Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) trydium


trydium
csendes tag

"Emese, hogy fogod meghálálni ezt a sok szeretetet, amit a helyszínen lévőktől, és az otthonról szurkolóktól kaptál?"

Bobák Robi kapd be a bal nagylábujjam bő nyállal !!! :(((
Mi lehetünk hálásak Emesének te agyhalott, egysejtű barom !!!

Végre igazán magyarnak érezhette magát az ember egy pillanatra, erre te (Bobák Robi) belesz@rsz ebbe ez egészbe !!! Gratulálok az oktalanságodhoz !

Viszonylag szakmai szemmel nézem az Olimpiát. Úsztam és öttusáztam. Az evezésbe is belekóstoltam..
Sokáig úsztam (27x országos bajnok vagyok, 2x országos csúcstartó). Nekem nem adatott meg, hogy Olimpán is megméretessem magam. Hogy miért ? Mert erősen anit-komcsi családban nőttem fel. A szüleim nem rajongták körbe az "edző bát". Így hát nem is vittek el edzőtáborokba, gyakorlatilag sehova... Pedig az eredményeim alapján megérdemeltem volna és ott lett volna a helyem ! De mégse...

Amíg az összes, öreg, komcsi káder nem takarodik ki a vezető helyekről addig itt nem lesz változás !
Félre ne értsétek, A Viktor féle központosított hatalom sincs ínyemre !

Gyárfás nem tapsol Hosszú Katinka eredményhírdetésén ?!? Aljas, maffia kapcsolatokkal rendelkező seggfej !!!
Undorító !

Nem is tudjátok mennyi igazán tehetséges sportoló nem jut el addig, hogy megmutassa a világnak hogy mit tud, mert ezek az érdekemberek megakadályozzák a kibontakozásban...

"Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.