Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djtoomi


djtoomi
addikt

Grat, jó kis cik,, bár elég rövidecske, everest teszt még belefért volna. ;)
A ramok meg nagyon jók, nekem is majdnem ilyen van, csak a sima, nem eldes verzió, nem szeretem a csicsamicsát, világító cuccokat, szóval én a sima narancsot birtoklom. Az is eszeveszett jó! :K :R

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nekem is ledmentes, szép aranybordájú 1066-osaim voltak és nagyon szerettem őket. :C

milyen lefogatás látható a képen a ramok mögött az infinity-nél? :F retention kit?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3) stigma válasza djtoomi (#1) üzenetére


stigma
addikt

köszönöm szépen én sem ledest akartam, de sajna csak ez volt akkor, amúgy annyi hogy 0+1V ot kell adni nekik, nekem bejön a ,,villogós páros" :C

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#4) stigma válasza rup1u5 (#2) üzenetére


stigma
addikt

Ez nem saját kép, ,,loptam" az egyik oldalról, bocsi de ezt nem tudom neked megmondani micsoda. (A tesztem végén van egy külföldi oldal címe, onnan szedtem a képeket.)

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#5) syC


syC
addikt

Grat kolléga, jó kis teszt. Egyébként a 8500-asok sem mennek többet :)

(#6) dokee78


dokee78
félisten

Vágyam egy Tracer RAM,nagyon tetszik!

(#7) dokee78


dokee78
félisten

Szívesen elcserélném az OCZ-m egy Ballistix/Ballistix Tracer RAM-ra!

(#8) dokee78


dokee78
félisten

Netán 1200+t megy?

(#9) stigma válasza dokee78 (#8) üzenetére


stigma
addikt

Bocs hogy csak most válaszolok azóta már sokadszorra ramot cseréltem, majd ha valamelyik megtetszik írok róla egy újabb írást.
Sajnos már nincs meg, nekem 1177et ment max.
Most nemrég volt egy 1066os régi chippes tracerem az ment 1200at 24/7be, sőt 1250en is memtest stabil volt Maximus II Formulában.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.