Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ez mekkora poén :) ez a legjobb játék eddig ds-re, ami tetszik... ha lenne egy 8-10éves gyerekem, szerintem vennék neki egy ilyet angolt tanulni meg készségfejlesztésre :)) ha már 7+-os besorolást kapott... nagyon mennek most a nyomozós filmek/játékok... mindenféle helyszínelők/halottkémek/stb... újabban rászoktam a bostoni halottkémek-re (crossing jordan), nem rossz sorozat... munka után, otthon, kajálás közben jó megnézni... :) meg chris o'donell ismerős színész a slidersből :) (érdekes szerepet kapott itt)

mod: helyszínelőket j-vel írtam... ilyen hibát is rég követtem már el :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Zsoccc válasza mephi666 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ajánlom figyelmedbe a Phoenix Wright-ot és a Hotel Dusk-ot ha angol nyelv tanulásról és logikai készség fejlesztésről van szó. No meg persze igazán szórakoztatóak is ezek a játékok.

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Nem igazán tudom mennyire lehet egy ilyen játékot megvalósítani DS-re de a CSI sorozat nagyon jó volt. Hosszú órákat lehetett vele eltölteni és annyira beleéltük magunkat, hogy utána teljesen a hatása alatt voltunk. Saját elképzeléseink voltak a tettes kilétéről stb. tehát olyan volt mintha az ember krimit olvasna. Ha lenne DS-em akkor ezt bevállalnám szívesen.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Zsoccc válasza Nunder (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Tényleg ilyen jók a CSI játékok? Lehet elgondolkozok egynek a beszerzésén. Van esetleg ami kimondottan jóra sikeredett?

(#5) Nunder válasza Zsoccc (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Én a legjobbnak a CSI: 3 Dimensions of Murder-t tartom, mivel szerintem abban a legjobbak a történetek. Már az első scene is úgy megfogja az embert hogy egyszerűen nem bírja abbahagyni. Csak ajánlani tudom. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.