére


Silenzio
addikt

Történt némi mozgolódás a honlapon, úgyh szerintem csak halad azért...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) Źşë'


Źşë'
addikt

ezzel valóban szebb lett volna, de sebaj majd a következő rész

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#38) ceia


ceia
őstag

Hű, így kedvem lenne mégegszer (ki tudja hányadszor..) végigtolni! Remélem, lesz belőle kész játék.. bár erre valóban nem nagy az esély. Az autó nem lebeg az út felett, csak úgy látszik, mert az autóknak még nincs meg az árnyéka. :)
A Black Mesa is gyönyörű lett, csak éppen a vége hiányzik - és szerintem sosem kapjuk meg. Előbb meg kellett volna csinálni teljesen és utána olcsón árulni, mindenki jobban járt volna. Nekem is fent van a gépen, de csak kipróbáltam - azóta is várom a hiányzó végét. Anélkül nincs értelme játszani vele. A vinyón meg foglal kb. 12 gigát a Steam mappa, semmi másra nem használom, csak emiatt regeltem. Lehet, hogy csak ezért volt az egész? Még több regisztráció miatt? Hogy azok is regeljenek, akik addig nem tették meg, hátha kedvet kapnak 'akkor már' vásárolni? Csak éppen az ígéretüket nem tartották be, hogy később meglesz a vége is.. Az egész eléggé furcsa, ha addig megcsinálták, miért kellett letölthetővé tenni, amikor már csak a legvége volt hátra??

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#39) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ebből a pár képből több hangulat jön, mint az alap Crysis 2-3-ból. :D Remélem ha elkészülnek a tervezett 3 pályával akkor talán még a teljes játékot is átültetik. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.